واتکینز تحقق رویای بازی برای Razorbacks

Category: آرکانساس Comments: No comments

آمادگی رالی: بهترین در غرب سری برجسته تمام وقت بهترین بازیکنان در غرب آرکانزاس به عنوان انتخاب شده توسط Northwest Arkansas Democrat-Gazette.

فایت — آماندا (Summerford) Watkins تحقق یک رویا زمانی که او را ترک فایت دبیرستان و ادامه داد: او ورزشکار حرفه ای در دانشگاه آرکانزاس است.

“من باز به مدارس دیگر اما من واقعا تا به حال قلب من مجموعه ای در آرکانزاس” گفت: واتکینز که تنها در دولت بازیکن امضا شده توسط Razorbacks در سال 2009. “بودن محلی بچه و گرفتن به بازی برای Razorbacks تمام شد من می خواستم.”

واتکینز جذب آرکانزاس توجه در طول یک standout حرفه ای در فایت ویل, که در آن او به نام همه دولت سه بار و کمک به این بانوی Bulldogs به مسابقات قهرمانی کشور در سال 2006 و 2007.

او غالب پارچ به عنوان یک دانشجوی سال دوم و MVP از کلاس 7A دولت مسابقات فایت ضرب و شتم North Little Rock 3-2 در بازی های قهرمانی در Bogle زمینه است.

فایت رفت 32-4 در سال 2007 با واتکینز عمدتا در دایره.

“آماندا یکی از تزئین ترین بازیکنان در تاریخ دولت” سابق فایت مربی Jason Shirey گفت.

“او یکی از سخت ترین کار و مصمم ترین بچه ها من همیشه اطراف از جمله ، او پدر و مربی خود را از سنین پایین و او هرگز به حل و فصل برای متوسط بودن و یا فقط به اندازه کافی خوب. من معتقدم او متنفر از دست دادن بیش از برنده شدن و ما نمی انجام این کار بسیار که با او در دایره.”

فایت برنده اولین مسابقات قهرمانی کشور در سال 2006 یک سال پس از برایانت حذف بانوی Bulldogs در حالت نیمه نهایی. فایت کردم انتقام خود را با یک پیروزی 4-0 در پشت شش shutout نوبت از لی Bowerman و سه اجرا در داخل پارک اجرا خانه توسط Jessica نی.

واتکینز ثبت نهایی سه استراحتی برای فایت که به پایان رسید 32-3.

“کسانی که در سال دبیرستان هستند برخی از بهترین خاطرات من از زندگی حرفه ای” گفت: واتکینز که همچنین والیبال در فیتویل. “ما تا به حال خواهری با این تیم هیچ فردگرایی. ما هم کشیده همه ما بازی را به نفع خود و بسیاری از که بود با تشکر از مربی Shirey.”

واتکینز ادامه سافتبال حرفه ای در آرکانزاس که در آن او با بازی از 2010-2013. او یک تازه وارد در سال 2012 زمانی که آرکانزاس رفت و به ساحل غربی و حیرت زده بالا-کشت کالیفرنیا 3-2 در برکلی کالیفرنیا منطقه ای از مسابقات NCAA. کال بهبود از ناراحتی از دست دادن و ضرب و شتم آرکانزاس دو بار در فینال برای پیشبرد به سوپر Regionals.

هنوز هم آن را یک پیروزی قابل توجه برای آرکانزاس در برابر کال که به پایان رسید 56-5 که فصل پس از پیشروی به کالج زنان جهان سری.

“Cal-برکلی شماره 1 در این مسابقات در زمان ما به ضرب و شتم آنها را در خانه خود را در زمینه” واتکینز گفت. “ما در ابر نه برای یک زمان طولانی است.”

واتکینز به پایان رسید کار خود را در سال 2013 زمانی که آرکانزاس به پایان رسید 36-20 از جمله 12-10 در ثانیه.

پارکر به دکتر پارکر واتکینز و او باقی می ماند مشغول این روزها به عنوان مدیر دفتر در رعایت کایروپراکتیک و در بالا بردن دو فرزند جوان است. اما او هنوز هم به عنوان یک بازیکن با استعداد و خوب هم تیمی هنگامی که او در بازی های ورزشی.

“آماندا بود فوق العاده سخت اما چیزی که من به یاد داشته باشید بیشتر در مورد او این نوع از هم تیمی او و راه او تحت درمان با دیگران” گفت: فایت مربی سو نجار بود که یک آرکانزاس دستیار در زمان واتکینز ایفا کرده است. “او همیشه آماده به انجام هر آنچه شما خواسته او را انجام دهد. او تا به حال یک عفونی شخصیت و هر کس دوست داشت که در اطراف او.”

اخبار بیشتر

در یک نگاه

آماندا (SUMMERFORD) WATKINS

مدرسه فایت

اعتبار انتخاب شده آرکانزاس, Gatorade بازیکن سافت بال در سال 2006. … همچنین سه بار همه امور خارجه و چهار بار تمام کنفرانس بازیکن. … بخشی از دو حالت مسابقات قهرمانی و MVP مسابقات در سال 2007. … فایت دبیرستان شغلی رهبر در برد و strikeouts. … ادامه سافتبال حرفه ای در دانشگاه آرکانزاس است.

این چیزی است که او گفت: “کسانی که در سال دبیرستان هستند برخی از بهترین خاطرات زندگی حرفه ای من. ما تا به حال خواهری با این تیم هیچ فردگرایی. ما هم کشیده همه ما بازی را به نفع خود و بسیاری از که بود با تشکر از مربی (Jason) Shirey.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>