خارج خریداران شارژ با کشیدن اسلحه در طول ماسک اختلاف

فورت لادردیل فلوریدا. — یک مرد فلوریدا است که در مواجهه با اتهام جنایت برای اشاره اسلحه در دیگر خارج شده و خریدار که گفته بود او را به پوشیدن ماسک در انتخابات گفت: پنج شنبه.

وینسنت Scavetta 28 ساله متهم شده بود با تشدید حمله با اسلحه گرم و نامناسب نمایشگاه اسلحه گرم پس از تسلیم شنبه به پالم بیچ شهرستان کلانتر نمایندگان. در روز شنبه جلسه به قید وثیقه تعیین شد در $15,000.

با توجه به دستگیری گزارش Scavetta بستری کلانتر محققان او خریدار در نظارت تصویری که کشیده یک تفنگ در طول تاریخ 12 جولای بحث با کریس استرادا که گفته بود او را به پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پالم بیچ شهرستان نیاز به ماسک توان در فروشگاه ها.

Scavetta یک توسعه دهنده نرم افزار به گفته محققان او شده بود با پوشیدن ماسک, اما آن زن در باران به عنوان او تحت فشار قرار دادند و پدر خود را در یک صندلی چرخدار از طریق پارکینگ به رویال پالم بیچ فروشگاه. ساخته شده است که آن را دشوار است به نفس و fogged عینک خود را به طوری که او آن را در زمان خاموش او گفته محققان.

این استدلال زمانی شروع شد که استرادا دختر جوان تقریبا راه می رفت به Scavetta و پدرش. مردان مورد توافق در اظهارات خود که Estrada گفت Scavetta او باید پوشیدن یک ماسک و Scavetta لعنت در او. Estrada گفت Scavetta نه به نفرین در مقابل دختر خود را.

ویدیو نشان می دهد مردان در حدود 10 فوت از هم جدا و فریاد و فحاشی در هر یک از دیگر زمانی که Scavetta مطرح انگشت وسط خود را در Estrada که پیشرفته در Scavetta اشاره چتر خود را محققان گفت. یکی دیگر از خریداران شفاعت و Scavetta شروع به راه رفتن دور. Estrada گفت: چیزی بیشتر به Scavetta که کشیده یک تفنگ از خود تسمه و اشاره آن را در Estrada که مادر او را برداشت با دست و سعی کردم به او را از دور.

Scavetta گفت: Estrada تهدید کرده بود او و پدرش و آمار او را در پیشانی خود را با چتر نکته. Scavetta که دارای یک سلاح پنهان اجازه از محققان گفت: او خود را کشیده .40-کالیبر تفنگ زیرا او می ترسید برای زندگی خود را. او گفت که او holstered تفنگ خود را و او و پدرش ترک فروشگاه.

او گفت: کارآگاهان او احساس بد است که او تا به حال ترس استرادا را با کشیدن اسلحه بر پدرش.

Estrada گفت: کارآگاهان او نمی خواست به دنبال اتهامات اما او می خواست Scavetta به از دست دادن خود را پنهان سلاح های مجوز. کارآگاهان گفت Scavetta وکیل که هیچ هزینه و به احتمال زیاد واصل شود اگر Scavetta داد تا به او اجازه اما Scavetta کاهش یافته است. دادستان پس از آن تصمیم گرفت به دنبال اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra