نمایش داده شد

نیویورک — منصفه در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه به پایان رسید خود را برای اولین بار بعد از مذاکرات روز شنبه با بسیاری از سوالات و بدون حکم در مورد.

پانل از هفت مرد و پنج زن پرسید برای دیدن یک پلان از هالیوود تولید Weinstein آپارتمان و همچنین ایمیل از جمله یکی از او فرستاده شده به سازمان جاسوسی در سال 2017 به عنوان مثال “پرچم قرمز” برخی از شاکیان که او می ترسید خواهد گام رو به جلو است.

هیئت منصفه است که وزن اتهامات که Weinstein تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور انجام سکس دهانی, در یک زن دیگر تلویزیون و فیلم دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006.

در تصمیم گیری جدی ترین اتهامات علیه Weinstein که ادعا می کنند که او یک درنده جنسی منصفه نیز باید وزن بازیگر Annabella Sciorra حساب از اواسط 1990s تجاوز به عنف. در حالی که او خواب و خیالى بیش از حد قدیمی است و به دنبال خود را در آن به دلیل قانون مرور زمان در اثر در زمان قانون به دادستان اجازه می دهد تا به استفاده از اتهامات او را به عنوان یک اساس برای درنده تجاوز جنسی به حساب میآید.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=uO6lBNuBcUI]

هيات داوران به از سرگیری مذاکرات امروز است.

هیئت منصفه خود را فرستاده اولین سوال در مورد 40 دقیقه به مذاکرات, درخواست برای تعریف قانونی از عباراتی مانند رضایت و اجباری اجبار و به دنبال وضوح چرا Weinstein نبود به اتهام جنایات دیگر ناشی از Sciorra بدخشان.

دادستان ساخته شده خود را در مورد اطراف شهادت از آن دسته از زنان را همراه با سه نفر دیگر از شاکیان که بخشی از پرونده, اما اجازه داده شد به شهادت ایستاده چرا که آنها می گویند Weinstein با استفاده از همان تاکتیک را بر روی آنها.

Weinstein وکلا ادعا می کنند که اعمال شد و با رضایت طرفین. آنها با تمرکز بر ایمیل است که برخی از زنان فرستاده شده به Weinstein و بیشتر جلسات برخی از آنها تا به حال با او پس از اتهام ضرب و جرح.

تورنت اتهامات علیه Weinstein در اکتبر سال 2017 باعث #MeToo جنبش است. محاکمه او دیده می شود به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای شود اما قاضی James Burke است هشدار داد منصفه که آن را “نه یک همه پرسی در #MeToo جنبش است.”

گالری: داوران آغاز می شود مذاکرات در Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/219weinstein/]

Weinstein وکیل دانا Rotunno ارسال یک پیام مشابه در یک نیوزویک مقاله بیش از آخر هفته, رسم شکایت از دادستان که گفت که او به نظر می رسد به تلاش برای نفوذ در هیئت منصفه.

Rotunno نوشت که Weinstein را منصفه “تعهد به خود و کشور خود را به پایگاه خود حکم صرفا بر حقایق شهادت و شواهد ارائه شده به آنها در دادگاه” مهم نیست اخبار unflattering دادگاه طرح و یا دیگر خارج را تحت تاثیر قرار.

مواجه در مورد مقاله در دادگاه سه شنبه Rotunno گفت: او نوشتن “در مورد داوران سیستم به عنوان یک کل” بود و نه صحبت کردن با داوران در Weinstein است.

دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon گفت Rotunno مقاله بود “100% نامناسب است.” او پرسید: برک به دستور داوران به چشم پوشی از قطعه و لغو Weinstein را به قید وثیقه و فرستادن او به زندان به خاطر او استدلال آن نمی شده اند انجام می شود و بدون اجازه او.

برک را تکذیب کرد دادستان درخواست اما گفت: Weinstein: “من می خواهم به شما هشدار در مورد این شاخکهای حساس خود را از روابط عمومی نیروی عظیم منهدم کننده.”

یک بخش در 02/19/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im