برادران وارنر منتشر شده در “راه بازگشت” و “پرندگان شکاری” در دیجیتال مارس 24

Category: وب وایر Comments: No comments

برادران وارنر خواهد شد زمان اکران “راه بازگشت” در دسترس از طریق دیجیتال EST در ایالات متحده و کانادا در مارس 24, با بازارهای بین المللی به دنبال به منظور دیدار با افزایش تقاضا برای در صفحه اصلی گزینه های سرگرمی را در نور از زمان بهداشت جهانی بحران. این خبر امروز توسط Toby Emmerich رئیس برادران وارنر تصاویر ،

“با مخاطبان تا حد زیادی قادر به مشاهده فیلم در اکران تحت شرایط فعلی ما تصمیم به ارائه جایگزین از اوایل دیجیتال مالکیت ما در حال حاضر منتشر شد عناوین به مردم به دنبال گزینه های سرگرمی” گفت: Emmerich. “بنابراین در حالی که ما همچنان طرفداران بزرگ تئاتر تجربه و امیدوارم که مخاطبان قادر به بازگشت به سینما در آینده نزدیک ما درک می کنیم که این بار به چالش کشیدن و ارائه این گزینه به سادگی حس می کند.”

“راه بازگشت” در دسترس خواهد بود تا خود را در کیفیت بالا و استاندارد تعریف از انتخاب خرده فروشان دیجیتال از جمله نخست تصویری (فقط در ایالات متحده), Apple TV, iTunes, Google Play, YouTube, DirecTV FandangoNOW, PlayStation, Vudu, مایکروسافت, فروشگاه ایکس باکس و ویندوز و دیگران برای قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $19.99.

همانطور که قبلا اعلام شد برادران وارنر تصاویر’ “پرندگان شکاری” نیز با انتشار دیجیتال EST مارس 24 در ایالات متحده و کانادا با بازارهای بین المللی به دنبال دارد.

“راه بازگشت” – جایزه اسکار برنده بن افلک (“Argo” “حسابدار”) ستاره ها در “راه بازگشت” به کارگردانی گاوین اوکانر (به”حسابدار” “جنگجو”). جک کانینگهام (افلک) تا به حال یک بار یک زندگی پر از وعده است. در دبیرستان او یک بسکتبال phenom با یک بورس تحصیلی دانشگاه که ناگهان به دلایل ناشناخته او راه می رفت دور از بازی ندادن آینده خود را. در حال حاضر سال بعد جک فزاینده پایین باعث از دست دادن غیر قابل بیان و غرق در اعتیاد به الکل است که او را هزینه ازدواج خود را و هر گونه امید برای یک زندگی بهتر. زمانی که او خواسته است به مربی تیم بسکتبال در مادر آلما که به مراتب کاهش یافته است پس از جلال او روز و او با اکراه می پذیرد با هیچ کس بیش از خود. به عنوان پسران شروع به گرد هم می آیند به عنوان یک تیم و پیروزی, جک ممکن است در نهایت در بر داشت یک دلیل برای مقابله با شیاطین است که او را از خط خارج. اما آن را به اندازه کافی برای پر کردن جای خالی التیام این زخم عمیق از او گذشته و او را در جاده ها به رستگاری?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>