سایت کمک به خرد رستوران می گوید: مشتریان باید برای خرید گیفت کارت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای نگه داشتن رستوران شناور در حالی که coronavirus محدودیت های کسب و کار به بایگانی اطلاعات و تحویل فقط, تازه راه اندازی وب سایت یک پیشنهاد: خرید کارت های هدیه.

کمک خیابان اصلی رفت زنده چهارشنبه وارد اطلاعات که در آن به خرید کارت های هدیه آنلاین برای بیش از 10 ، 000 رستوران در نیویورک و سان فرانسیسکو.

خرید کارت هدیه نمی وثیقه رستوران خروج از بحران, اما آن است که یک راه برای نشان دادن حمایت و ارائه برخی به شدت به پول نقد مورد نیاز برای تا زمانی که کسب و کارهای کوچک نیاز به سوار کردن اجتماعی شهر-فاصله shutdown.


“مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که توجه به این ایده گفت:” نبیل Alamgir مدیر عامل و بنیانگذاران Lunchbox یک شرکت تکنولوژی است که باعث ایجاد سفارش سیستم عامل برای رستوران ها.

Lunchbox راه اندازی وب سایت با همکاری انیاک سرمایه گذاری یک شرکت متخصص در دانه سرمایه گذاری است. Alamgir گفت: کار آغاز شده در پلت فرم صبح روز یکشنبه پس از گفتگو با Nihal مهتا موسس شریک انیاک. این ایده مطرح شد در یک شل پیام کانال اختصاص داده شده به راه نیویورک تکنولوژی صنعت می تواند پاسخ به Covid-19 بحران است.

در پایان آن شب, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که در رستوران های شهر تا به حال به برای همه چیز به جز takeout و تحویل. یک پناهگاه در محل سفارش در روز دوشنبه پس از آن محدود سان فرانسیسکو و منطقه خلیج برای تحویل تنها.

Lunchbox قرار داده و حدود نه مهندسین در پروژه. آنها مشغول به کار با یک تیم از 10 داوطلب از طریق شل کردن کانال. پلت فرم راه اندازی شد و پس از حدود 48 ساعت است.

کمک خیابان اصلی نمی روند هر فروش به طور مستقیم. این عمل به عنوان یک پایگاه داده از تمام مکان های که در آن مردم می توانند با خرید کارت های هدیه آنلاین. اکثر لینک های اتصال به یک رستوران مستقیم سایت.

Alamgir گفت: این تیم اضافه شده برای اولین بار 250 و یا رستوران ها به صورت دستی با دنبال کردن صفحات وب از eateries که فروش کارت. این تیم سپس توسعه راه های به طور خودکار روند. Alamgir گفت که او امیدوار است به گسترش به سرعت در 20,000 رستوران ها از راه اندازی.

بیش از 400 ، 000 نفر در این شهرستان در بخش مهمان نوازی و بسیاری از کسانی که در مشاغل در معرض خطر هستند. برخی از رستوران ها تبدیل شده اند به GoFundMe به پوشش صورتحساب و یا کارمندان کمک می کند. دیگران در حال ارائه تخفیف کارت هدیه—”اوراق قرضه” به عنوان وال استریت ژورنال به نام آنها—است که می تواند بازخرید در تاریخ بعد.

Alamgir گفت: کمک خیابان اصلی پلت فرم می تواند در نهایت گسترش شامل Patreon-نوع برنامه ای که اجازه می دهد مردم به ثبت نام برای پرداخت منظم به مورد علاقه خود را در رستوران ها.

“من در کسب و کار رستوران شد و یک پادو در Bareburger. همه ما احساس می کنید واقعا افتضاح در مورد آنچه که در صنعت این است که رفتن را از طریق” Alamgir گفت. “من بیدار شد صبح روز دوشنبه به بسیاری از دوستان بدون شغل هستند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>