Walmart لغو کارمند جشن هفته; ژوئن 3 جلسه سهامداران به صورت آنلاین

Category: آرکانساس Comments: No comments

Walmart, Inc. نمی میزبان سالانه آن کارمند جشن هفته در این سال خواهد شد و برگزاری رسمی جلسه سهامداران مجموعه برای ژوئن 3, آنلاین این شرکت در روز جمعه گفت.

پس از هفته ها گمانه زنی های بنتون ویل مبتنی بر خرده فروش اعلام کرد در انتشار اخبار با استناد به “سلامت عمومی تاثیر از شیوع کروناویروس.”

“تدارکات و منجر به زمان مورد نیاز برای هماهنگ کردن 5,000 همکاران سفر از سراسر جهان برای حضور در هر دو روز جمعه و نشست و همکاران مربوطه در هفته حوادث ایجاد کرده است بیش از حد و عدم اطمینان به همه اطمینان ایمنی با توجه به وضعیت فعلی coronavirus همه گیر” این شرکت اعلام کرد.

بزرگ, افراد مشهور نکردم جشن در اولین دوشنبه در ماه ژوئن برگزار شده است در فایت در باد والتون عرصه از سال 1994 خارج شده مورخ آلن Dranow گفته خودی کسب و کار در سال 2017. هزاران نفر از نمایندگان از خرده عملیات در سراسر جهان فرود در شمال غربی آرکانزاس شروع در سه شنبه این هفته به مدت چهار روز از کنسرت, تورهای والتون موزه در بنتون ویل و دیگر جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>