ولش مدیر که تعمیرشده جنرال الکتریک می میرد در 84

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جک ولش, قهرمان, شرکت, بهره وری ساخته شده است که General Electric Co. به یکی از بزرگترین شرکت ها و تحت تاثیر قرار نسل از رهبران کسب و کار شده است. او 84.

علت مرگ شد, نارسایی کلیه, دستیار سابق خود روز دوشنبه گفت:.


سابق جنرال الکتریک رئیس و مدیر ارشد اجرایی که بی پرده و بی وقفه هزینه برش به دست آورده او را به کنیه “نوترون جک” مربی proteges که در ادامه به اجرای برخی از بهترین در جهان شناخته شده شرکت. به نام “مدیر قرن” توسط مجله فورچون در سال 1999 او به ریاست سهام افزایش تقریبا 3000% در طول دو دهه قبل از تصدی میراث او بود که منجر به بازنشستگی با سوال روش حسابداری است که ظاهر به تازگی و بد بخت فشار به سرمایه گذاری در 1990s که بعد از تقریبا نابود شده این شرکت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ولش اچ و “کسب و کار افسانه” گفت: در یک صدای جیر جیر که او هرگز فراموش نخواهد شد. “وجود دارد هیچ شرکتی رهبر مانند نوترون’ جک.”

شناخته شده به سادگی به عنوان جک حتی سطح پایین کارکنان ولش جوانترین مدیر عامل شرکت GE در تاریخ در سال 1981. او ایجاد لاغر شرکت در عین حال که وابستگی مالی در نهایت به اثبات می شود یک تهدید. در طول راه او تولیدات جنرال الکتریک فرهنگ به خود را منعکس و خواستار شخصیت یکی بزرگتر از 5 فوت 7 اینچ (1.7 متر) قاب.

“من می خواهم به چالش کشیدن مردم است. من دوست دارم بحث است. من دوست دارم تمام کسانی که همه چیز” او گفت مصاحبه با چارلی رز کمتر از دو ماه پس از سال 2001 بازنشستگی. “و با این حال من عاشق داشتن یک نوشیدنی با اونا بیش از حد.”ولش پایین پا چهار روز قبل از سپتامبر. تروریستی 11. او همچنان فعال برای بیش از یک دهه به عنوان یک مشاور و رسانه مفسر.

رهبران کسب و کار extolled توانایی های خود را برای افزایش سود و ثروت سهامداران با او بی نتیجه-محور رویکرد است. جنرال الکتریک در جهان تبدیل شد بزرگترین شرکت با ارزش بازار بیش از 500 میلیارد دلار در سال 1999.

“او تبدیل شد, استاندارد طلا از عظمت نماد صنعتی تخیل” گفت: Jeffrey Sonnenfeld یک دانشگاه ییل کسب و کار استاد می دانستند که ولش پس از 1980s. “او سابقه بیش از کسانی که 20 سال به عنوان مدیر عامل شرکت سخت است برای دیدن سرآمد در هر نقطه.”

مقلدان در سراسر شرکت های بزرگ امریکا کپی خود را از استراتژی های رهبری و استخدام جامعی lieutenants از جمله W. James McNerney جونیور که بعدها Boeing Co.’s مدیر عامل و رابرت Nardelli که زد Home Depot, Inc. و کرایسلر. یکی دیگر از GE اجرایی جفری Immelt که بهترین آنها را به موفقیت ولش.

ولش میراث در زمان پس از بازنشسته شد. سهام خواهد عقب قبل از سپتامبر. 11 سطح برای تقریبا همه Immelt 16 سال به عنوان مدیر عامل. جنرال الکتریک از دست داده و بیش از 200 میلیارد دلار ارزش بازار در دو سال کشش پایان دسامبر ، 31, 2018. این شرکت در آخرین مدیر عامل لری Culp است نظارت جزئی باز گشت.

“امروز یک روز غم انگیز برای کل GE خانواده” Culp در بیانیه ای گفت. “جک بزرگتر از زندگی و قلب GE برای نیم قرن. او شکل صورت از شرکت ما و دنیای کسب و کار. جک قوی و نفوذ ثابت در سراسر زندگی حرفه ای من با وجود داشتن هرگز به طور مستقیم مشغول به کار برای او.”

