آرکانزاس بخش کیفیت محیط زیست توصیه کرده است به رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون تغییرات به آن آب با کیفیت, تنظیم, اما این تغییرات نمی شامل چندین موارد مهم است که در ادامه به بررسی.

تنظیم رئیس سند استفاده شده توسط دولت برای محافظت از سلامت آب آن اغلب از طریق اجازه نظارت و یا اجرای عمل است.

پیشنهاد به روز رسانی قوانین و مقررات 2 مورد نیاز هر سه سال توسط, پاک, آب, عمل, هنوز هم نمی شامل یک طرح برای جلوگیری از تخریب دولت را آب که مورد نیاز بود در عمل همان دهه پیش.

چرا که این سازمان هنوز هم بحث در مورد جزئیات اجرای طرح خود را “ضد تخریب” سیاست. سیاست باید توسط قانون باید همراه با اجرای برنامه های که طلسم کردن چگونه سازمان را تعیین می کند که چه آینده نگر فاضلاب permittees باید انجام دهید برای جلوگیری از تخریب دولت را آب و سطح حفاظت های مختلف آب نیاز است.

این تغییرات همچنین شامل نمی شود جدید ایالات متحده در سازمان حفاظت محیط زیست توصیه های مجاز ماده سمی سطح یک حذف یک منتقد به نام “غیر قابل قبول است.” نظر جدید ماده سمی محدودیت خواهد بود قسمت بعدی “هر سه سال یکبار نقد و بررسی” یک سخنگوی آژانس گفت.

بعدی نقد و بررسی شروع دوره imminently با توجه به بخش کیفیت محیط زیست. پس از سازمان حفاظت محیط زیست با تاخیر تصویب آژانس 2013 تغییرات تا سال 2016 این آخرین سند است که در واقع برای سال 2016 بررسی است.

پیشنهاد ارائه شده به فرماندار در پایان ماه ژانویه در نهایت باید به سازمان حفاظت محیط زیست برای تصویب. فرماندار اولین توقف در یک سری از مراحل که نیاز به تصویب.

اگر آن را دریافت فرماندار تصویب آرکانزاس و کنترل آلودگی محیط زیست کمیسیون است که آژانس استیناف و حکومت-ساخت بدن خواهد تصمیم بگیرد که آیا برای شروع یک قانون روند. این روند نیاز به اظهار نظر عمومی آژانس پاسخ به اظهار نظر و قانونی جلسات قبل از نهایی تصویب کمیسیون که سریع تصمیم نهایی در این قانون از سازمان حفاظت محیط زیست.

بسیاری از 188 تغییرات مورد نیاز سند دیگری — یعنی هر مرجع به یک “قوانین و مقررات” در حال حاضر باید تغییر را به “قاعده” هر دولت قانون تصویب شده در سال 2019.

سازمان حفاظت محیط زیست در انتظار چه خواهد بود بزرگترین تغییرات در دولت آب با کیفیت قوانین است.

در ماه اکتبر سازمان حفاظت محیط زیست ارسال می شود این بخش از کیفیت محیط زیست 2½ صفحات توصیه هایی برای ضد تخریب اجرای طرح.

گروه حفاظت نیز مدتها یک طرح در آرکانزاس که یکی از تنها دو کشور بدون.

“این واقعیت که آنها بدست نمی اطراف به این غیر قابل توجیه است” گفت: Jessie سبز, مدیر, سفید رودخانه Waterkeeper. “بدون پرداختن به این مقررات 2 باقی خواهد ماند مغایر با [پاک از بین بردن آب عمل می کنند] و حالت طبیعی را با کیفیت بالا و آبهای سطحی ادامه خواهد داد به کاهش است به علت سهل انگاری از طرف ما دولت و سازمان محیط زیست.”

بخش تشکیل شش فرد گروه کاری در سال 2018 به توصیه زبانی به آژانس و آژانس ادامه روند تهیه پیش نویس برای یک برنامه ریزی و سخنگوی بخش یعقوب هارپر گفت.

در اختلاف با سازمان حفاظت محیط زیست بیش از دولت ذکر شده مجاز سطح مواد معدنی — دولت دیگر بخواهد به رعایت آنها در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست درخواست جدید علمی صدا محدودیت به جای آنها — دولت برنامه ای برای توسعه محدودیت های جدید.

سازمان حفاظت محیط زیست است که کمک به دولت در توسعه آنها. این روند تا کنون شامل مجموعه ادامه از “زوج شیمی آب و داده های زیستی در سراسر ecoregions” با توجه به هارپر.

این بدان معناست که سازمان حفاظت محیط زیست ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا دولت به حفظ زبان در آن آب با کیفیت قوانین است که سطوح مواد معدنی ذکر شده نمی توان برای ارزیابی اینکه آیا آب “اختلال.”

هر سال دیگر در این بخش باید تهیه یک لیست از “اختلال” آب بدن با استفاده از آن آب با کیفیت قوانین و مقررات. اختلال باعث اقدام اصلاحی اغلب در قالب یک سند قانونی ترسیم پایین تر مجاز معدنی سطوح مختلف نهادهای تخلیه فاضلاب به آب بدن.

نادیده گرفتن معدنی سطوح مشخص شده در مقررات موجود 2 می رود بیش از حد سبز گفت. سطوح بر اساس یک مطالعه واقعی در جریان است که همچنین به اطلاع دیگر ایالت معیارهای کیفیت آب است که در اختلاف او گفت:.

