Weinstein داوران بازگشت به کار با نشانه هایی از تقسیم بیش از اتهامات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هیئت منصفه در Harvey Weinstein را در شهر نیویورک تجاوز به عنف در دادگاه تنظیم شده برای از سرگیری مذاکرات دوشنبه پس از سیگنالینگ آنها در تضاد هستند در بالا اتهامات در نزدیک تماشا #MeToo مورد.

داوران ارسال یک توجه داشته باشید به قاضی جیمز بورک در پایان چهارمین روز مذاکرات در روز جمعه درخواست اگر آن را با قرآن و پانل به آویزان بر روی یک یا هر دو فقره درنده تجاوز جنسی علیه خوار فیلم مغول در حالی که رسیدن به اتفاق آرا حکم در کمتر از اتهامات عنوان شده علیه.

قاضی در پاسخ چینش داوران برای حفظ تعمق کنید و سعی کنید برای رسیدن به یک اجماع اما پرس و جو هنوز هم موجب حدس و گمان است که دادگاه می تواند در نهایت با یک حکم جزئی تا پایان روز شنبه و یا دیگری به تلو تلو خوردن به جلو با روشن پایانی در چشم.


یادداشت قبلی پیشنهاد کرد که هیئت منصفه شد با تمرکز بر یک جنبه کلیدی از هر دو درنده تجاوز جنسی شمارش — “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra این اتهامات که مورد حمله قرار دادند او در اواسط 1990s. داوران باید عامل در Sciorra حساب همراه با اتهامات که Weinstein تجاوز به یک بازیگر مشتاق در مارس 2013 و مجبور دهان در سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 به پیدا کردن او را به جرم درنده تجاوز جنسی.

حکم گناه در فقط یکی از آن دو درنده جنسی به اتهام تجاوز به احتمال زیاد ارسال Weinstein به زندان برای بقیه عمر خود را.

Weinstein حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام 2013 تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>