Weinstein داور: #MeToo جنبش بود و نه یک عامل در دادگاه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

داوران که محکوم Harvey Weinstein از تجاوز به عنف و تجاوز به در نظر نمی آزمایشی این مفاهیم برای #MeToo جنبش یکی از اعضای هیأت منصفه گفت: در مصاحبه ای پخش جمعه.

“بدون صفر کاملا صفر” داور درو Malbin گفت: “فردا صبح.” “از آنجا که این کار و آن چیزی است که از ما خواسته شد انجام دهد.”

او افزود: “این امر می تواند یک جعل و تزویر از این روند به عوامل خارجی و اند که وزن ما در فرایند تصمیم گیری و نهایی يافته است.”


Weinstein, 67, شد, مجرم شناخته دوشنبه تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و از نظر جنسی آزار دستیار تولید میمی Haleyi در آپارتمان خود در سال 2006. او چهره امکان سال در زندان زمانی که او محکوم به اعدام در ماه مارس است.

Malbin که مشخص شد در CBS مصاحبه برای اولین بار نام او به تنهایی و گفت: داوران در زمان درد به تصمیم گیری بر اساس قانون و شواهد.

او گفت: بازیگر نقش مکمل زن در مورد شهادت 2013 حمله موجه حکم گناه به اتهام سوم-رشته, تجاوز به عنف, یک بار کمتر از درجه اول اعتقاد راسخ به دنبال دادستان.

“نبود تجاوز به عنف در درجه اول” Malbin گفت. “وجود دارد هیچ اجبار فیزیکی با خطر آسیب بدنی یا مرگ. اما وجود دارد هیچ اجازه داده می شود با وجود عدم مقاومت فیزیکی و یک فرد معقول و منطقی باید شناخته شده است که وجود دارد اجازه داده شده است که در نمونه است.”

Weinstein گفته است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود. وکلای او قول داده اند که به درخواست تجدید نظر این محکومیت.

سابق هالیوود مغول که یک مجروح به عقب و دیگر مشکلات سلامتی شده است در بللوو بیمارستان جناح برای زندانیان در حالی که در انتظار انتقال به شهر نیویورک Rikers Island زندان پیچیده است.

پرسیده شده توسط CBS’ گیل پادشاه که آیا Weinstein باید در زندان Malbin گفت: “این که برای من می گویند.”

“شما می دانید من می توانم می گویند که یک مرد هم سن و سال خود و از زمان سلامت کلی جمعیت در Rikers برای تلفن های موبایل مانند یک مکان خطرناک” Malbin گفت.

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها قربانیان جنایات جنسی مگر اینکه اعطای مجوز به عنوان Haleyi انجام داد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>