خارج از مجموعه ترک سیاست برای 1.4 M ساعتی کارگران در میان coronavirus گسترش

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — خارج شده است, راه اندازی اورژانس ترک سیاست برای آن 1.4 میلیون ساعتی کارگران ایالات متحده که شامل اجازه می دهد کارکنان خود را به جریمه نمی شود برای در نظر گرفتن زمان اگر آنها احساس ناراحت کننده کار به دلیل ترس از گسترش ویروس جدید.

این کشور بزرگترین خصوصی کارفرما نیز روز سه شنبه گفت که کارگران ساعتی که در باشگاه یا مرکز توزیع را دریافت خواهد کرد تا به مدت دو هفته پرداخت اگر آنها نیاز به قرنطینه توسط دولت و یا توسط خرده فروش. کارگران که یک مورد تایید شده از ویروس جدید را نیز دریافت خواهد کرد دو هفته پرداخت. اگر آنها قادر به بازگشت به کار پس از آن زمان اضافی پرداخت ممکن است برای ارائه به 26 هفته به صورت تمام وقت و پاره وقت ساعتی کارگران است.

سیاست را پوشش می دهد که هر دو خارج شده و باشگاه سام کارگران بدون توجه به زمانی که آنها استخدام شده بودند از جمله پاره وقت کارکنان می آید به عنوان شرکت های کشتی با نحوه حمایت از نیروی کار در این مایع برابر است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

خارج شده است معاون ارشد رئيس جمهور از ایالات متحده مزایای آدم Stavisky گفت: این سیاست جدید است “شناخت” از این “بی سابقه و ناشناخته ،

“ما به دنبال ارائه پشتیبانی های اضافی به طوری که آنها بهتر می تواند آب و این بار” او گفت:. وی افزود: این شرکت ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و تنظیم سیاست به عنوان مورد نیاز است.

قبل از گسترش ویروس جدید, Walmart, Inc. اجازه تمام وقت ساعتی همکاران به حمل بیش از 80 ساعت از زمان پرداخت کردن هر یک سال و نیمه وقت ساعتی دیپلم می تواند انجام بیش از 48 ساعت از زمان پرداخت کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>