“ADEQ همچنان قادر به محافظت از زندگی آبزیان تعیین شده با استفاده از” با نادیده گرفتن معدنی معیارهای سبز گفت.

در سال های اخیر این بخش از کیفیت محیط زیست قرار داده شده است به ده ها تن از مجوز اداری “نگه دارید” که اجازه می دهد تا مجوز به پایان رسیده اما فعال باقی می ماند به طور نامحدود. آن را انجام داده تقریبا همیشه به دلیل آب و برق و یا شرکت ها ادعا می کنند آنها را برآورده نمی سختگیرانه تر معدنی مورد نیاز است. این بخش نیز معتقد است که سطوح مواد معدنی ذکر شده در مقررات کیفیت آب اغلب منعکس کننده با بالاترین کیفیت شرایط آب رخ می دهد در یک منطقه به نام “ecoregions” به جای شرایط خاص آب بدن است.

اغلب شرکت های پرداخت برای مطالعات که در توجیه تغییرات آب که در آنها تخلیه و کنترل آلودگی و محیط زیست کمیسیون اغلب تصویب این تغییرات’ تصویب به دولت مقررات کیفیت آب.

به عنوان مثال سازمان حفاظت محیط زیست مخالف از چند ماده معدنی تغییرات به صورت قرمز در رودخانه و شاخه های فرعی از تخت Creek, باعث, بخش برای حمله به این تغییرات از پیشنهاد آن است. سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده دیگر مواد معدنی تغییرات درخواست شده توسط شرکت هایی که تخلیه به آن آب مانند تغییرات Crooked Creek.

در آن زمان و پیشنهاد قوانین و مقررات این بخش اشاره به “سمی” مواد در دو صفحه ترسیم متعدد مواد شناخته شده به عنوان سمی است. در آب تمیز عمل 66 مواد ذکر شده اما سازمان حفاظت محیط زیست توصیه می شود در حدود 150 و تمام شده است به تصویب رسید در آرکانزاس است. بخش فعلی و پیشنهاد تنظیم می گوید مواد به طور کلی نمی توان مجاز اگر آنها “علت سمیت” به موجودات مختلف متفاوت.

در سال 2015 سازمان حفاظت محیط زیست به روز رسانی قوانین و مقررات خود را به نیاز متحده به توضیح دهد که چرا آنها را شامل نمی شود هر گونه جدید یا تغییر توصیه می شود مواد سمی اما آرکانزاس’ پیشنهاد را شامل نمی شود توضیح داد. سازمان حفاظت محیط زیست درخواست توضیح در پاییز گذشته.

پس از 2015 سازمان حفاظت محیط زیست است به روز رسانی توصیه هایی برای کادمیوم سلنیوم آلومینیوم و cyanotoxins که سازمان حفاظت محیط زیست رسمی اشاره کرد در نامه ای به بخش محیط زیست و کیفیت را شامل نمی شود در دولت پیشنهاد.

سازمان حفاظت محیط زیست را رد کرد و ایده های دیگر در ابتدا پیشنهاد شده توسط division که دیگر گنجانده شده در پیش نویس نهایی ارسال شده به فرماندار.

برای مثال این سازمان برنامه های خود برای تغییر کیفیت آب اندازه گیری معیارهای دریاچه ها و مخازن مانند دما یا اسیدی از بین بردن زبان است که اندازه گیری باید در یک “1.0” متر عمق. سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این تغییر می تواند به معنای معیار درخواست نمی خواهد دیگر در اعماق.

در یک ایمیل هارپر گفت: تغییر خواهد تغییر نمی دهد چگونه کیفیت آب مورد بررسی در دریاچه برای دوسالانه “اختلال” آبهای لیست.

دولت حمایت کردن برنامه برای اضافه کردن یک “فصلی از زندگی آبزیان” تعیین قهوه نهر بالا باتلاقی دریاچه در جنوب آرکانزاس است. این طراحی نشان می دهد که زندگی آبزیان است که پشتیبانی شده توسط نهر فصلی بالا که در Georgia-Pacific تخلیه فاضلاب آن به نهر در Crossett. چنین لقبی را به معنای کسی تخلیه به نهر بالا باتلاقی دریاچه را مجبور به انجام این کار با طراحی داشته باشید اما نمی خواهد که برای انجام این کار در زیر باتلاقی دریاچه.

این تغییر در ابتدا به عنوان پیش نویس در سال گذشته در نظر گرفته شده بود به عنوان سمبل یک مطالعه برای پرداخت گرجستان-اقیانوس آرام است که با استفاده از نهر به عنوان یک بخشی از آن جریان فاضلاب های صنعتی. که مطالعه در بر داشت که زندگی آبزیان پشتیبانی نمی شد زیر باتلاقی دریاچه.

یک سال 2007 مطالعه برای پرداخت توسط سازمان حفاظت محیط زیست توصیه می شود در طول سال زندگی آبزیان تعیین قهوه نهر بالا و پایین باتلاقی دریاچه و در باتلاقی دریاچه. که مطالعه نکرده باعث تغییرات در دولت آب با کیفیت قوانین.

دولت فعلی آب با کیفیت مقررات نشان می دهد هیچ fishable/شنا یا آب آشامیدنی با استفاده از به صورت نهر و لیست دیگر نامگذاریهای برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین