آبشارهای بازی پنهان و به دنبال

Category: آرکانساس Comments: No comments

بازیکنان واقعی در این Ozarks نشان می دهد در حال, پشت صحنه, پشت پرده آب که فرو بیش از لب صخره محض.

مخفیگاه توخالی با آن خیره کننده آبشار در نزدیکی بوفالو ملی رودخانه است که به درستی به نام. این جدا نعل اسب دره را خوب مخفیگاه برای مطمئن شود, tucked دور در جنگل به دور از تمدن.

بیشتر برای دیدن

دیگر جاذبه های طبیعی نزدیک به مخفیگاه توخالی شامل از دست داد دره گاومیش رودخانه و بوفالو رودخانه دنباله جراحی نهر را نادیده می گیرند و نمایش همراه بز دنباله.

منبع: گزارش کارکنان

نه تنها آن مقدار از زیبایی آن پنهان کردن بالادست از زرق و برق دار 37-پای آبشار است که اکثر مردم به دنبال.

وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن در یک سراشیبی 1 مایل پیاده روی به مخفیگاه توخالی. یک باغ سنگ از کامیون به اندازه تخته سنگ منتظر به کاوش در مورد نیمه راه پایین مسیر. ستارگان مناظر پوشیده شده از درخت چالهها آشکار به عنوان دنباله آغوش لبه یک صخره در مسیر به غلت آبشار.

برای رسیدن به ابتدای مسیر سفر به شمال از زیر آسمون کبود در آرکانزاس 43 به کامپتون جامعه است. به نوبه خود در سمت راست جاده شن در سراسر بزرگراه از یک فروشگاه و یک اداره پست ساختمان. به دنبال این جاده در حدود 3 کیلومتری تا آن را به پایان می رسد در یک نشانه بزرگ است که می گوید: این جاده بسته است. ابتدای مسیر و پارکینگ است که در سمت چپ علامت.

مسیر خوبی پوشیده و آسان به دنبال نزولی هر چند یک خط قدرت قطع و به پیچ و خم از تخته سنگ. از اینجا دنباله منحنی سمت چپ و meanders را در کنار لبه صخره.

کوهنورد که دریافت willies در مکان های بالا می توانید راه رفتن دنباله دار دورتر از صخره تا رسیدن به یک جدول از سنگ پاسیو و از انواع در بالای مخفیگاه توخالی آبشار. یک نهر جریان پایین وسط به ایجاد آبشار و فوق العاده آبشار بالادست.

بزرگسالان باید بهترین قضاوت خود استفاده کنید قبل از مصرف کودکان به مخفیگاه توخالی. احتیاط این است که کلید برای هر بازدید کننده. آن را آسان به در نظر گرفتن تصاویر و حیرت و شگفتی در زیبایی از این محل است.

بررسی نشان می دهد نمایش خوبی از آبشار از بالا. برخی از جدی bushwhacking ممکن است نشان می دهد یک مسیر به پایین آبشار اما ما کوارتت از کوهنوردان ما تحسین از بالا.

سنگ پاسیو است که به مراتب از پایان خط. پیاده روی بالادست است که مانند یک آبشار موزه کریستال پل های دوست داشتنی, ریختن آب قاب از طبیعت.

یک آبشار بلغزد پایین مرتب کردن بر اساس یک پله کوچک فضایی. دورتر بالادست 4-بالا و پایین صفحه میریزه به یک تالاب از آب شفاف خواهد بود که نهایی شنا سوراخ در یک روز گرم.

آن را اغلب دشوار در سفر بازگشت به ابتدای مسیر برای رفت و برگشت پیاده روی 2 مایل. مخفیگاه توخالی خوب است مقصد خود را, اما این افزایش به اندازه کافی کوتاه می توان آن را همراه با سفر به دیگر آبشارها و مسیرهای پیاده روی در این منطقه است. گروه ما بازدید, نزدیک, Twin Falls, نیز نامیده می شود سه گانه می افتد در صبح و سپس پیاده به مخفیگاه توخالی بعد از ناهار.

مسیرهای پیاده روی آبشار و منظره درایوهای همه بازیکنان در Ozarks فصل بهار نشان می دهد.

گرفتن وجود دارد که نیمی از زیبایی از پیاده روی Jan. 13 سال 2020 به مخفیگاه توخالی. ژن ویلیامز در نمایش از دنباله. (NWA Democrat-Gazette/تلنگر putthoff می)

یک تخته سنگ باغ در انتظار کوهنورد Jan. 13 سال 2020 در راه به مخفیگاه توخالی. (NWA Democrat-Gazette/تلنگر putthoff می)

شیلا راس (سمت چپ) و کارن Mowry عبور جریان ژانویه 13 سال 2020 در سفر به مخفیگاه توخالی. (NWA Democrat-Gazette/تلنگر Puthoff)

ورزش در 03/31/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>