Walmart بسته Little Rock, فروشگاه زیرا از روز شنبه تظاهرات

Category: آرکانساس Comments: No comments

Walmart بسته پنج فروشگاه در لیتل راک در روز یکشنبه در پاسخ به Black Lives Matter تظاهر کنندگان در تظاهراتی که در اعتراض به خشونت پلیس.

فروشگاه های وال مارت واقع در Cantrell جاده جنوب Shackleford جاده های پایه راه و بومن جاده به علاوه یک باشگاه سام در بومن جاده بسته شد و انتظار می رود روز شنبه بسته باقی می ماند برای بقیه روز خارج سخنگوی گفت.

در یک ایمیل به خارج سخنگوی جان فارست اله نوشت: “ما در حال نظارت بر این وضعیت از نزدیک ادامه خواهد داد و بسته شدن فروشگاه به عنوان یک احتیاط ایمنی برای مشتریان و همکاران. ما به رسمیت شناختن نقش مهم ما در بازی لیتل راک جامعه و برنامه ریزی برای بازگشایی فروشگاه در یک زمان مناسب است.”

یک زن و شوهر از ده ها تظاهر کنندگان شعار می دادند “پال خواستار قطع بودجه دولت زندانها پال خواستار قطع بودجه دولت خارج شده” خارج از فروشگاه وال مارت در جنوب Shackleford جاده در بعد از ظهر یکشنبه به عنوان سنگ کوچک افسران پلیس ایستاده بود در پارکینگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>