ثروتمند وام مسکن وام گیرندگان در صورت شانه های سرد از وام دهندگان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ثروتمندترین بیشتر-قابل اعتماد وام گیرندگان وام مسکن در ایالات متحده در حال شنیدن یک کلمه نا آشنا از وام دهندگان: هیچ.

جهانی و همه گیر است و بدبختانه بازار وام مسکن وارونه تبدیل ترین صنعت-مشتریان با ارزش به مخاطره شرط. زمانی که غنی از دست دادن درآمد و جلوگیری از پرداخت هزینه برای وام دهندگان بزرگ شده به این دلیل که وام—شناخته شده به عنوان jumbos از آنها بزرگتر از معمولی ترین وام مسکن—ندارد و دولت به backstop ضرر و زیان است.

“قبل از این بحران ما ادم تنومند و بدقواره وام خیلی جذاب” Tendayi Kapfidze اقتصاددان ارشد در LendingTree Inc., گفت. “اما از آنجا که آنها لازم نیست که دولت تضمین بسیاری از کسانی که وام را تا پایان در ترازنامه بانک.”


وام دهندگان در حال شارژ بیشتر برای jumbos نسبت به معمولی وام مسکن بیش از هر زمان تقریبا در هفت سال با توجه به مطلوب آبی پلانو-بر اساس شرکت است که آهنگ نرخ وام مسکن. آنها نیز سخت تر وام استانداردهای ساخت آن را سخت تر برای خانواده ها و حتی کسانی که با بکر اعتبار برای واجد شرایط برای وام های جدید است.


دیوید آدلر یک هوافضا اجرایی در ارواین کالیفرنیا فکر کردم این امر می تواند آسان برای کاهش 3.7% رای خود را در $700,000 وام خانه. آدلر 60 دارای اعتبار بسیار عالی و مقدار زیادی از سهام در اسپانیایی ماموریت به سبک خانه او خریداری جدید هشت سال پیش.

او در حال تماشا فدرال رزرو رها کردن آن نرخ بهره نزدیک به صفر اما وقتی که او نام خود را به وام دهنده بانک ایالات متحده شرکت نرخ های بیش از حد بالا برای کمک به.

“من به آن مرد گفت در بانک” من در تلاش برای استفاده از منطق در اینجا'” آدلر در مصاحبه ای گفت:. “و او گفت:” مشکل شما است.'”

در دسترس بودن ادم تنومند و بدقواره وام مسکن سقوط با 37 درصد در ماه مارس به بیش از دو برابر کاهش کلی خانه-وام بازار با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن. ادم تنومند و بدقواره وام های بیش از حد برای دولت حمایت وام مسکن است که $510,400 در بسیاری از کشور, اما می تواند به عنوان بزرگ به عنوان $765,500 در بالا-هزینه بازار املاک و مستغلات مانند نیویورک و کالیفرنیا ساحلی.

ادم تنومند و بدقواره وام مسکن نرخ ثابت 30 ساله وام اوایل هفته گذشته بودند 3.68% تقریبا 30 واحد بالاتر از دمای معمولی هستند. گسترش بیش از ماه گذشته بوده است که بالاترین سطح از سال 2013 با توجه به داده ها از مطلوب آبی.

قبل از همه گیر وام دهندگان در حال سقوط بودند بیش از هر یک از دیگر به استقبال ادم تنومند و بدقواره وام گیرندگان که تولید چربی سود حتی اگر آنها حداقل به احتمال زیاد به طور پیش فرض. وام—با اعتبار پول در بانک با ارزش وثیقه و جامد درآمد نیز به عنوان سودآور برای مشتریان دیگر محصولات مالی. همین دلیل است که آنها بهترین نرخ.

در حال حاضر بانک ها نگران قیمت خانه در حال سقوط در بازار است که با تکیه بر ادم تنومند و بدقواره وام مسکن به سرمایه گذاری و خرید ملک مانند نیویورک و سانفرانسیسکو و سیاتل — همه از آن شده است ضربه coronavirus گفت: Vishal Garg, مدیر اجرایی Better.com خانه-وام راه اندازی و حمایت Citigroup Inc. و Goldman Sachs Group Inc.

