علف های هرز, علف های هرز در همه جا!

Category: آرکانساس Comments: No comments

به عنوان یک horticulturist که مشاوره می دهد در کنترل علف های هرز, من احتمالا نباید اعتراف به داشتن علف های هرز در حیاط اما واقعیت این است که من می توانم نوشتن یک کتاب در علف های هرز شناسایی و احتمالا گرفتن یک عکس از هر یک از آنها را در حیاط من!

فقط می خواهم با گل ما سالانه و علف های هرز چند ساله و ما باید فصل سرد و آنهایی که گرم هستند. در حال حاضر این فصل سرد علف های هرز در حال گرفتن نزدیک به پایان فصل رشد خود به طوری که آنها در حال شکوفه دادن قلب خود را به مجموعه ای حتی بیشتر از دانه های علف های هرز برای سال آینده. گوشتخوار هستند و سخت تر برای کنترل از یک ساله اما هر دو می تواند درد. برخی از علف های هرز من تحمل بهتر از دیگران است.

زیبایی بهار یکی از آنها است.

من یک مقدار زیادی از آنها را به من بدهد wildflower احساس به من چمن در بهار و بهار زودگذر آنها از بین رفته اند برای بسیاری از فصل رشد, بنابراین من آنها را نادیده گرفت. من توده یونجه یا کاه در اوایل این هفته, اما آنها در حال حاضر بازگشت و در حال طلوع دوباره. دیگری که برخی از باغبان خواهم اما من متنفر هستند وحشی بنفشه.

من می دانم که آنها یک گیاه میزبان برای دولت ما پروانه دیانا Fritillary پروانه, اما آنها بیش از حد تهاجمی و سخت به کشتن با یک زیرزمینی لامپ مانند ساختار به نام کورم. هر سال آنها بدتر در هر دو تخت گل و چمن.

برخی از یک ساله که من کشیده به راحتی در حال henbit,

ذرت سیزاب رسمی

و chickweed.

یکی دیگر از وحشتناک چند ساله که به نظر می رسد که محل اقامت گرفته تا در چند سال گذشته است woodrush چمن مانند عضوی از خانواده راش.

زمینه woodrush دارای فیبری و ریشه های خزنده stolons را قادر می سازد که گیاه به گسترش و تکثیر این دانه در سنبله شد دلیل اصلی من mowed چرا که آنها کاملا قابل مشاهده در چمن. آنها بلوم در حال حاضر از طریق آوریل است. آن است که معمولا نشانه ای که خود را خاک اسیدی است بنابراین گمان می کنم من باید آزمایش خاک.

چند علف هرز به نظر می رسد برای ریشه کن وحشی پیاز/سیر

و قاصدک ها.

هر دو چندساله با سختی ریشه من یک علف هرز ابزار یک سال است که بچه های من فکر سرگرم کننده بود به طوری که آنها را ریشه کن بیشتر از آنها. آن درگیر محور ابزار بیش از علف های هرز پله پایین بر روی ابزار و سپس کشیدن علف های هرز تا ریشه و تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>