WALLY سالن: UA راست به بازی خوب با مدارس دولتی

Category: آرکانساس Comments: No comments

برای یک زمان بسیار طولانی آن ساخته شده حس برای دانشگاه آرکانزاس به بازی در مدارس دولتی.

اعلام جمعه که Razorback مربیان در حال حاضر می توانید برنامه Arkansas State University و دانشگاه آرکانزاس مرکزی در کنار دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک و دانشگاه آرکانزاس-پاین بلاف رنگ و لعاب بود با یک مضمون مشترک — اقتصاد است.

UA مدیر ورزشی شکارچی Yurachek روشن ساخته است که برخی از انگیزه است که با خطوط هوایی تجاری که بدست فوق العاده گران قیمت و اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است.

این تغییر در سیاست ها اجازه نمی دهد که برای بازی فوتبال بین UA و ASU است که بسیاری از مردم را می خواستم اما Razorbacks’ فوتبال برنامه کامل است برای شش فصل با توجه به Yurachek.

یک روز بازی اتفاق خواهد افتاد و آن را تاریخی و با شکوه روز برای همه درگیر.

هنگامی که این اتفاق نمی افتد در حالی که مایک بی بی (آرکانزاس) ترس بود پیشرو در کشور ما به عنوان فرماندار به نظر می رسید آن را ممکن است هرگز اتفاق می افتد. بی بی (آرکانزاس) مفتخر است در ASU فارغ التحصیل و حامی.

اما اقتصاد و پررنگ UA رهبری منجر به حرکت می کند.

وجود دارد کسانی که در UA هیئت امنا که کار کرده اند به سمت وحدت دولت های جهان از عرق هنر برای سال. هویت خود را ممکن است تعجب.

آنها مانند بسیاری از طرفداران از همه دولت ها برنامه های ورزشی احساس 2020 شد بهترین زمان برای ورود به قرن 21 است.

و هیچ فرانک Broyles نمی رول بیش از در قبر او و یا ساقه های کثیف به نظر می رسد از آسمان زمانی که اعلام شده.

Broyles حکومت در طول دورانی که Razorbacks شد دولت تیم. هنگامی که به اندازه خوک دنده فروخته شد در جنسبرو و کانوی به عنوان قرمز گرگ یا خرس کالا.

او تا به حال گرفتن شرکت در دولت را دو و میدانی و اعتقاد او با تمام قلب او انجام شده بود درست است.

زمان تغییر کرده است.

این Razorbacks هنوز شماره 1 در قلب اکثر آرکانزاس طرفداران ورزش اما آن نیست که آنچه در آن یک بار بود.

حرکت فوتبال بازی کردن از لیتل راک حیاتی برای گسترش رینولدز Razorback ورزشگاه, اما آن را به حال یک نقطه ضعف. برخی از دیرین Razorback از طرفداران هستند که از شمال غربی آرکانزاس احساس توبیخ.

در ضمن ASU ساخت یک برنامه فوتبال که در حال حاضر ساخته شده است نه متوالی کاسه ظاهر. مدیر ورزشی تری Mohajir هم کردم مدرسه کلاس اول امکانات.

آن را سرد به یک گرگ.

براد تیگ انجام شد همان چیزی که با فوتبال در UCA و در حالی که ترویج آنتونی بون به سر مربی تیم بسکتبال ممکن است تعجب کسانی که او را می دانم بگویم شرط در برابر باشه.

UALR بیس بال در واقع ضرب و شتم Razorbacks 17-7 در سال 2019. اگر چه یک لحظه با شکوه در, تروجان ها,’ تاریخ خوک در ادامه به کالج های دنیا سری که فصل.

روز جمعه اعلام مارس تعریف Yurachek توانایی به انجام آنچه که بهترین است برای Razorbacks. برای دیدن به آینده و متوجه است که نه در دولت تیم های دیگر حس می کند.

نبود او بی احترامی از Broyles یا هر کس دیگری. او فقط گفت: آن زمان است.

همانطور که برای فوتبال در دولت بازی در نهایت اتفاق خواهد افتاد.

دست خط برای روز جمعه اعلام شد در زمانی که دیوار آرکانزاس شروع به برنامه ریزی UALR و UAPB در ورزش است.

چه آغاز شده به عنوان کمک به مدارس در UA سیستم بود فقط اولین گام در انجام آنچه که بهترین است برای دولت و Yurachek سزاوار اعتبار برای عجله نیست روند.

شده است وجود دارد یک سابقه طولانی از UA بازی نیست, مدارس از همان دولت در هر ورزش اما این تغییر حتی بیشتر جمعه با شجاع به آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>