خارج شده و به Jetblack شخصی-خرید خدمات در نیویورک

Jetblack در جریان است ،

Walmart, Inc.’s Jetblack شخصی-خرید خدمات برای شلوغ شهری خانواده را متوقف خواهد کرد عملیات Feb. 21 به گفته یک سخنگوی این شرکت. زاییده افکار از خارج آنلاین رئیس مارک هاو روایات قومی Jetblack خواهد بود یکپارچه به پدر و مادر شرکت عملیات و فن آوری آن اعمال می شود به سایر نقاط خرده فروش. نزدیک به 300 نفر خواهد بود و اجازه رفتن به عنوان بخشی از حرکت با 58 ماندن در با خارج سخنگوی گفت.

این تصمیم پس از بحث و مذاکره به فروش پول-از دست دادن واحد fizzled یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت.


این حرکت بود از تعجب خارج شده است گفت: بسیار کمی در مورد Jetblack در ماه های اخیر در میان یک تجدید ساختار گسترده تر از آن ایالات متحده کسب و کار تجارت الکترونیک است که در حال رشد است اما همچنان بی ثمر است. Jetblack اولین کسب و کار به ظهور از خارج فروشگاه شماره 8 فناوری که نیز دستخوش تغییرات خود را به عنوان دو شرکت از رهبران را ترک کرده اند. خارج شده و جایگزین Jetblack ارشد اجرایی در ماه اکتبر.

“زمانی که ما راه اندازی شد Jetblack بخشی از این طرح این بود که شروع به تست و تکنولوژی ساختمان با این قصد که آن را می توان در راه های دیگر از جمله استفاده از آن را به بخش های دیگر از کسب و کار ما” اسکات اکرت معاون ارشد رئیس جمهور از نسل بعدی خرده فروشی و فروشگاه شماره 8 گفت: در یک شرکت داخلی ضبط خبرنگاری. پیشرفت در متن مبتنی بر خرید و صدای سفارش “خواهد بود یک راه مهم خارج شده و در خدمت مشتریان در آینده است.”

این خبر برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.


Jetblack مشتریان پرداخت 50 دلار در ماه برای سرویس است که اجازه داده آنها را به متن درخواست خود را برای, گفتن, تولد کودک در حال حاضر که استخراج طیف وسیعی از ایده های است که خریداران می تواند از را انتخاب کنید. شخصی خریداران غربت در اطراف منهتن خرده فروشان مانند Sephora و ساکس خواهد و سپس مورد خرید و تحویل آن همان روز-کاغذ بسته بندی هدیه گنجانده شده است.

Jetblack یک بار ادعا کرد که آن را به حال “هزاران نفر از مردم” در آن لیست انتظار, اما این سرویس را ندارد حس بسیار فراتر از doormen کارکنان ساختمان های آپارتمانی.

به 293 نهفته کارکنان ارائه خواهد شد قطع اگر واجد شرایط در حالی که باقی مانده 58 کارگران تشکیل خواهد شد نیویورک-بر اساس “مکالمه بازرگانی” تیم قرار دارد در داخل خرده فروش را متمرکز بر مشتری تقسیم ارشد رهبری و مشتری افسر Janey Whiteside.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید