بسته شدن استدلال در هاروی Weinsten تجاوز به عنف در دادگاه تنظیم شده برای شروع پنج شنبه با داوران جلسه اول از شیکاگو وکیل که گرفته #MeToo جنبش گرما برای نمایندگی خوار هالیوود مغول و ساخت تحریک آمیز اواسط محاکمه نظرات در مورد پرونده اش در خارج از دادگاه.

دانا Rotunno چهره کار روی حیله و تزویر برای متقاعد کردن هیئت داوران منهتن که وجود دارد بیش از حد بسیاری از تناقضات و تضادها در شهادت شش Weinstein شاکیان که در زمان شهادت ایستاده به محکوم کردن مشتری خود را — همه بدون شکستن یک وعده ساخته شده در دفاع افتتاح اظهارات که هیئت منصفه نمی شنوند هر “قربانی بشود.”

در یک مصاحبه پادکست که به پخش در هفته گذشته Rotunno گفت: Weinstein است “به خوبی آگاه از این واقعیت است که زندگی خود را در خط اینجا” و او “سزاوار به صدا در خارج وجود دارد.”


Weinstein, 67, که به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور در دهان یک زن متفاوت در سال 2006. دیگر شاکیان شهادت به عنوان بخشی از یک محاکمه تلاش برای نشان می دهد او با استفاده از همان تاکتیک به قربانی بسیاری از زنان در طول سال.

دادند که وکلا به دادگاه اطلاع داد که روز سه شنبه برای او نخواهد شهادت را حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن برنامه ریزی شده است برای شنیدن دادستان تعطیلی روز جمعه قبل از گرفتن دستورالعمل در قانون از قاضی James Burke هفته آینده و شروع مذاکرات.

در اغلب عاطفی شهادت کشش بیش از سه هفته Weinstein را شاکیان شرح داده شده در lurid جزئیات چگونه او جلب و جذب آنها را به هتل در نیویورک و لس آنجلس در تظاهر به ترویج خود اقدام مشاغل قبل از نظر جنسی آزار آنها. دفاع در مقابله متقاطع-آزمون های مقابله با گرم ایمیل و دیگر ارتباطات با Weinstein که در ادامه برای ماه ها یا حتی سال ها پس از اتهام حملات.

داوران در حال حاضر شنیده ام در مورد ایمیل های خاص به یک تمرکز Rotunno بسته شدن در که قربانی از اتهام تجاوز به عنف نوشت: به Weinstein پس از آن به شرایط مهمانی دعوت از او به او شماره تلفن جدید و حتی قدردانی. یکی به عنوان خوانده شده: “من احساس می کنم خیلی افسانه ای و زیبا با تشکر از شما برای همه چیز.”

وکیل نیز به احتمال زیاد به برجسته شهادت دوست و هم اتاقی سابق از همان متهم که گفت او هرگز شنیده می شود این زن می گویند هر چیزی بد در مورد این متهم در دست نیست. این زن یک بار به نام Weinstein او را “معنوی soulmate” این شاهد گفت.

Rotunno بسته شدن بحث خواهد آمد کمتر از یک هفته پس از او آمد و تحت آتش در رسانه های اجتماعی برای یک پادکست در آن مصاحبه او سرزنش قربانیان برای گرفتن تجاوز جنسی. Rotunno گفت نیویورک تایمز “روزانه” او هرگز حمله شده است “از آنجا که من هرگز خودم را در آن موقعیت است.”

در دادگاه دادستان جوآن Illuzzi-Orbon سوال از زمان مصاحبه و سرزنش Rotunno برای تماس با دادستان شاهدان “دروغگو.”

“که ضبط شد مدت ها پیش” Rotunno قطع این ادعا که او تا به حال به هر کسی صحبت در رسانه ها پس از این مورد آغاز شد.

او بعدها در تضاد با یک بار سخنگوی که به خبرنگاران گفت: این مصاحبه بود ثبت شده در Jan. 28 — پنج روز پس از باز کردن اظهارات و شروع شهادت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de