WALLY سالن: Bielema پایه و اساس هر دو فکر می کنم آنها حق

Category: آرکانساس Comments: No comments

سهشنبه ستون اظهار داشت: اختلاف نظر همچنان بین Razorback بنیاد و برت Bielema.

که کتمان حقیقت است.

Bielema و خود را وکیل در جمعه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این بنیاد درخواست برای $7.05 میلیون اساسا آنچه که باقی مانده بود را خریداری قرارداد به عنوان خسارت تنبیهی وکلای هزینه ها و هزینه های دادگاه.

Bielema اخراج شد در پایان فصل 2017, اما فوق العاده پر سود خریداری به او داده شده توسط سابق ورزشی کارگردان Jeff طولانی به معنای Bielema شد, بدهی بیش از 11 میلیون دلار.

اولین $4,555,833.29 پرداخت شد.

سپس رئیس بنیاد اسکات Varady بررسی و تصمیم Bielema حال نقض توافق نیست به طور فعال به دنبال یکی دیگر از مربیگری ، او مشورت خود را در هیئت مدیره و سپس ترک پرداخت خریداری.

Bielema حال تبدیل شدن به یک “مشاور” به لایحه Belichick سر مربی جدید انگلستان میهن پرستان.

آن سال بود که در این ستون به عنوان داوطلب که در زمان طرح دعوی در دادگاه استثنا. اما به نظر من اگر شما از ساخت بیش از 3 میلیون دلار یک سال مربیگری فوتبال برای ساخت پنج چهره برای مشاوره و سپس شما در حال سخاوتمندانه اهدا وقت خود را.

Bielema بازی همراه با مسخره دستورالعمل برای نگه داشتن خود را خریداری پرداخت.

در حال حاضر Bielema آماده است تا به مبارزه و او را به قرار دادن با هم یک ستاره پنج تیم از وکلای تام در مریخ; R. Craig چوب و بنیامین P. آبل از Charlottesville, Va.; John C. اورت از فارمینگتون; John E. Tull از سنگ کوچک; و رایان K. culpepper در چشمه های آب گرم.

به نمایندگی از بنیاد مارشال نی در یکی از آرکانزاس’ قانونی ذهن از روز جمعه Eldredge و کلارک در راجرز.

طرح دعوی در دادگاه است که حدود 60 صفحه از مسائل تنها یک وکیل خواهد لذت بردن از خواندن.

وجود دارد مقدار زیادی از اختلاف نظر است. پایه و اساس فکر می کند درست است و Bielema می داند او است.

هیچ یک از آن است که شخصی ، این کسب و کار است.

این بنیاد تا به حال به انتظار وجود دارد خواهد بود یک طرح دعوی در دادگاه. آن را ممکن است خواسته شود برای باز کردن آن کتاب گسترده تر از آن است که راحت انجام می دهند.

Bielema وکلا می خواهد برای اثبات این بنیاد می تواند استطاعت 7 میلیون دلار و هر شاهزاده مجموع خود وکلای شارژ.

Bielema یک پسر خوب, او هرگز فقط به تنظیم SEC football. این فوق العاده است که بزرگترین خط حمله در این کشور اما نیاز است که به سرعت در ثانیه.

او خوش شانس پس از سال دوم خود را زمانی که او را ضرب و شتم نیست-خیلی-خوب Texas تیم در یک ردیف دوم کاسه و شروع به پرتاب پول و دیوانه خریداری توافق در او.

برای 29-34 رکورد در آرکانزاس او پرداخت بیش از 12 میلیون دلار.

Bielema در حال حاضر خط دفاعی مربی برای New York Giants و او برنامه ریزی شده است را به $400 ، 000 نفر در سال است. اگر او تا به حال انجام داده است که از شروع ما نمی تواند با داشتن این طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند زمان مدیر ورزشی شکارچی Yurachek تشویق پایه و اساس به پرداخت اما Bielema اخراج شد قبل از Yurachek استخدام شد در آرکانزاس است.

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند مال شما واقعا تا به حال غیر مجاز اسناد و به نقل از آنها را به درستی در یک ستون.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر نی پاسخ خواهد داد برای پایه و اساس آن را برخی از زمان. سپس مورد را گرفتار در یک در حال حاضر overworked سیستم قضایی است که مانع coronavirus بیماری همه گیر.

شاید مریخ و نی که می دانیم هر یک از دیگر نشستن خواهد شد در آینده به بحث در مورد حل و فصل است. آن شروع خواهد شد با Bielema به نگه داشتن بیش از 4 میلیون دلار او در حال حاضر پرداخت شده است.

یا آن را می تواند در نهایت در یک محاکمه با حضور هیئت منصفه در دادگاه فدرال در آرکانزاس است.

New England Patriots defensive line coach Bret Bielema watches during an NFL preseason football game against the Detroit Lions in Detroit, Thursday, Aug. 8, 2019. (AP Photo/Paul Sancya)

New England Patriots خط دفاعی مربی برت Bielema ساعت در طول یک NFL پیش فصل بازی فوتبال در برابر شیرها دیترویت در دیترویت پنجشنبه ، 8, 2019. (AP Photo/پل Sancya)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>