سرمایه گذاری مجدد

به زودی پس از انرون Corp. سقوط در اواخر سال 2001 GE در بر داشت خود را در مواجهه با حسابداری سوالات در مورد اینکه آیا ولش تکیه بر حرکت مانند یک زمان فروش دارایی ها برای تولید همواره ثابت سود سود. جنرال الکتریک سرمایه تحت ولش رشد بسیار وسیع است که واحد مبارزات در 2008-2009 بحران مالی خواهد مخاطره همه GE. این شرکت از آنجا خارج شد تقریبا همه از کسب و کار وام.

“شده است وجود دارد برخی از بازنگری از نیرومندی از خدمات مالی ، جنرال الکتریک سرمایه ارائه پوشش برای برخی بخش های دیگر از کسب و کار” Sonnenfeld گفت. وجود دارد “واکنش که آیا سگ جک ولش.”

جان فرانسیس ولش جونیور متولد شد Nov. 19, 1935 در Peabody ماساچوست. او تنها فرزند جان Sr. یک بوستون & مین راه آهن هادی و گریس اندروز ولش.

در حال رشد در Salem, Massachusetts او صریح و ورزشی است. او در بازی گلف, هاکی و بیس بال در سیلم دبیرستان که در آن او رای دادند “ترین پرحرف و اطلاعات” پسر توسط همکلاسی نوشت و در مجله ادبی که او می خواست به “یک میلیون نفر است.”

“شما پانک!’

ولش مادر می کند او با اعتماد به نفس و کمک به او در غلبه بر یک بچگی لکنت — “تاثیرگذارترین فرد در زندگی من,” او نوشت: او در سال 2001 زندگینامه “جک: مستقیما از روده.”

پس از شکست هاکی به عنوان یک جوان ولش پرت چوب خود را در سراسر یخ باعث مادرش به مارس به اتاق قفل گرفتن او توسط نیوجرسی و فریاد: “شما پانک! اگر شما نمی دانید که چگونه به از دست دادن شما هرگز می دانید که چگونه برای برنده شدن است.”

در سال 1957 او با افتخارات فارغ التحصیل از دانشگاه ماساچوست در امهرست با مدرک لیسانس در مهندسی. سه سال بعد او موفق به دریافت درجه دکتری در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه ایلینوی و در زمان $10,500-یک سال کار با جنرال الکتریک در پیتزفیلد ماساچوست که در آن شرکت توسعه کسب و کارهای جدید در پلاستیک.

کار راه خود را از طریق صفوف از معاون رئیس جمهور به معاون رئیس ولش به دست آورده شهرت به عنوان یک ماوریک سوال که آیا جنرال الکتریک در حال اجرا راه حق. او را دیدم GE آینده در پلاستیک و تجهیزات پزشکی و خدمات مالی نیست لوازم خانگی.

برندگان بازندگان

در 45 ولش موفق رجینالد جونز به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. در حالی که جنرال الکتریک سودآور ولش نگران بود که آن را بیش از حد بزرگ بود ، او مرتب جنرال الکتریک بخش به “برندگان” — کسانی که اول یا دوم خود را در صنایع-و “بازنده” عمدتا مسن واحد است که تا به حال برای بهبود و یا دفع.

بیش از پنج سال عمر در سال 1980 او به فروش می رسد بیش از 200 کسب و کار بسته و ده ها کارخانه ها. سالانه اخراج از 10 درصد از کارکنان تلقی پایین ترین نوازندگان نیز استاندارد شد. ولش حرکت خواهد کوچک شدن نیروی کار توسط یک سوم 239 ٬ 000 دوبلکس برای مردم است.

“یک رهبر موفق می تواند شوک یک سازمان و رهبری آن را بازیابی. ناموفق رهبر شوک خواهد شد یک سازمان و فلج آن” ولش گفت: در یک سال 1994 صنعت هفته مصاحبه. “سازمان ها به طور مداوم نیاز به بازسازی.”

GE تحت ولش صرف بیش از $25 میلیارد دلار در حصول و او تحت فشار قرار دادند به امور مالی به اقتصاد ایالات متحده منتقل شده و دور از تولید است. او در خارج از کشور بیش از حد افزایش فروش خارجی بیش از 50 درصد است.

