Lauren Marie جوان می گوید که پس از Harvey Weinstein, groped او در بورلی هیلز, اتاق هتل, حمام, در سال 2013 وجود دارد زن دیگری وجود دارد که هیچ چیز به آن را متوقف کند.

گرفتن شاهد ایستادگی در Weinstein را در شهر نیویورک تجاوز به عنف در دادگاه هفته گذشته جوان شهادت دادند که یک مدل مکزیکی به نام کلودیا سالیناس بسته درب را پشت سر او و سابق فیلم مغول به عنوان آنها را به حمام رفت و “ایستاده بود سمت راست وجود دارد” زمانی که جوان موفق به دریافت کنید.

جوان, شات سالیناس “یک نگاه شیطانی و من در سمت چپ به عنوان سریع که من می توانم بدون گفتن هر چیزی” جوان گفت: هیئت منصفه.


سالیناس در حال حاضر 38 انتظار می رود به ارائه نسخه خود را روز شنبه به عنوان آخرین شاهد دفاع در هفته چهارم از یک آزمایش است که می تواند بسته شدن استدلال در پایان هفته. او به نظر می رسد در سال 2009 Weinstein-تولید فیلم “عبور” با هریسون فورد.

Weinstein وکلا گفته اند که آنها نیز برنامه ریزی برای تماس با دوستان دو از زن او را به اتهام آزار: هالیوود استعداد عامل و برزیل بازیگر زن که زندگی با این زن در لس آنجلس بودند که در ماه مارس 2013 سفر به شهر نیویورک جایی که او مدعی Weinstein raped او در میدتاون منهتن هتل.

شاهدان دفاع به دنبال بیش از دو هفته از محاکمه شهادت از جمله حساب های شش زنانی که می گویند یک بار قدرتمند هالیوود, رئیس, در معرض آنها را به بد اخلاق رفتار جنسی.

Weinstein وکلا در هفته گذشته با استفاده از یک حافظه متخصص روانشناس شناختی الیزابت لوفتوس به سعی کنید به سیمان شک و تردید در مورد زنان اتهامات پس از عبور امتحانات که به دنبال برجسته کردن تناقضات در برخی از حساب های خود را. در برخی موارد برخوردهای زنان بودند یادآوری اتفاق افتاده است یک دهه یا بیشتر پیش.

خاطرات دروغین “را می توان با تجربه با مقدار زیادی از جزئیات یک معامله بزرگ از احساسات حتی اگر آنها در حال غلط,” او گفت: داوران. “احساسات است نه تضمین شما در حال برخورد با یک معتبر حافظه است.”

Weinstein وکلا نمی گفت که آیا او شهادت خواهد داد.

او چهره چشم انداز دادستان کباب او را بیش از این اتهامات و می تواند آنها را باز به در بیشتر شاهدان در تلاش برای مقابله با هر چیزی که او می گوید.

“این یک سوال است که در پاسخ در این مرحله” وکیل آرتور Aidala گفت. “ما می خواهم برای دیدن چگونه ما دفاع می رود.”

دادند به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در مارس 2013 و به زور در دهان یک زن متفاوت در سال 2006.

Weinstein, 67, نگهداری هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها شده اند قربانیان تجاوز جنسی, مگر اینکه آنها جلو آمده publicly.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im