Weinstein دادگاه: دادستان استوار در شش زنان حساب

برخی از آنها مشتاق بازیگران. یکی بود یک ستاره در حال افزایش است. دیگر دنبال شد بیشتر درگیر در پشت صحنه جنبه های فیلم و تلویزیون کسب و کار.

شش زنان از بسیاری از کسانی که متهم Harvey Weinstein بد اخلاق رفتار جنسی به شهادت بیش از دو هفته گذشته در شهر نیویورک تجاوز به عنف محاکمه.

خود دلخراش حساب محور یک دادستان در مورد استراحت پنج شنبه پس از دو هفته از شهادت می تواند کمک به محکوم خوار تهیه کننده فیلم قرار داده و او را در زندان برای بقیه عمر خود را.


از اتهامات عنوان شده است که هیئت منصفه به زودی می تواند وزن شامل فقط دو اتهام: که Weinstein, 67, تجاوز به یک زن در مارس 2013 و او مجبور جنسی در زن دیگری در سال 2006.

دیگر شاکیان اجازه داده شد به شهادت چرا که دادستان ادعا وجود دارد یک تمرین به روش Weinstein حملات. او مدعی است که هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

زنان شهادت دادند که او تظاهر علاقه در حرفه خود گاهی آویزان ابتدائی و بازیگران نقش خود را به عنوان یک پوشش برای دریافت آنها را به یک اتاق هتل و یا آپارتمان یا barging در آنها شده است.

سپس آنها شهادت او حمله کردند. اینها داستان های خود را.


زن 34, مدعی Weinstein به دام افتاده در یک هتل منهتن اتاق با عصبانیت دستور داد او را به عنوان او بود بیش از او و پس از تجاوز او را قبل از آنها بودند به ملاقات دوستان خود را برای صبحانه در آستانه 61 تولد.

او مدعی Weinstein raped او دوباره چند ماه بعد در بورلی هیلز, کالیفرنیا هتل. او گفت که او مطمئن نیست اگر او را دنبال اتهامات وجود دارد.

زن شهادت به مدت سه روز بیش از هر زمان دیگر مدعی و شکست گریه در وسط یک جامع cross-examination که با تمرکز بر ماهیت پیچیده ای از رابطه او با Weinstein از جمله رضایت طرفین برخوردهای جنسی. که باعث قاضی به ارسال منصفه خانه را برای روز.

هنگامی که او بازگشت زن ئی اعلام کرد: “او به من متجاوز.”

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.


Haleyi در حال حاضر 42, مدعی Weinstein به زور انجام می شود دهان او را در سوهو آپارتمان پس از او یک کار به عنوان دستیار تولید در Weinstein-تولید “پروژه باند.”

“من لگد زدن من هل دادن من در تلاش بود به دور از خود گرفتن” او شهادت دادند. “او به من برگزار شد پایین نگه داشته و هل دادن من به رختخواب است.” او گفت: هیئت منصفه او فکر او بود که مورد تجاوز قرار گرفته و فکر “اگر من جیغ تجاوز خواهد کسی مرا می شنوید؟”

Haleyi گفت که او و Weinstein به حال رابطه جنسی در یک هتل دو هفته بعد. او گفت که او نمی خواست به صمیمی اما فکر نمی دادند او را مجبور به داشتن رابطه جنسی.

آن قسمت به دنبال یک مه 2006 برخورد در جشنواره فیلم کن که در آن Haleyi می گوید او از او خواست به او بدهد ، او گفت: او همچنین اصرار داشت او را با او به پاریس مد نشان می دهد که او بارها و بارها کاهش یافته است.


مسائل پیچیده دادستان را متهم کرد که کسانی که برخوردهای بودند درنده تجاوزات جنسی.

تحت نیویورک, قانون, یکی از راه های یک فرد می تواند مجرم که جرم و جنایت است اگر او مرتکب تجاوز به عنف و یا برخی دیگر از جرائم جنسی در گذشته حتی اگر که انجام نمی در نتیجه اتهامات جنایی در زمان.

در Weinstein مورد دادستان ها ادعا می کنند که قبل از او حمله Haleyi در سال 2006 و تجاوز به زن در اتاق هتل خود را در سال 2013 او تجاوز بازیگر Annabella Sciorra در اواخر یا اوایل سال 1993 1994 — یک اتهام است که بیش از حد قدیمی به اساس اتهامات جنایی خود را در آن.

Sciorra, 59 اولین شاکی به شهادت.

در لرزش صدای او به هیئت منصفه گفت که زبر و خشن Weinstein barged را به آپارتمان خود را پس از آنها با حضور در شام با بازیگر اوما تورمن و صنعت دیگر چهره او انداخت روی تخت و خودش او را به عنوان او futilely لگد و مشت او.

او گفت: حدود یک ماه بعد او زد به او و رو او. او گفت که او پاسخ داد: “این چیزی است که همه خوب کاتولیک دختران می گویند” و سپس خم شد به سمت او و افزود menacingly: “این باقی می ماند میان تو و من”


— Tarale وولف در حال حاضر 43 و شهادت داد که Weinstein raped او در سوهو آپارتمان بین ماه مه سال 2005 ژوئیه 2005 پس از برگشتاندن او وجود دارد با نیرنگ از خواندن فیلمنامه برای یک فیلم است. او گفت که او مسدود به او حمله کردند و او را به فکر که آن را “آسان تر برای دریافت از طریق, برای به دست آوردن آن گذشته است.” وولف همچنین گفت که قبل از اتهام تجاوز به عنف او مواجه او در یک باشگاه که در آن او از waitressing رهبری او را به یک راهرو و شروع به جلق زدن.

— سحر Dunning در حال حاضر 40 گفت: هیئت منصفه که Weinstein قرار دادن دست خود را تا دامن او و او نوازش اندام تناسلی در طی چه قرار بود یک جلسه در مورد او نوپای حرفه ای در مجموعه هتل در سال 2004 زمانی که او بود 23. او می گوید: او بعد از محاکمه تجارت نقش فیلم به صورت سه راه رابطه جنسی با او و دستیار او. Dunning گفت که زمانی که او خندید که گزاره Weinstein به او گفت: “شما هرگز آن را در این کسب و کار این است که چگونه این صنعت کار می کند.”

— Lauren Marie جوان, در حال حاضر 30, آخرین متهم را شاهد ایستاده است. او شهادت داد که Weinstein لخت groped پستان خود را در سیاه و سفید در حمام خود را در بورلی هیلز اتاق هتل روز قبل از مراسم اسکار در ماه فوریه 2013. او گفت: به اتاق رفت تا با Weinstein و یک مدل مکزیکی برای ادامه گفتگو می کردند داشتن در مورد زندگی حرفه ای خود را. او اتهامات موضوع اتهام جنایی علیه Weinstein در کالیفرنیا در Jan. 6 فقط به عنوان او در نیویورک محاکمه شد در جریان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

Leave a Comment