پخش زنده: ساندرز می ایستد توسط ستایش کاسترو در سواد

Category: آرکانساس Comments: No comments

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=klDbFuxmXrA]

9:45 p. m.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز می گوید آن را ممکن است به مخالفت با استبداد و هنوز هم اذعان چیزهای خوب مانند دولت انجام داده اند.

ساندرز این انتقاد برای ستایش سابق فیدل کاسترو رهبر کوبا برای ایجاد یک “عظیم برنامه های سواد آموزی.” حداقل یک خانه دموکرات از فلوریدا است که بزرگ مردم کوبا شد انتقاد از اظهارات کاسترو خواستار یک “قاتل ستمگر.”

جو بایدن و پیت Buttigieg انتقاد ساندرز برای این سخنان در بحث مرحله در کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب. ساندرز انتقاد از سیاست خارجی به طور گسترده برای کار با برخی از دیکتاتورها و یا دولت های اقتدارگرا و نه دیگران.


9:35 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ است تکرار تعهد به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را زمانی که آنها آماده هستند.

میلیاردر گفت: در طول سه شنبه شب بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است که او در حال کار بر روی آماده خود را برمی گرداند برای آزادی “به همان سرعتی که ما می توانیم.”

در هفته گذشته بحث در لاس وگاس بلومبرگ گفت که آن را طول می کشد “زمان طولانی” به تدوین اظهارنامه مالیاتی خود را چرا که او باعث می شود مقدار زیادی از پول و “نمی تواند به TurboTax.”

رادیو فردا اجرا می شود داده های مالی و شرکت های رسانه ها. او به ارزش حدود 60 میلیارد دلار.

همه رقیب دیگر در مرحله منتشر کرده اند اظهارنامه مالیاتی خود را. دیگر میلیاردر در مرحله کالیفرنیا آب و هوا فعال تام Steyer اشاره کرد که او تا به حال منتشر شده از یک دهه را به ارزش اظهارنامه مالیاتی.

Steyer است به ارزش در حدود 1.6 میلیارد دلار.


9:30 p. m.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ نزدیک به misspoke می گویند او “خریداری” دموکراتیک جدید اعضای خانه در ایالات متحده.

بلومبرگ صحبت شد و در سه شنبه شب بحث در کارولینای جنوبی در مورد او چگونه صرف $100 میلیون دلار برای کمک به نامزدهای دموکرات تلنگر خانه در ایالات متحده کرسی های برگزار شده توسط خواهان. او شروع به گفتن “من” قبل از ابتلا به خودش و گفت: “من آنها را” توجه خود را به انتخابات کمک کرد نانسی پلوسی تبدیل به مجلس.

بلومبرگ یکی از ثروتمندترین مردان جهان است و بودجه های متعدد نامزدها و سیاسی باعث می شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین و پسر بزرگتر بودند در میان کسانی که در توییتر برجسته flub.

“وای!!! او اعتراف او خریداری کسانی که صندلی!” Donald Trump Jr. توییتی.


9:25 بعد از ظهر

حتی زمانی که او در مرحله سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ گرفتن پیام خود را.

میلیاردر انتخاباتی است نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون در سراسر کشور و در سه شنبه شب را به بحث از این قاعده مستثنی بود. بلومبرگ تبلیغات ویژه در طول دو معافیت های تجاری از بحث جلوتر از روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه.

به بلومبرگ تبلیغات برجسته و تجربه خود را در جامعه کسب و کار و به عنوان شهردار و آنها طرح برخی از سیاست های کلیدی طرح های پیشنهادی. آنها همچنین قابلیت گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با احتیاط از بلومبرگ را افزایش دموکراتیک انتخابات است ،

بلومبرگ صرف بیش از 500 میلیون دلار از پول خود را در انتخابات ریاست جمهوری در سه ماه گذشته.


9:20 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ است خواستار خویشتن داری به طور کامل قانونی کردن ماری جوانا کرد و گفت که بیشتر تحقیقات علمی مورد نیاز است.

سابق شهر نیویورک شهردار گفت: در جمعه شب مناظره ریاست جمهوری در چارلستون کارولینای جنوبی که آن را “فقط مزخرف” به فشار رو به جلو برای کامل قانونی و بدون تحقیقات بیشتر در مورد اثرات این دارو به خصوص در افراد جوان است.

بسیاری از دموکرات ها در این زمینه باید حمایت سطوح مختلف از شل شدن مواد مخدر سیاست اعم از جرم زدایی به قانونی. بلومبرگ گفت که او پشت زدایی.

ایالت ورمونت برنی ساندرز گفت که او پشت این ایده و همچنین expungement از سوابق کیفری است.

درست قبل از یک شکست تجاری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن interjected یک نظر در کار او به “راه اندازی مواد مخدر دادگاه است.”


9:10 بعد از ظهر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن می گوید او را به ریاست جمهوری نامزد بهترین واقع شده به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان با استناد به تعهد خود به عادلانه ثروت و فرصت های مسکن.

بایدن گفت: در طول سه شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است که او نیز پس از رفتن کسانی که در تلاش برای gentrify محله های سنتی اشغال شده توسط اقلیت ساکنان.

بحث این است که یکی از نهایی پیش از کارولینای جنوبی شنبه اولیه.

روز دوشنبه بایدن نورد از یک $640 میلیارد ملی و سیاست مسکن که مانع از وام مسکن سرور از foreclosing در اصلاح وام و راه اندازی به موقع سیستم اطلاع رسانی برای تغییرات.

پس در بایدن نظرات کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer گفت که او را به سمت تلاش برای “اصلاح بی عدالتی” در وام و خدمات صنعت. او پس از آن راه اندازی شد و به او مشترک کمپین نوین تم از این استدلال حمایت خود را از یک مکالمه در ایران و ایجاد یک کمیسیون برای بررسی روابط نژادی در امریکا است.


9 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg گرفتن از رقیب برنی سندرز برای مقاومت خود را برای پایان دادن به سنا رویه قانون که نیاز به بیش از یک اکثریت ساده برای عبور از عمده ترین قانون است.

ساندرز را متوقف کرده است و از حمایت یک حذف مجلس سنا قانون شناخته شده به عنوان filibuster که نیاز به 60 نفر از 100 سناتور به تصویب عمده ترین اسکناس. با وجود این واقعیت دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز است تبادل آرایه ای از فراگیر تغییر سیاست که بسیار به احتمال زیاد به سقوط کوتاه در کنگره با filibuster هنوز هم در جای خود.

“چگونه ما می رویم به رهبری یک انقلاب اگر شما نمی توانید پشتیبانی از قوانین را تغییر دهید؟” Buttigieg به چالش کشیده Sanders.

دو کاخ سفید امیدوار هستند تربیع خاموش سه شنبه شب در یک high-stakes اصلی بحث در چارلستون جلوتر از کارولینای جنوبی شنبه اولیه.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, در حمایت از از بین بردن filibuster باید دموکرات را در مجلس سنا کنترل می شود و در موقعیت را تغییر دهید.


8:55 بعد از ظهر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است و در عین حال دوباره پس از رفتن برنی سندرز برای آنچه که او به عنوان مشخصه نرمی به سمت تفنگ صنعت ساخت.

بایدن گفت: در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در چارلستون کارولینای جنوبی در روز سه شنبه شب که ساندرز’ موقعیت در اسلحه سازان “باعث شده است که قتل عام در خیابان های ما.”

در پاسخ ساندرز گفته او “بازیگران هزاران نفر از آرا از جمله بد رای. که بد رای بدهند.” موضوع آمد تا پس از مقدماتی سوال که شامل ذکر 2015 قتل عام در مادر Emanuel AME Church – فقط مراحل از محل بحث – که در آن نه سیاه, مطالعه کتاب مقدس شرکت کنندگان کشته شده در طول یک نژادپرست تیر اندازی.

ساندرز در سال 2005 با حمایت یک پیشنهاد شده توسط انجمن ملی تفنگ اعطای تولید کنندگان اسلحه گسترده حمایت های حقوقی. او بارها و بارها قرار داده شده است در دفاعی در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی خود را درک پشتیبانی از تفنگ صنعت ساخت.

در یک به نوبه خود در موضوع پیت Buttigieg همچنین در ساندرز گفت و موقعیت خود را در اسلحه نبود یک ساله اما “یک زمان بد و موقعیت است که برنی ساندرز نگه می دارد.”


8:45 p. m.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg می گوید هزینه برنی ساندرز’ طرح بهداشت “می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

او همچنین می گوید آن را جمهوری خواه کالیفرنیا کوین مک کارتی در مجلس و جلوگیری از دموکرات ها از برنده شدن در پشت کنترل از آمریکا.

در سه شنبه شب بحث Buttigieg تکرار دموکرات که هشدار داده اند که یک ساندرز نامزدی صدمه خواهد نامزدها در حال اجرا در پایین-بلیط مسابقات. Buttigieg می گوید دموکراتیک داوطلبانی که بدبختانه کرسی مجلس در سال 2018 نمی خواهید به دفاع از ساندرز’ سیاست “مدیکر برای همه است.”

او گفت: “زمان آن رسیده است برای ما برای جلوگیری از اقدام مانند ریاست جمهوری تنها کار است که مهم است.”


8:40 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز می گوید دولت او بر اساس “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان طرح هزینه خواهد شد تا آنجا که بسیاری از برآورد و بهترین گزینه ممکن است برای کشور.

این سناتور ورمونت گفت: در طول سه شنبه شب بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است که آن را برای تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه, نه تکیه بر انواع بیمه جداگانه در نظر دارد.

ایالت مینه سوتا ctq گفت که بیشتر مورد نیاز بود در مراقبت های بهداشتی بحث از “وعده های شکسته که صدا خوب سپر تابلوچسبها.” بقیه زمینه lobbed نقد در ساندرز در روز سه شنبه مرحله به عنوان انتظار می رود با توجه به بالا با مشخصات زیر برنده در اوایل مسابقات.

کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer گفت که ساندرز’ برنامه “نشان می دهد یک خطر بزرگ برای حزب دموکرات است.”


8:35 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن کوبیدن رقیب مایک بلومبرگ بیش از یک گزارش خبری است که او گفت: یک زن کارمند به “کشتن آن” هنگامی که او باردار شد. سابق شهر نیویورک شهردار آن را انکار می کند.

استناد به خود داستان شخصی از تبعیض در کار و پس از او باردار شد, Warren او تشدید فشار به بلومبرگ به انتشار همه کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق نامه آنها را امضا کرده در حالی که مشغول به کار در شرکت رسانه ای. دو دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در حال tangling سه شنبه شب در یک محوری بحث در کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را در روز شنبه.

بلومبرگ است که انکار او به آتش زا سخن گفتن به یک سابق زنان کارمند: “گفت: هرگز آن دوره است.”

او همچنین عذرخواهی کردن رنگ اظهارات او گزارش شده است که ساخته شده به کارکنان زن اما او کاهش یافته است به آدرس وارن تماس که او شماره یک بیشتر پتو انتشار از عدم اطلاع نامه از سه نفر از زنان او به تازگی منتشر شده است.


8:30 p. m.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ می گوید که او آماده شدن برای نقش رئیس جمهور پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 حملات تروریستی.

در پاسخ به انتقاد شنبه از ایالت ماساچوست الیزابت وارن که او را “خطرناکترین” نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری زمینه بلومبرگ می گوید او انتخاب “است که باعث می شود بیشتر حس.”

او می گوید: “من تجربه, من, منابع, و من این رکورد است.”

بلومبرگ می افزاید که او بهترین موقعیت برای اداره کشور به خاطر او زد شهر نیویورک.

او می گوید: “من شده اند, آموزش برای این کار پس از من پا بر روی توده ای بود که هنوز هم سوختن در 9/11.”


8:15 بعد از ظهر

الیزابت وارن است که مستقیما در شخص مترقی برنی ساندرز به عنوان آخرین دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری آغاز می شود.

وارن گفت که او خواهد بود و بهتر است رئیس جمهور از ساندرز چرا که او قادر خواهید بود برای به دست آوردن بیشتر مترقی سیاست ها به تصویب رسید. او گفت که او “حفر شده در” وقتی که می آید به مبارزه با بانک های بزرگ و در واقع توضیح داد که چگونه او می خواهم تصویب جهانی مراقبت های بهداشتی.

وارن گفت: “ترقی خواهان کردم یک شات و ما باید آن را صرف با یک رهبر که در حال رفتن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود.”

وارن و ساندرز به اشتراک گذاری بسیاری از همان اهداف سیاست. اما ساندرز انجام شده است به مراتب بهتر در اوایل ریاست جمهوری نامزد مسابقات.

نظرات خود را علامت گذاری برخی از بیشترین تضاد او را کشیده و با او تا کنون. ساندرز’ مخالفان استدلال کرده اند که او شده است بی اثر در طول سه دهه در کنگره است.


8 p. m.

دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است لگد زدن در کارولینای جنوبی پیش از این دولت آخر هفته ابتدایی.

هفت نامزد شرکت در سه شنبه شب را پر مخاطره بحث در چارلستون. آن می تواند کاخ سفید امیدوار’ نهایی در زمان نخست فرصت برای تغییر جهت 2020 نامزدی مبارزه با برنی ساندرز به عنوان ریاست جمهوری این حزب پیشتاز.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ شد تمرکز از هفته گذشته بحث برای او بسیار پیش بینی اولین, اما پس از یک عملکرد بد مسدود حرکت خود را با چاقو برای 78 ساله سناتور ورمونت.

ساندرز’ دست زدن به این فشار می تواند بسیار مهم در تعیین اینکه آیا او باقی می ماند در بالای دموکراتیک بسته است.

روز سه شنبه فروم می آید فقط چهار روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و یک هفته قبل از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه.

زودتر

چارلستون S. C. — برنی ساندرز’ دموکراتیک رقبا آماده به از بند باز کردن موج جدیدی از حملات علیه ریاست جمهوری این حزب پیشتاز در پر مخاطره بحث سه شنبه شب شاید نهایی خود را در زمان نخست فرصت برای تغییر جهت 2020 نامزدی مبارزه است.

تقریبا همه از شش نامزد دیگر مجموعه به بحث در کارولینای جنوبی رفت و پس از ساندرز در ساعت منتهی به 8 p. m. EST امر است.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, هایلایت ساندرز’ تماس برای یک دولت-تامین سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک مثال از “قطبش.” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متهم ساندرز از تلاش برای تضعیف رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد. و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ هزینههای ساندرز’ رکورد در کنترل اسلحه.

پنج عصر ایران, حامیان تمام فعلی یا سابق, سیاه, مقامات منتخب لعنتی ساندرز’ رکورد در کنترل اسلحه به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اولویت های جامعه سیاه و سفید سه شنبه.

“بیش از حد اغلب برنی ساندرز شده است در طرف اشتباه تاریخ گم شده در عمل و یا قادر به پیشرفت در تقریبا در هر موضوع برای رای دهندگان” نیویورک تشکر. گرگوری Meeks به خبرنگاران گفت: پیش بینی است که بینندگان خواهد “ببینید 180 درجه تغییر امشب” از بلومبرگ پس از خود را بدون زرق و برق در هفته گذشته بحث دموکراتیک.

موج جدید اختلافات در آمد که دموکرات ها راه اندازی شد برای دیدار با حزب 10 — و شاید مهم ترین بحث از 2020 اولیه فصل است. بلومبرگ تمرکز در هفته گذشته برای او بسیار پیش بینی اولین, اما پس از یک عملکرد بد است که مسدود حرکت خود را با چاقو برای 78 ساله سناتور ورمونت.

شب علائم عمده لحظه در ساندرز’ فعالیت های سیاسی. پس از گذراندن چند دهه به عنوان یک خارج همزن عادت کرده اند به حمله به حزب استقرار او ناگهان یکی در دفاع به عنوان دموکراتیک ایجاد ترس او می تواند در ساخت یک نماینده غیر قابل عبور منجر به محض این که در هفته آینده.

تنها الیزابت وارن اتحاد در برابر حمله ساندرز او ایدئولوژیک متحد. این سناتور ماساچوست است به جای روت او تمرکز بر بلومبرگ که او شتاب گیری روند رشد هفته گذشته در بحث مرحله و در مبارزات انتخاباتی که منجر به نشست روز سه شنبه.

همچنین یک عامل: میلیاردر فعال تام Steyer که وام گرفته است و به شدت از او از ثروت شخصی به سوخت فشار قوی در کارولینای جنوبی که در آن او را تهدید به پوست دور برخی از بایدن حمایت دولت را سیاه و رای دهندگان. رقبای Buttigieg و ctq نیز مبارزه را به نفع خود بر تعدیل می شود در حالی که decrying ساندرز’ رئیس اولویت های سیاست.

ساندرز’ دست زدن به این فشار می تواند بسیار مهم در تعیین اینکه آیا او باقی می ماند در بالای دموکراتیک بسته است. در طول یک تاون هال تلویزیونی دوشنبه شب در سی ان ان ساندرز گفت که او انتظار می رود این حملات است. اما او هنوز هم به نظر می رسید به تنظیم به وضعیت جدید خود را.

“این یک کمی خنده دار به خودم به عنوان به اصطلاح پیشتاز,” او گفت:.

روز سه شنبه فروم می آید فقط چهار روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و یک هفته قبل از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه.

بایدن که به دنبال ایجاد یک تاثیر بزرگ در کارولینای جنوبی که در آن او بود به عنوان بلامنازع پیشتاز به دلیل حمایت خود را از رای دهندگان.

مبارزات انتخاباتی در این ایالت روز قبل از مناظره او پیش بینی کرد او برنده خواهد بود “با مقدار زیادی” در روز شنبه

پس از به پایان رسید در بالا در سه دوره متوالی اولیه است — از جمله یک کراوات در آیووا — ساندرز است eyeing ضربه ، او منتقل کارکنان جدید به دولت از نوادا خود را گسترش کارولینای جنوبی تبلیغات و رویدادهای اضافه شده به برنامه.

ساندرز مشاور ارشد جف ویور گفت: وجود یک “درجه از ناامیدی” به تازه حملات خود را نامزد.

“شما نامزد کردم شما رو فوق العاده PACs تمام ستون به توقف برنی ساندرز” ویور گفت. “آنها می دانند که او به حرکت در این مسابقه است.”

ساندرز ممکن است سود بیشتر از تعداد مطلق از نامزدها هنوز در این مسابقه است. آنها هنوز در حال مبارزه در میان خود — و تقسیم ضد ساندرز رای — به ظهور به عنوان قوی ترین جایگزین برای او.

به عنوان بحث وجود دارد هیچ نشانه آن است که هر یک از این نامزدها نزدیک بود به بیرون.

ایالت مینه سوتا ctq که به پایان رسید در دور پنجم یا ششم در نوادا بیش از آخر هفته اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک 4.2 میلیون دلار آگهی خرید در سراسر چندین شنبه متحده است.

نرم افزار-وارن فوق العاده PAC بود و همچنین اضافه کردن تبلیغات تلویزیونی در هفت سه شنبه متحده از جمله آلاباما, کالیفرنیا, مینه سوتا و ویرجینیا است.

در ضمن ساندرز’ منتقدان در هر دو طرف به راه انداخته سیل حملات جدید متمرکز شده تا حد زیادی در خود سابقه طولانی در انتخاب اتاق و چشم انداز منحصر به فرد در برخی از مسائل بحث انگیز است.

منتقدان در هر دو طرف شروع به پریدن کرد در نظر ساندرز ساخته شده در رادیو فردا “60 دقیقه” بخش پخش یکشنبه که در آن او با تمجید از اواخر کوبا حاکم فیدل کاسترو برای ایجاد آنچه ساندرز به نام “عظیم سواد آموزی برنامه” زمانی که او به قدرت رسید.

ساندرز ایستاده بود نظرات خود را در طول سی ان ان تاون هال گفت که او می خواهم انتقاد “رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان” از جمله کوبا و نیکاراگوئه و عربستان سعودی, اما او افزود که پس از کاسترو قدرت را در دست گرفته و در سال 1959 “اولین چیزی که او” شد آغاز برنامه های سواد آموزی.

“من فکر می کنم آموزش مردم به خواندن و نوشتن چیز خوبی است” ساندرز گفت. “این یک واقعیت است. پایان بحث.”

ساندرز نیز در اختلاف با آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته استقرار گروه که طرفداران برای قوی آمریکا و اسرائیل روابط. ساندرز گفت: او را جست و خیز این گروه کنفرانس زیرا او نگران بود در مورد این رویداد دادن اعتبار به “رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی.”

جاناتان ” Greenblatt, مدیر عامل ضد افترا لیگ نامیده می شود که خصوصیات “توهین آمیز” و “غیر مسئولانه است.”

بررسی برای به روز رسانی و خواندن چهار Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>