هشدار صادر شده در شیوع آمادگی

Category: آرکانساس Comments: No comments

ایالات متحده آمریکا همچنان underprepared برای همه گیر بهداشت تهدیدات مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: کنگره با اشاره به عمده کمبود نازل coronavirus در دولت های محلی و مقامات فدرال توانایی تشخیص و پیگیری بیماری و توسعه اقدامات متقابل.

کنگره باید سرمایه گذاری بیشتر در بهداشت عمومی داده نوسازی و تماس با ردیابی CDC مدیر رابرت Redfield گفت: قانونگذاران مجلس در روز پنج شنبه.

“شما فکر می کنم که ما آماده نیست برای این — صبر کنید تا ما یک تهدید جهانی برای سلامت ما امنیت” Redfield گفت: در جلسه کمیته مجلس در تخصیص بودجه این پنل که منجر کنگره کمک های مالی از سازمان های دولتی.

CDC در نظر گرفته شده است یکی از برجسته سازمان بهداشت و درمان شده است و یک مدل برای کشورهای دیگر راه اندازی سازمان های مشابه. اما این انتقاد واکنش به آرامی به coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 1.86 میلیون آمریکایی و کشته شدن حدود 108,000.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در حالی که آژانس به سرعت در حال توسعه یک تست را دچار مشکلات قابل توجهی نورد آن را در سراسر کشور و سپس تا حد زیادی فروکش کرده از چهره عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این ویروس است.

Redfield همچنین خطاب انتقاد که آژانس فقدان اطلاعات بر نابرابری نژادی را مختل کرده است بهداشت عمومی پاسخ در جوامع اسپانیایی زبان به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.

“من می خواهم شخصا عذر خواهی برای ناکافی بودن پاسخ ما,” او گفت:.

“داده است و نقشه راه. آن را اساسا کلید اولین گام است که ما نیاز به انجام به آدرس سلامت, نابرابری,” Redfield گفت.

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به آزمایشگاه تست برای جمع آوری کدپستی اطلاعات و آمار جمعیتی از جمله نژاد ، قومیت ، جنسیت و سن او گفت:.

CDC بودجه به اندازه 70 ٪ از دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی تلاش Redfield گفت. اما قابل توجه جدید آمادگی سرمایه گذاری مورد نیاز علاوه بر اساسی و تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“است که نیاز به تقویت شود,” Redfield گفت. “هزینه هیچ چیز نیست هیچ چیز نیست. زمان برای انجام آن در حال حاضر و دریافت که سرمایه گذاری.”

وی با ذکر آزمایشگاه های محلی به عنوان یک منطقه کلیدی. در حالی که نیویورک امور خارجه آزمایشگاه قادر به توسعه خود را تست کشورهای دیگر انجام داده اند ، Redfield همچنین گفت که نیاز به استخدام از 30000 تا 100000 تماس با ردیاب سپتامبر به دنبال جدید کروناویروس موارد است. او گفت که او امیدوار AmeriCorps جامعه-خدمات برنامه های پشتیبانی شده توسط دولت فدرال می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقویت تماس با ما-ردیابی نیروی کار است.

معترضان آزمون خواست

Redfield همچنین گفت: ماسک و پوشش صورت باقی می ماند یک ابزار مهم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما همچنان به این عنوان مهم بهداشت عمومی ابزار” Redfield گفت. پاسخ به سوالات در مورد بزرگ و مجامع عمومی از unmasked مردم او گفت که “بدیهی است که ما بسیار نگران آن است که ما بهداشت عمومی پیام نیست طنین انداز می شود.”

Redfield گفت که تظاهرکنندگان معترض نژادی و بی عدالتی نیاز به تست برای coronavirus و جمعیت در میسوری توریستی نقطه داغ و SpaceX راه اندازی نشان داد که پیام بر روی ماسک و اجتماعی فاصله نیست طنین ،

با اشاره به تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که صورت گرفته در سراسر کشور Redfield گفت: تظاهرکنندگان در مناطق که هنوز کنترل شیوع بیماری باید “به شدت در نظر گرفتن” گرفتن تست شده است. او اشاره کرد که مینیاپولیس و ناحیه کلمبیا دو مناطق شهری که در آن قابل انتقال ویروس است که هنوز هم در حال وقوع است.

“من فکر می کنم بالقوه وجود دارد متاسفانه برای این به یک بذر رویداد” Redfield گفت. “و راه برای به حداقل رساندن آن این است که هر فرد به رسمیت شناختن آن را به استفاده از آنها برای محافظت از عزیزان خود را به [می گویند]” هی من بود. من نیاز به رفتن تست شده است.’ شما می دانید, در سه, پنج, هفت روز, به دریافت تست شده است. مطمئن شوید که شما آلوده نیست.”

