وال استریت را قوی تر وام خطر تمرکز در تغذیه تست استرس

وال استریت بزرگترین بانک ها را مجبور به نشان دادن آنها می توانید آب و هوا شدید و تلاطم در اهرمی-بازار وام در دور بعدی فدرال رزرو تست استرس سالانه این سازمان گفت: پنج شنبه.

بازار رو به رشد است که کشیده شده تازه موشکافی از رگولاتور به عنوان استانداردهای اختصاصی کاهش خواهد تمرکز ویژه در این سال ورزش تغذیه گفت: آن را به عنوان منتشر فرضی حالات بانک ها باید به اندازه خود در برابر. وام دهندگان نیز باید برای نشان دادن آنها می تواند به ماندن در کسب و کار از طریق عمده رکود اقتصادی جهانی که در آن بدهی شرکت های بزرگ و تجاری املاک و مستغلات در حال ناودان.

فدرال رزرو خیاط سناریوهای جدید در هر سال و هر چند تلاش های اخیر گرفته شده خود را در محدوده و با توجه به بانک های اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آزمون کار. چرا که آنها همیشه فرض کنیم 10 درصد بیکاری در سطح آزمون تمایل به دریافت به طور پیوسته سخت تر به عنوان زمان می رود که نرخ بیکاری کاهش می یابد.


جزئیات کلیدی

  • خاص صدمات فدرال رزرو به دنبال آزمون در بزرگترین بانک را شامل خواهد شد “موج از شرکت های بزرگ بخش پیش فرض” و سنگین redemptions در بودجه است که سرمایه گذاری در اهرمی وام که در آن “کاهش قیمت در اهرمی وام از طریق جریان به قیمت وثیقه تعهدات وام.”
  • به فروش در اوراق قرضه شرکت های بزرگ و قوی وام خواهد بیش از نشت به “دیگر مخاطره آمیز اعتباری و سهام خصوصی ابزار” با توجه به فدرال ریزرو سناریو.
  • “این سال را تست استرس به ما کمک خواهد کرد چگونه ارزیابی بانک های بزرگ انجام دهد در طول یک رکود اقتصادی شدید و ما را به افزایش اطلاعات در مورد چگونه اهرمی وام و وثیقه تعهدات وام ممکن است پاسخ” Randal Quarles بانک فدرال معاون نظارت گفت: در این سازمان ،
  • بانکی غول مانند Goldman Sachs Group Inc., Citigroup Inc. و JPMorgan Chase & Co. باید به تست های اضافی برای “بازار ” شوک” که کوچکتر منطقه ای وام دهندگان نمی خواهد که به آدرس با توجه به تغذیه.
  • بانک ها را مجبور به ارائه برنامه های خود را با 6 آوریل و نتایج اعلام خواهد شد در ماه ژوئن 30, تغذیه گفت.
  • فدرال ریزرو ایالات متحده نقل مکان کرد به سمت مصرف برخی از درام خارج از این روند دیگر علنا آشکار یک پاس موفق در نتیجه یک “کیفی” ارزیابی بانک ها آمادگی که قبلا در معرض خطر قابل توجهی در بازار پاسخ برای تحت تاثیر نهاد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید