ناظر: آژانس مرزی misspent پول به معنای مهاجر مراقبت

Category: آرکانساس Comments: No comments

ققنوس — ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی نقض قانون که آن را misspent پول اختصاص مهاجر برای مراقبت در مواردی مانند وسایل نقلیه همه زمین و قایق و آن سگ پلیس برنامه با توجه به تحقیقات فدرال.

دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی گفت: در یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه که گمرک و حفاظت مرزی misspent برخی از 112 میلیون دلار آن اختصاص داده شد برای “مواد مصرفی و مراقبت های پزشکی” به صورت اورژانس در طول یک افزایش بزرگ در گذرگاه های مرزی غیر قانونی در سال 2019.

در بیانیه ای به آسوشیتد پرس گمرک و حفاظت از مرزها گفت: آن را به طور کامل همکاری با دولت پاسخگویی دفتر در سراسر آن پرس و جو. آن گفت: این سازمان به اتهام یک زیر مجموعه کوچک از هزینه های مالی 2019 به نادرست حساب.

“ما در حال کار به itemize تمام هزینه های چنین و درست حساب های ما به عنوان توصیه شده توسط گائو. تاکید می کنیم که, و گائو نظر نمی کند نشان می دهد در غیر این صورت همه CBP تعهدات بودند به صورت قانونی اشیاء مرتبط با سازمان عملیات و مراقبت از کسانی که در بازداشت; نقض شناسایی هستند ویژگی های در طبیعت و سریع درمانی اقدام خواهد شد” آژانس نوشت.

بهار و تابستان 2019 دیدم فوق العاده پرش در گذرگاه های مرزی. در ماه مه گشت مرزی دستگیر و نزدیک به 133,000 مردم در مرز جنوبی. اعداد شروع به کاهش پس از آن, اما در پایان دولت سال مالی در سپتامبر. 30 آژانس تا به حال دستگیر 851,508 مردم است.

گزارش از مراقبت های پزشکی ضعیف و سوء استفاده بودند شایع است. چندین کودکان و بزرگسالان درگذشت گشت مرزی بازداشت که سال مالی از جمله 16 ساله پسر بچه ای که در اثر آنفولانزا در تگزاس برگزاری سلول بدون توجه به هر کسی برای چند ساعت.

در پاسخ به چشم انداز مثبت در ورود کنگره اختصاص داده شده گشت مرزی اضافی $708 میلیون دلار برای “ایجاد و عامل مهاجر مراقبت و امکانات پردازش” و 112 میلیون دلار برای “مصرفی پزشکی و مراقبت است.”

برخی از این پول به معنای مراقبت های پزشکی و مواد مصرفی— چیزهایی مانند محصولات بهداشت و موارد کودک— بود به جای صرف در سگ برنامه وسایل نقلیه همه زمین خاک, دوچرخه, کامپیوتر, ارتقاء, خدمات مربوط به فراشی و قایق در میان دیگران با توجه به گزارش.

در کنگره ایالات متحده Bennie G. Thompson, می سی سی پی یک دموکرات با انتقاد از آژانس گفت: این شکست قانون است.

“این سنگدلانه بی توجهی به قانون است و در عین حال یک مثال دیگر از این دولت را ادامه عدم انجام وظیفه خود برای ارائه شرایط انسانی و مراقبت های پزشکی برای مهاجران در مراقبت از آن او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>