Rep. علامت Pocan D-Wis., گفت: او نگران بود که استفاده از عوامل شیمیایی که مقامات مجری قانون باید گاهی اوقات مستقر شده علیه معترضان در چندین شهر از جمله منطقه می تواند باعث شود مردم به سرفه و گسترش ویروس.

“قطعا, سرفه می تواند گسترش ویروس های تنفسی از جمله covid-19,” Redfield گفت.

Pocan پرسید که آیا CDC ارشد توصیه شده بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا کار با سازمان های اجرای قانون به قطع استفاده از عوامل شیمیایی.

“من فکر می کنم شما مطرح شده یک نکته مهم” Redfield گفت. “ما حمایت کرده اند به شدت توانایی به پوشش صورت و ماسک های موجود برای معترضان به طوری که آنها می توانند حداقل کسانی که پوشش … من می خواهم برای عبور از این کامنت به بعد [coronavirus] وظیفه نیروی نشست.”

نیروی کار زنده می ماند

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

آن می تواند هفته به قاضی تاثیر سراسر کشور تظاهرات بر گسترش coronavirus.

دکتر دبورا Birx دولت را coronavirus هماهنگ شده است نظارت بر اعتراضات پس از آنها شروع به دنبال شاخص های بالقوه تجدید حیات در موارد یک مقام کاخ سفید گفت.

نیروی کار دریافت اقامت از اعدام ماه گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به انحلال آن است. این گروه در حال حاضر دارای یک کوچکتر به عنوان نمونه فدرال اولویت شیفت به کمک کشورهای با خیال راحت بازگشایی و رقابت برای یک واکسن قرار داده شده است تحت جداگانه حمایت از “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

این نیروی کار است که هنوز جمع آوری داده ها هماهنگی توزیع لوازم و کیت های آزمایش و خدمت به عنوان یک هیئت مدیره صدایی برای ایالات اما مقامات گفت: کمتر وجود دارد به انجام در حال حاضر است که بحرانی کمبود عرضه شده اند تا حد زیادی حذف و آزمون ها به طور گسترده تر در دسترس است. Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص, سی ان ان گفت این هفته که با او صحبت نکرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود دو هفته.

“رئیس جمهور تهمت همچنان به رهبری این کشور از طریق این سابقه بیماری همه گیر از جمله تسریع توسعه واکسن و مسئولانه بازگشایی اقتصاد ما, در حالی که همچنین اقدام قاطع برای بازگرداندن نظم و قانون به خیابان های ما و عدالت” گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به بازدید از یک کارخانه امروز در ایالت مین است که باعث می شود سواب مورد استفاده در coronavirus تست.

گزارش مواد مخدر پس گرفت

در ضمن چندین نویسنده از یک مطالعه بزرگ که مطرح نگرانی های ایمنی در مورد مالاریا داروها برای coronavirus بیماران را پس گرفت, گزارش, گفته, داوران مستقل قادر به تایید اطلاعات است که به طور گسترده ای مورد سوال توسط دانشمندان دیگر.

روز پنجشنبه جمع شدن در مجله لانست درگیر مارس 22 گزارش هیدروکسی کلروکین و کلروکين مواد مخدر استفاده می شود برای جلوگیری و یا درمان مالاریا اما که ایمنی و اثربخشی برای covid-19 ناشناخته است.

این مطالعه همچنین رهبران کردهاند زودتر گزارش با استفاده از همان شرکت پایگاه داده در فشار خون مواد مخدر منتشر شده توسط New England Journal of Medicine. که مطالعه نشان می دهد که به طور گسترده ای استفاده می شود فشار خون داروهای شد امن برای coronavirus بیماران نتیجه برخی مطالعات دیگر و قلب-دکتر گروه نیز رسیده اند.

حتی اگر لنست گزارش نشده بود دقیق آزمون, مشاهده, مطالعه تاثیر به دلیل اندازه آن گزارش مربوط به بیش از 96,000 بیماران و 671 بیمارستان ها در شش قاره.

نتیجه آن که مواد مخدر بودند در معرض خطر بالاتر مرگ و مشکلات قلبی در افراد بستری با covid-19 led سازمان بهداشت جهانی به طور موقت متوقف کردن استفاده از هیدروکسی کلروکین در یک مطالعه آن منجر شده است و مقامات امنیتی فرانسه برای جلوگیری از امکان استفاده از آن در بیمارستان ها وجود دارد. در اوایل این هفته که گفت: کارشناسان که بررسی ایمنی اطلاعات تصمیم گرفته است که مطالعه آن می تواند از سر گرفت.

“نه تنها هیچ بهره مند شوند اما ما دیدم بسیار سازگار سیگنال از آسیب” رهبر مطالعه دکتر Mandeep Mehra از بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون به اسوشیتد پرس گفت که این کار منتشر شد.

