تماشا کنید: استرالیا می شود یک نوجوان لزبین, rom-com از بسیار خود ما

Category: کیو نیوز Comments: No comments

در خانه رشد لزبین, عاشقانه, کمدی, Ellie و Abbie (& Ellie مرده خاله) خود را بریزبن اولین هفته آینده.

این فیلم نوشته شده بود و کارگردان عجیب و غریب فیلمساز مونیکا Zanetti از خود مرحله بازی. در ماه گذشته شد اولین فیلم استرالیا تا کنون برای باز کردن مردی Gras جشنواره فیلم, و آن را به عنوان به بریزبن های عجیب و غریب در جشنواره فیلم هفته آینده.

تبلیغات

این عجیب و غریب رام-com می بیند مدرسه کاپیتان الی سقوط سرکش همکلاسی ابی, اما, نوجوان ناراحتی و تشویش در راه او طرح به درخواست Abbie به سال 12 رسمی.

سپس Ellie سفر کرده است با روح او در اواخر عمه تارا, لزبین فعال که در سال 1980 که نقش یک “مادر تعمیدی پری” از انواع برای نوجوانان.

افزایش ستاره سوفی Hawkshaw (عشق فرزند) و زو Terakes (ونت ورث) بازی عنوانی star-crossed دوستداران سیاه و ابی.

آنها با همه ستاره گروه بازیگران از جمله Janet King‘s, Marta Dusseldorp, شکار Wilderpeople‘s راشل از خانه و با شروع از… در حال حاضر‘s جولیا Billington.

مونیکا Zanetti گفت QNews.com.au است که این پروژه با توجه به عدم هم جنس رام-coms هنگامی که او را در حال رشد به خصوص خانواده پسند ،

“تجربه من از بیرون آمدن مشابه بود در برخی از راه به Ellie تجربه,” او گفت:.

“من متوجه شدم دوست داشتم کسی بود و من بسیار هیجان زده در مورد آن است. من تا به حال این زیبا و حمایت از تجربه پدر و مادر من در آن زمان است.

“اما تا آنجا که من می خواستم برای نوشتن واقعا ساده, لزبین, rom-com – چون واقعا هر گونه به خصوص در استرالیا – من نمی توانستم بدون اذعان به افرادی که آمده اند قبل از.”

Ellie و Abbie (& Ellie مرده عمه) ترکیبی از قلب, طنز و تاریخچه

مونیکا Zanetti گنجانیده شده که تاریخ از طریق شخصیت تارا, بازی های برگزار شده توسط Billington. شخصیت تا حدی بود که با الهام از Zanetti را آشکارا گی عمو.

“او آشکارا تمام زندگی من, اما او آمد در 1950s و یا 60s,” او گفت:.

“او زندگی می کردند بسیار واقعی به خود در زمانی که من می دانم که چگونه فوق العاده سخت خواهد بود که بوده است.

تبلیغات

“تارا داستانی اما او بر اساس آن دانش است که من تا به حال یک زمان آسان تر به دلیل آن که جعلی این مسیر است.”

Zanetti گفت: Marta Dusseldorp ریخته شد به عنوان Ellie مادر توسط شانس از طریق غیر دودویی Wentworth بازیگر زو Terakes.

“زو رخ داده است به انجام یک بازی با مارتا در آن زمان که من آنها را بازیگران,” Zanetti گفت.

“آنها صحبت کرده بود به مارتا در مورد این فیلم از آنجا که آنها می خواهم به تازگی انجام داده ،

“چیزی که بعد از من می دانستم که زو به من گفت Marts واقعا عاشق صدا از فیلم, این امر می تواند خوب اگر او آن را بخوانید ؟

“منظورم این است که مارتا در رویای ما لیست بازیگران. گفتم Zoe ‘Um, بله, البته, Marta می توانید آن را بخوانید’. او و من بعد از ملاقات برای قهوه و او به من گفت آنچه که او دوست داشت در مورد فیلم.

“این یکی از کسانی که جادویی, استفراغ کردن لحظات شما بشنوم.”

بریزبن های عجیب و غریب در جشنواره فیلم شروع می شود در 5 مارس در مزرعه جدید سینما. Ellie & Abbie صفحه نمایش در مارس 11. برای اطلاعات بیشتر و بازدید از بریزبن های عجیب و غریب در جشنواره فیلم سایت اینجا.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>