وارن به رها کردن از دموکرات انتخابات ریاست جمهوری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

الیزابت وارن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری روز شنبه پس از شکست به پیروزی در هر متحده در روز سه شنبه و از دیدن هیچ راه برای گرفتن نامزدی حزب دموکرات.

او نه آدرس این سوال که آیا او پرتاب خواهد شد وزن خود را پشت سر همکار مترقی برنی ساندرز یا میانه تر و تازه سودای جلو-دونده جو بایدن.

“امروز من تعلیق مبارزه ما برای رئیس جمهور,” او گفت: حامیان در یک تماس تلفنی بر اساس بیانیه منتشر شده توسط کمپین.


“آنچه ما انجام داده اند – و ایده های ما راه اندازی به جهان راه ما مبارزه کرده اند این جنگ روابط ما ساخته شده اند انجام خواهد شد از طریق حمل طریق برای بقیه این انتخابات و پس از آن و پس از آن,” او گفت:.

وارن شد را اعلام عمومی بعد پنج شنبه.

ماساچوست سناتور هرگز قرار داده شده بالاتر از سوم اولیه در هر مسابقه. او سیاست های پیشنهادی ثابت شده کافی برای ساخت از حمایت گسترده نژادی متنوع پایه مورد نیاز برای متحد کردن حزب.

حتی او به عنوان از دست دادن چند مسابقات Warren, بود, ارائه, قوی, بحث اجرای آن آسیب دیده مایکل بلومبرگ که به پایان رسید نامزدی خود را تلاش در روز چهارشنبه.

در تماس با حامیان او به نظر می رسید به اعتبار برای گرفتن سابق شهر نیویورک شهردار خارج از مسابقه است.

“در این کمپین ما شده اند حاضر به مبارزه و زمانی که لازم است ما به سمت چپ مقدار زیادی از خون و دندان در طبقه. و من فکر می کنم یک میلیاردر که محروم شده است این شانس را به خرید این انتخابات” او گفت:.

در طول مبارزات انتخاباتی خود را “من یک طرح که” زمین کافی بود برای غلبه بر رای دهندگان شک و تردید در مورد توانایی خود را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در بر داشت خودش فشرده بین مترقی رای دهندگان که به طور فزاینده ای مورد علاقه برنی ساندرز و میانه رو که دیدم او به عنوان بیش از حد سمت چپ را در نوسان-دولت رای دهندگان دموکرات نامزد را در بر می گیرند.

او قرار داده شده در پشت ساندرز و یک شورشی پیت Buttigieg در آیووا قفقاز. او شانس حتی بدتر در نیوهمپشایر در آینده در جایگاه چهارم حتی اگر او انتظار می رود که یک لبه به عنوان سناتور از یک کشور همسایه است.

توسط نوادا قفقاز در فوریه. 22 او می خواهم retooled رویکرد او به مبارزات انتخاباتی. به جای چسبیدن به او بیخ و بن سخنرانی اختصاص داده شده به چشم انداز خود را برای “بزرگ تغییر ساختاری” او شروع به گرفتن بر رقبای خود است. در بحث مرحله در لاس وگاس او هزینههای بلومبرگ برای رکورد خود را با زنان برخورد یک ضربه به مبارزات انتخاباتی خود را.

که بحث نمایش در آورده 29 میلیون در صندوق جمع آوری او بزرگترین مسافت به تاریخ. اما این کافی نیست. او موفق به کسب هیچ کرسی در نوادا یا کارولینای جنوبی و شکست خورده به نمایش گذاشتن هر گونه قدرت در میان لاتین و سیاه و سفید از رای دهندگان. به عنوان نهایی سوپر شنبه نتایج شمارش او تا به حال به دست آورد حداقل 65 نمایندگان در مقایسه با 596 برای بایدن و 531 برای Sanders.

او برداشت وارونه یک نامزد شده بود که با بایدن برای کسب مقام اول در اکتبر 2019. اما در ماه های اخیر او ضربه از بالا به عنوان بلومبرگ ramped تا مبارزات انتخاباتی خود و ساندرز در زمان منجر شود.

وارن که وارد این مسابقه در اواخر 2018, شناخته شد, مهاجم انتقادات از وال استریت و واشنگتن برنامه های خود را به مالیات بر ثروت و فشار به تنظیم شرکت های بزرگ که او اغلب گفته بودند فریب دادن مردم عادی است.

“هنگامی که شما ببینید یک دولت است که با این نسخهها کار بزرگ برای کسانی که با پول و نه کار را به خوبی برای هر کس دیگری است که فساد خالص و ساده است و ما نیاز به تماس با آن را برای آنچه در آن است,” او گفت: در یک ژانویه رالی در شهر اوکلاهما.

در حالی که او توضیح داد که خودش را به عنوان یک “سرمایه داری در استخوان” قدرت او را به سمت چپ متمایل کمپین نگران وال استریت و باعث هشدار از میلیاردرها و مدیران شرکت های بزرگ که او در نظر گرفته شده به پاره کردن سیستم. او همچنین مکرر هدف از تهمت که به او نام مستعار “Pocohantas” یک مرجع به ادعای بومی آمریکایی تبار است که او بعد recanted و ارائه یک عذرخواهی.

وارن توسعه یافته بیشتر سیاستهای پیشنهادی از هر یک از رقبای نورد حدود 80 طرح با مجموع قیمت $30 تریلیون. او بهترین و شناخته شده پیشنهاد — برای یک مالیات بر ثروت — نام برای 2% مالیات بر امریکا ثروتمندترین خانواده است که او گفت: بالا بردن $2.75 تریلیون بیش از یک دهه به پرداخت برای جارو طرح مراقبت های بهداشتی جهانی و لغو بدهی های دانشجویی.

او وکالت مورخ بازگشت به زمان خود را به عنوان یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد و رسالت خود را به رای دهندگان مشتاق برای تیز چپ به نوبه خود برای حزب دموکرات است. اما حتی به عنوان او را در آغوش برخی از لیبرال ترین سیاست های همیشه طرفدار یک نامزد ریاست جمهوری او در نهایت قادر به تصاحب مترقی گوشته از Sanders.

وارن دقیق طرح نیز او را در معرض حملات. وارن تاخیر در ارائه جزئیات برای یکی از گران قیمت ترین: مدیکر برای همه است.

وارن در نهایت تحویل $20.5 هزار میلیارد طرح که به نام برای توقف تدریجی در سیاست بیش از سه سال است اما در آن زمان او تا به حال از خود بیگانه رای دهندگان که سوال او تعهد است.

بخش بزرگی از وارن پیام بود که او می خواست برای گرفتن پول از سیاست است. او eschewed بسته-درب صندوق-raisers با دلار اهدا و گفت که او نمی خواهد قبول کمک از سوپر پکس.

اما در پایان تلاش برای نقد و ضعیف در نظر سنجی های او معکوس او نذر شد و ذینفع از بزرگترین آگهی خرید فوق العاده PAC در سال 2020 اولیه. او استدلال کرد که او مجبور شد به قوانین بازی مخالفان خود را تنظیم کرده بود به نگه داشتن خودش در این مسابقه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>