واکسن برنامه

ضرورت پیدا کردن یک راه برای جلوگیری شیوع بیماری مشهود بود به عنوان در سراسر جهان در مجموع از گزارش ویروس موارد رسیده 130,398 روز چهارشنبه بالاترین یک روز در مجموع تا کنون در گیر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. شده اند وجود دارد 6.5 میلیون نفر در سراسر جهان و همچنین بیش از 388,000 کشته و پنج شنبه.

یک واکسن اجلاس به میزبانی بریتانیا در روز پنج شنبه مطرح شده و میلیاردها دلار برای ایمن سازی کودکان در کشورهای در حال توسعه به عنوان کارشناسان کشتی با این سوال مشکل از چگونه هر بالقوه واکسن جدید کروناویروس ممکن است توزیع شده در سطح جهان — و نسبتا.

سازمان ملل متحد و صلیب سرخ بین المللی و هلال احمر جنبش خواسته اند که “مردم واکسن” توسعه یافته برای coronavirus خواهد بود که آزادانه در دسترس همگان آن را “اخلاقی ضروری است.”

رویداد روز پنجشنبه مطرح $8.8 میلیارد, بیش از هدف خود برای واکسن اتحاد GAVI که می گوید این بودجه استفاده خواهد شد به واکسیناسیون حدود 300 میلیون کودک در ده ها کشور در برابر بیماری هایی مانند مالاریا و ذات الریه و HPV است.

GAVI همچنین اعلام کرد “پیشرفت بازار تعهد” مکانیزم برای فعال کشورهای در حال توسعه به دریافت هر گونه موثر coronavirus واکسن هنگامی که در دسترس است. آن امید به افزایش اضافی $2 میلیارد دلار برای این تلاش به نقصان مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان به خوبی به عنوان در معرض خطر افراد و ایجاد یک بافر از دوزهای مورد استفاده قرار گیرد که در آن مورد نیاز.

اما کارشناسان با اشاره به این که سابقه بیماری همه گیر — که در آن مسلما هر کشور خواهد بود تقاضاهای مصرانه برای یک واکسن — ممکن است تلاش در توزیع عادلانه بسیار کثیف است.

“کشورهای ثروتمند به احتمال زیاد سعی کنید به فشار راه خود را به جلوی صف ترک کشورهای فقیر در برگشت, و این مشکل گفت:” جیمی Whitworth, استاد بین المللی بهداشت عمومی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

“من نمی توانم تصور کنید که هر کشور گفت:” آفریقا نیاز است بزرگتر از ما, به طوری که آنها می توانید دریافت واکسن اول و ما را آسیب پذیر باقی می ماند.'”

پیش از این واکسن جمع نیکوکار بیل گیتس گفت: وجود راه حل های بالقوه برای رشد جزر و مد از واکسن ناسیونالیسم — به نمایش گذاشته که مدیر عامل شرکت سانوفی پیشنهاد ایالات متحده تا به حال حق به اولین دوز از هر واکسن به دلیل سرمایه گذاری قابل توجهی.

“کلید به این چالش است که با داشتن مقیاس و داشتن کارخانه در سراسر جهان که در حال ساخت واکسن” از جمله چندین کارخانه در آسیا و آمریکا و اروپا گیتس گفت.

در جای دیگر برزیل گزارش نشده است یکی دیگر از رکورد تعداد مرگ و میر — 1,349 — بالا بردن برزیل را تایید کرد شمار کشته شدگان به بیش از 32,500 جهان چهارم بالاترین در نظر گرفته و توسط کارشناسان قابل توجهی undercount به دلیل ناکافی تست.

هند گزارش داد تعداد بی سابقه ای از عفونت — 9,304 با 260 مرگ و میر — به عنوان آن چوب خط حساب کردن از مرگ و میر پیشی گرفتن از 6000 و تعداد آن از عفونت افزایش به بیش از 226,000 جهان هفتم-بالاترین. همسایه پاکستان گزارش داد بیش از 4000 موارد جدید به آن 85,000 تایید عفونت پیشی همسایه چین — سنبله که آمد هفته پس از نخست وزیر عمران خان overrode از هشدارهای کارشناسان و کاسته یک مستند.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط آنا Edney خبری بلومبرگ; توسط Lena H. خورشید از واشنگتن پست; و توسط جاناتان Lemire, Zeke میلر لایحه بارو Marilynn Marchione کارلا K. Johnson, Candice چوی ماریا چنگ و Lauran Neergaard از آسوشیتد پرس.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: قانونگذاران پنج شنبه که حوادث اخیر نشان داده اند که پیام بر روی ماسک و اجتماعی فاصله نیست طنین ، (AP/Tasos Katopodis)

یک بخش در 06/05/2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>