او پیشگام به طور گسترده ای تقلید برنامه های آموزشی از جمله “کار کردن” است که در آن کارکنان آموخته است که برای سرعت بخشیدن به تصمیم گیری با روز طوفان مغزی است. در سال 1995 ولش پیاده سازی شش سیگما کنترل کیفیت به منظور بهبود فرآیندهای تولیدی است. با اشاره GE موفقیت شرکت ها در سراسر جهان خواهد اتخاذ یک روش مشابه.

‘شور و شوق فوق العاده ای’

ولش می دانستم که هزاران نفر از کارکنان نام و ارسال یادداشت های دست نویس به صدای خود را تایید و یا نارضایتی.

“او فوق العاده است فوق العاده ای شور و شوق برای کسب و کار, اما او نیز تا به حال شور و شوق فوق العاده ای برای مردم” ویلیام Conaty که 40 سال GE حرفه ای شامل خدمت به عنوان منابع انسانی رئیس تحت ولش گفت: در سال 2014 ، “اگر همسر شما بیمار بود و او می خواهم می خواهم به می دانم که چگونه او انجام شده بود.”

ولش نیز کار کرده و شش روز در هفته فقط جمعه به گلف — او به نام کار تعطیلات آخر هفته “انفجار” — و انتظار می رود مشابه فداکاری از کسانی که می خواستند به جلو.

“من هرگز یک بار خواسته هر کسی است وجود دارد جایی شما نه می خواهد-یا باید-برای خانواده خود و یا سرگرمی های مورد علاقه و یا هر چیز دیگری؟”‘ او گفت: در سال 2005 کتاب “برنده.”

ولش تاخیر اجباری خود را به سن 65 بازنشستگی برای تقریبا یک سال برای یک چالش نهایی: یک $53 میلیارد پیشنهاد برای Honeywell International, Inc. که سقوط زمانی که او خودداری کردند در اروپا رگولاتور’ خواسته برای سازش است.

بازی بیس بال, گلف

مادام العمر Boston Red Sox فن ولش خواهد آزمون مدیران و استخدام بالقوه خود را در بیس بال دانش است. او همچنین یک گلف معتاد هدف قرار دادن لینک با رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون و مدیران از جمله وارن بافت و بیل گیتس.

پس از خروج جنرال الکتریک ولش خدمت به عنوان یک مشاور یک شریک در شرکت سرمایه گذاری کلیتون Dubilier & برنج و مشاور به شرکت ها از جمله JPMorgan Chase & Co. او تدریس در موسسه تکنولوژی ماساچوست به مدرسه کسب و کار باز یک مدیریت موسسه تحمل نام او و باقی ماند در چشم های عمومی با مهمان-میزبان کنسرتهایی در CNBC و جدید, انگلستان, شبکه ورزش.

ولش ازدواج کارولین اوزبورن در سال 1959 و آنها تا به حال چهار فرزند قبل از طلاق در سال 1987. او ازدواج کرده بود به شرکت وکیل جین Beasley برای 13 سال است. آنها طلاق گرفته در سال 2002 در میان آیات امر با بررسی کسب و کار هاروارد ویرایشگر سوزی Wetlaufer که زمانی شروع شد که Wetlaufer بود که مصاحبه با او را برای یک مقاله.

این دو در سال 2004 ازدواج و در ادامه به همکاری در “برد” اما نه قبل از طلاق باز یک بحث بیش ولش ثروت با همسر دوم خود وکلا ادعا دارایی های خود را ارزیابی 456 میلیون دلار بود حداقل 100 میلیون دلار بیش از حد کم است. مورد حل و فصل شد و در سال 2003.

در آن ولش بازنشستگی بسته نشان داده شده او عبارتند از 11 میلیون دلار پارک مرکزی غرب آپارتمان در شهر نیویورک با استفاده از یک هواپیمای جت خصوصی اجاره یک مرسدس بنز, رستوران و خشکشویی هزینه های کشور-هزینه های باشگاه و ورزش بلیط. او بعدها تصمیم گرفتند به پرداخت برای برخی از قدرت پردازش خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>