مالیات بر ثروت ضروری است برای بهبود اقتصادی — جسورانه آلبانی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تهدید در حال حاضر COVID-19 اپیدمی بی سابقه است. آن است که به سرعت در حال فرسایش هر دو جهانی بهداشت عمومی و پایه های اقتصاد است. اگر ما برای جلوگیری از فاجعه به خصوص در ایالات متحده ما معتقدم که ما نیاز به نگاه به گذشته برای استخدام اولیه تست شده سرمایه گذاری و افزایش مالیات شبیه به کسانی که ساخته شده در طول رکود بزرگ.


رهبری از دولت فرمانداران استقبال شده است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو شده است به خصوص قوی در آرام شهروندان آسیب پذیر در حالی که اجرای بتن برنامه های است که کمک خواهد کرد که حفاظت از سلامت افراد در معرض ویروس.

اما بهداشت عمومی است و تنها یک صورت از این بیماری همه گیر. دیگر کمتر است بلافاصله قابل مشاهده است اما کمتر مهم: ویران کردن ایجاد اغتشاش در اقتصاد است. 3.3 ميليون جدید نرخ بیکاری را اعلام کرد پنجشنبه گذشته جواب بد برای اقتصاد بزرگتر. در تمام بخش های اقتصادی بزرگ و کوچک و مشاغل از دست خواهد رفت و بازار تقاضا به شدت افسرده از مواردی است که پررنگ طرح جدید برای مالیات هزینه های عمومی و قوی می کند برنامه های خود را.

در پاسخ به این تهدید اقتصادی دولت فدرال را به تازگی به تصویب 2 تریلیون دلار طرح نجات ارائه خواهد شد محدود برای کمک به بسته محلات. در بهترین حالت این است که در کوتاه مدت مداخله در اقتصاد است که تولید $23 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی سالانه. ارزش این فدرال کمک مالی نشان دهنده کمتر از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی سالانه است و به احتمال زیاد برای اثبات کافی برای دیدار با افزایش نیازهای انسان. در بهترین حالت آن خواهد شد که به طور موقت تاثیر در ایجاد شغل و حفظ در سراسر کشور است.

تفاوت در دولت سیاستگذاری در سراسر دو چهره—پزشکی و اقتصادی—از همه گیر است به خصوص استارک در دولت است. با وجود کومو را از اقدامات تهاجمی در مقابله با بهداشت دولت, بحران, دولت آماده است برای تکمیل یک 2020-21 بودجه دولت در چند روز بدون افزایش یک دلار جدید از طریق افزایش مالیات بر ثروتمندان, فوق العاده ثروتمند به محافظت و یا ایجاد شغل.

بودجه طرح که در حال حاضر گردد در آلبانی دارای کسری بودجه ساختاری است که تنها رشد خواهد کرد بیش از چند ماه آینده. این کوته بینانه سیاست های مالی را از بین ببرد شغل در بخش عمومی و همچنین موفق به ایجاد مشاغل جدید ضروری به resuscitating دولت آسیب دیده و اقتصاد است.

ما در مواجهه مشابه بحران اقتصادی در اولین سال از رکود بزرگ. در آن زمان رژیم صهیونیستی نیویورک. فرانکلین دلانو روزولت سرمایه گذاری در بیکاری امداد و ایجاد اشتغال برنامه های معکوس افول اقتصادی و ناامیدی. او بعد از اعمال این همان رویکرد به عنوان رئیس جمهور جدید مقابله فدرال برنامه نویسی. این شامل توسعه فقیر امداد و نوآورانه کار برنامه هایی مانند CCC و WPA و ایجاد امنیت اجتماعی است. این حیاتی در برنامه های اجتماعی ساخته شد, ممکن است, در بخش, توسط چند دور از افزایش مالیات از درآمد و ثروت از ثروتمندان به منظور ترویج حقوق صاحبان سهام بیشتر و برای تولید مقدار مورد نیاز درآمد جدید برای مقابله برنامه های.

مالیات از ثروت و ثروتمند کمک کرد بلند کردن بار از افسردگی و کمک به حفظ سه دهه پس از جنگ گسترش اقتصاد ایالات متحده. همان فرصت وجود دارد و در ایالت نیویورک امروز به خصوص از آنجا که شهر نیویورک است خانه را به بسیاری از ثروت در کشور است.

دولت فدرال نقش مهمی در صرفه جویی در اقتصاد است inarguable توجه به آن منابع فوق العاده ای. اما متحده مانند نیویورک می تواند نقش حیاتی نیز هست.

که رخ می دهد با این حال فرماندار و قانونگذاران باید به عنوان جسورانه در بودجه خود تصمیم گیری به عنوان آنها شده اند در ساختن مراقبت های بهداشتی سیاست به سرعت گسترش ویروس.

نیویورک باید کانون نه تنها از پررنگ جدید سلامت برنامه ریزی برای مهار این ویروس اما آن را نیز باید در خدمت به عنوان یک فانوس دریایی برای تلاش های بی پرده قریب الوقوع سقوط اقتصادی. ما نیاز به رژیم صهیونیستی است. کومو و مقننه را همان گام های جسورانه از مالیات فوق العاده ثروتمند برای تامین مالی ایجاد شغل و حمایت از برنامه های است که در نهایت به نفع هر بخش از اقتصاد است.

اگر ما صبر کنید ممکن است خیلی دیر است. وجود دارد یک ضرورت خاص به عمل در حال حاضر در حالی که 2020-21 بودجه دولت در مراحل پایانی است.

مایکل Fabricant استاد شکارچی دانشکده علوم اجتماعی و اجرایی از دکتری برنامه های رفاه اجتماعی است.

استفان نوعی درخت خلنگ یا خاربن استاد در شهری آموزش و پرورش دکتری در مرکز تحصیلات تکمیلی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>