WALLY سالن: از آن زمان به بحث در مورد QBs نه همه گیر

یک سال پیش بحث شده بود خشمگین برای هفته ها و شاید ماه.

چه کسی می تواند شروع کارفرمایی برای دانشگاه آرکانزاس است.

یک مورد قوی ساخته شده برای بن هیکس که تا به حال برای چاد موریس در SMU بنابراین او می دانست که جرم و همه اطناب.

او تا به حال مجموعه ای از رکورد. او در حال حاضر فارغ التحصیل.

اگر وجود دارد یک پرچم قرمز آن بود که تحت سانی دایک که جایگزین موریس به عنوان ایرانی’ سر مربی او خود را از دست بدهد شروع کار برای بخشی از فصل ارشد.

به همان اندازه مورد قوی می تواند ساخته شده نیک Starkel که انتقال از Texas A&M. Starkel گذشته بود برای 1,793 فتح متری به عنوان یک دانشجوی سال اول تکمیل 123 205 عبور می کند.

او تا به حال 14 touchdowns و شش interceptions.

به علاوه او تا به حال به رقابت پرداختند در ثانیه.

یک پرچم قرمز به عنوان یک دانشجوی سال دوم او را از دست داده شروع کار است.

میدوی را از طریق سال گذشته سقوط اردوگاه به نظر می رسید موریس بود و علاقه سابق خود کارفرمایی هیکس بیش از این قوی تر مسلح Starkel.

هیکس آغاز شده و دو مورد اول و سپس Starkel چهار بعدی.

نه چشمگیر بود اگر چه Starkel را نشان می دهد که چگونه قوی بازوی او بود در برابر ایالتی سن خوزه هنگامی که او به آمار پنج مدافعان در اعداد است.

پنج interceptions کمک ایالتی سن خوزه به یک تکان دهنده 31-24 پیروزی در فیتویل.

زمانی که Auburn r0lled به رینولدز Razorback ورزشگاه هیکس دوباره آغاز شده و پس از یک 51-10 از دست دادن به ببر استدلال در زمان بیشتر حرارت که شامل دانشجویان سال اول K. J. جفرسون و جان Stephen Jones.

جونز آمد کردن زمین در برابر آلاباما و آمار 6 از 7 می گذرد برای 49 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. او نیز فرار برای 14 متری.

تازه کردن از دست دادن به غرب کنتاکی 45-19 با LSU و میسوری بلندی زیادی موریس اخراج شد و کارفرمایی وضعیت در زمان بزرگ به نوبه خود تحت موقت سر مربی بری Lunney جونیور

جفرسون بود استارتر. Starkel کردم و سپس Lunney رفت و با او دل و روده و وارد راه رفتن جک لیندزی.

در برابر LSU, لیندزی آمار 3 از 4 می گذرد برای 51 متری و زد 3 بار برای یکی دیگر از 30 متری. او انداخت تنهاست عبور touchdown به مایک جنگل.

در برابر Missouri, لیندزی رو شروع و آمار 10-26 گذر 75 متری و دو touchdowns و زد و چهار بار برای 50 متری.

در پایان, آن آشکار بود اوایل استدلال باید شامل لیندزی جونز و Jefferson. هیکس و Starkel نمی شد بهتر از این سه. تمام پنج رو شروع می شود.

در حال حاضر اگر نیست آن را برای coronavirus و بحث اصلی که وجود دارد خواهد بود یک فصل فوتبال, استدلال ممکن است که خواهد بود که شروع کارفرمایی.

یکی دیگر از انتقال Feleipe فرانکها شده است penciled به عنوان استارتر.

فرانکها آمد از فلوریدا که در آن چهار ستاره استخدام شد و دو سال قبل از استارت آسیب کنار او سه بازی به سال سوم خود را, همه برنده, و او نمی خواهد رقم به Gators در دراز مدت آینده.

در 27 بازی برای فلوریدا به 6-5, 235 پوند فرانک تکمیل 367 خود 622 تلاش برای 4,593 متری با 38 touchdowns و 17 interceptions.

همه حساب او یک ورزشکار است که می توانید متری در حال اجرا بیش از حد. او پیش نویس در سال 2019 توسط Boston Red Sox با وجود نداشتن بازی بیس بال پس از دبیرستان.

اگر وجود دارد یک فصل آن را به نظر می رسد یک چیز مطمئن سام پیتمن می توانید تعداد خود را کارفرمایی نه مرعوب.

فرانکها رفته است به برخی از مهمترین محیط خصمانه در ثانیه و به رقابت پرداختند.

بسیاری از بحث در این تابستان مورد Razorback فوتبال باید در اطراف محور Feleipe فرانکها و بازگشت quarterbacks اما به جای این موضوع شده است و همچنان ادامه دارد به اینکه آیا یا نه covid-19 را سرقت نشان می دهد برای سال 2020 فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra