بازار انبار بود در جای پای محکم در سه ماهه اول

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر صنعتی در بازار زمزمه شد در شروع سال با تقاضا از e-commerce رانندگی جدید اجاره هل دادن پایین خالی و افزایش درخواست اجاره قبل از Covid-19 رخ داد.

“معاملات برای این سه ماهه تمام شده در سال گذشته گفت:” جان Reinertsen یک CBRE معاون ارشد. “بعد چهارم خواهد بود وابسته به آنچه ما در حال حاضر. سوال این است: چه مدت تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به کار می کند؟”

اجاره و فروش انبار و سایر ساختمان های صنعتی در شهرستان بیرونی نیویورک در انتظار هستند. کارگزاران هنوز هم می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات با مشتریان بالقوه آنلاین Reinertsen گفت: اما عدم اطمینان بیش از طول یک coronavirus ناشی از رکود اقتصادی قرار داده است بالقوه معاملات بر روی یخ.


“ما در حال گرفتن بسیاری از مردم راه رفتن از راه دور به طور کامل” Reinertsen گفت. “درست است که آنها نمی توانند ثبت نام امروز.”

گزارش بازار از CBRE و Cushman & Wakefield نشان می دهد وجود دارد دلایل کارگزاران مانند Reinertsen خوشبین باشیم که تقاضا باز خواهد گشت. اصلی یک تریلیون دلار فیل در اتاق: آمازون.

E-commerce غول دو امضا از سه بزرگترین انبار جدید اجاره در شهرستان در سه ماهه اول با توجه به CBRE داده از جمله 450,000 فوت مربع معامله را برای یک انبار در جزیره استاتن. با جدید ترین نیویورکی محدود به خانه خود و وابستگی در آمازون و دیگر خرید آنلاین سیستم عامل اتحاد عمیقتر. حتی آبی صحن غذا-کیت سرویس است که در نظر گرفته شده فروش دارایی برای زنده ماندن در ماه فوریه است که ضعف تقاضا در Covid-19 عصر.

این شرکت ها نیاز انبارها به عنوان نزدیک به جمعیت این شهر مراکز که ممکن است یک عامل است که در حال حاضر کمک به بازار صنعتی قبل از همه گیر تشدید تقاضا است. میزان فرصت های شغلی برای حدود 137 میلیون فوت مربع از فضای صنعتی در این شهرستان کاهش یافته و به 5 درصد برای سه ماه اول سال Cushman & Wakefield گفت.

“بازار صنعتی فوق العاده تنگ و به عنوان یک رکود در بهتر جای پا از آن شده است قبل از هر قبل از رکود” گفت: Jason Tolliver رئیس تحقیقات صنعتی برای Cushman و ویکفیلد.

تقاضا برای تدارکات و فضای انبار در شهر ریخته به بازارهای همسایه در نیوجرسی و پنسیلوانیا Tolliver اضافه شده و به احتمال زیاد رشد خواهد کرد که شرکت های ساحل تا خود را عرضه سیستم های پس از بحران است.

متوسط درخواست اجاره در شهر صنعتی فضای صعود 10.6% از پایان سال گذشته تا به $23.64 در هر فوت مربع.

وجود هشت انبار خواص تحت ساخت و ساز در شروع Covid-19 خاموش CBRE گزارش از جمله 235,000 فوت مربع مرکز لجستیک در نزدیکی فرودگاه کندی. اما این پروژه ها در انتظار هستند تا حداقل 15 مه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور توقف ساخت و ساز غیر ضروری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“اثر این خواهد شد که در تاریخ تحویل و ساخت و ساز جدید شروع می شود وابسته است در این مدت از قطع,” CBRE گزارش به این نتیجه رسیدند. “یک دوره کوتاه از زمان با هیچ ساخت و ساز غیر ضروری بعید است که به یک اثر قابل توجه در تاریخ تحویل در حالی که یک دوره طولانی از زمان که به موجب تاخیر در تکمیل.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>