چند بانک بهتر نشان دادن بحرانی اشتها برای jumbos از Wells Fargo & Co. این بانک در میان بزرگترین ادم تنومند و بدقواره وام مسکن, دارندگان ساخت وام خود را و خرید آنها از خارج از همکاران از طریق آنچه وام مسکن صنعت اشاره به عنوان خبرنگار دهندگان. سال گذشته این بانک تولید 70 میلیارد دلار از ادم تنومند و بدقواره وام مسکن بیش از هر وام دهنده در کشور با توجه به در داخل مالی وام مسکن.


در هفته های اخیر وام دهنده این کشور چهارمین بانک با دارایی های اتحاد متوقف خرید از سایر بانک ها وام مسکن و محدود refinancings از jumbos به مشتریان که در حال حاضر حداقل $250,000 پارک شده در بانک اجرایی گفت.

بانک ها از جمله Truist مالی شرکت و Flagstar Bancorp, Inc. همچنین باید به عقب کشیده با محدود کردن refinancings, تعلیق خرید های خود از وام های جدید ساخته شده توسط خبرنگار دهندگان و یا کشیدن کوتاه مدت خطوط اعتباری کوچکتر از شرکت های وام مسکن آنها در صندوق است که وام ادم تنومند و بدقواره.

خیلی از این برگشت است زیرا سرمایه گذاران که می خواهم به طور معمول خرید این وام دیگر نمی خواهید آنها گفت: استنلی واسطه ارشد اجرایی از آزادی وام مسکن Corp. یک ملت بزرگترین صفحه اصلی-شرکت های وام است.

“این که آیا دارایی های خوبی هستند یا نه خوب بی ربط است چرا که وجود دارد هیچ نقدینگی برای خرید آنها,” او گفت:.

سرمایه گذاران شده اند spooked اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که آبشاری از رستوران ها و خرده فروشی کارگران به صاحبان کسب و کار کوچک و وکلا و مدیران شرکت های بزرگ.

ثروتمند خریداران اثبات می شود فقط به عنوان به احتمال زیاد برای جلوگیری از پرداخت وام مسکن خود را. حدود 5.5 درصد از وام ادم تنومند و بدقواره—131,000 وام—خواسته اند برای به تعویق انداختن پرداخت ها به علت از دست دادن درآمد در مقایسه با 6 ٪ از همه وام های, با توجه به شوالیه سیاه, Inc.

در حالی که وام دهندگان لازم نیست به اجازه می دهد از دست رفته پرداخت وام است که دولت تضمین شده مانند jumbos آنها پس از دولت منجر شود. برای یک چیز, آنها نمی خواهند به مشتریان بیگانه است که آنها می خواهند به استخدام پس از بحران. و foreclosing در آمریکایی ها در طول یک بیماری همه گیر خطرات صدمه زدن به وام دهندگان شهرت LendingTree را Kapfidze گفت.


ادم تنومند و بدقواره تامین مالی نشده کاملا دور شده اند. آن بود تا در Better.com در ماه مارس و آن را باثبات در جنوب سان فرانسیسکو در ثروتمند سان متئو کانتی گفت: تیموتی Gilmartin جمهور از اموال شرکت Gilmartin ،

در جنوب کالیفرنیا دیمون Germanides یک کارگزار در بورلی هیلز-بر اساس نشان وام مسکن گفت: او هنوز هم بسته شدن بسیاری از وام. آن را فقط سخت تر به آنها را در سراسر خط پایان.

لس آنجلس homebuyer او کار ممکن است با سقوط کوتاه از واجد شرایط برای وام مسکن با وجود اعتبار خوب و داشتن یک کسب و کار است که به خوبی انجام می دهند در طول این بیماری همه گیر به دلیل این تلقی “ضروری” Germanides گفت. قرض آماده بود برای تسویه حساب تا 20 درصد از ارزش خانه را برای پرداخت اما او در حال حاضر احتمالا نیاز به ارائه 30%.

“یک ماه پیش او یک بدون brainer” Germanides گفت. “در حال حاضر او 50-50.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>