به انجمن خوش آمدید, دیوانه, شهر: نام دیگر مواد غذایی تحویل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

لیست انتظار. فریب داد. راهنمایی خودی. تحویل مواد غذایی تبدیل شده و به عنوان شدید به عنوان college admissions.

متحد Rzesa/گلوب کارکنان

مواد غذایی تحویل دیوانه است.

مردم در حال تنظیم آلارم برای ساعت اندکی بر اساس شایعاتی که اسلات منتشر می شوند پس از نیمه شب. آنها در حال پریدن در پنجروز ویندوز که حتی پنج ساعت استفاده می شود غیر قابل قبول است. به طرز وحشیانه ای آنها گزارش برگشتاندن Instacart فرفره کارگران با راهنمایی و سپس تغییر نکته برای $0 بار این کار انجام شده است.

با مقامات بهداشت هشدار آمریکایی ها به دور ماندن از فروشگاه های مواد غذایی و ماساچوست نیروبخش برای COVID-19 افزایش, نمره, تحویل یا وانت اسلات مثل این است که برنده ترین در جهان احساساتی قرعه کشی.

“بزرگترین پیروزی در حال حاضر snagging مواد غذایی تحویل ویندوز برای چند ثانیه آنها در دسترس هستند” دانشمند @rossfederman توییتی در آوریل 11.

تبلیغاتدر زمان پیشین (فوریه) فروشگاه های مواد غذایی نمی تواند متقاعد کردن مردم به فروشگاه آنلاین. چگونه می تواند شخص دیگری را انتخاب کنید خود را نخود فرنگی منجمد?

در حال حاضر تقاضا آنقدر زیاد است که آمازون را متوقف کرده است پذیرش جدید مواد غذایی تحویل مشتریان و درخواست مشتاق خواران به ثبت نام برای یک لیست انتظار. Instacart گفت: این استخدام 300,000 جدید کارگران.

هنگامی که مورخان آینده مطالعه COVID-19 گیر قصه از تحویل بده خواهد بود منبع اولیه مواد.

“Instacart حماسه یا بیهوده ادامه” دان سالیوان, جلف, 76 ساله معلول جنگ ویتنام جانباز از Winthrop از طریق پست الکترونیکی یک خبرنگار.

در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه عید پاک او مطلع شد که تحویل است که باید وارد یک روز پیش در آخرین خواهد در واقع ساخته شده توسط 10 p. m. ایده آل نیست اما چه کسی می تواند ضربه زننده است. اما 30 دقیقه بعد دوم اطلاع رسانی وارد شده است. پس از پنج روز انتظار خود را Stop & Shop منظور بود که لغو شد.

“اما مردمی فوق العاده آنها,” او نوشت: Instacart بود خود را نجات داد لیست مواد غذایی به طوری که او به راحتی می تواند به دنبال یکی دیگر از زمان تحویل. او در تلاش برای گرفتن یک, او گفت:, اما, spoiler alert: تحویل بار در دسترس بودند.

تبلیغات(این شرکت بعدها به او 10 دلار اعتبار نسبت به او سفارش بعدی باید آن را همیشه می رسند.)

سالیوان می داند که داوطلبان با خوشحالی فروشگاه برای او و همسرش هر دو از آنها مشکلات بهداشتی داشته باشد. “اما ما نه خانه زده,” او گفت:. “ما نمی خواهیم برای منحرف کردن منابع از کسی که به آن نیاز دارد.”

زن و شوهر, دختر, در فیلادلفیا زندگی می کند و او نمی خواهد از یک محلی خواهرزاده یا برادرزاده به شجاع یک سوپر مارکت. “اگر آنها تا به حال بیمار شده و یا خدای ناکرده فوت کرد . . .” او گفت:. “من به اندازه کافی گناه از ویتنام است. من نمی نیاز به یک دوره بازآموزی.”

تحویل درام است که بازی کردن در برنامه های که در آن مردم صرف تمام روز فشار دادن دکمه “refresh” به امید به ثمر رساندن یک اسلات آنلاین که در آن از جان گذشته در حال تبدیل شدن به غریبه ها برای مشاوره.

در همسایه های اجتماعی, پلت فرم شبکه های یک کاربر نوشت که او را “وحشت زده” از رفتن به فروشگاه مواد غذایی اما “من بررسی کردم همه خدمات وجود دارد و در حال تحویل اسلات در دسترس است. . . . آیا نقاط ضعف برای باردار و/یا ضعف سيستم ايمنی? با تشکر!”

“متن من” یک کاربر از Fenway پاسخ داد: “من به شما یک پیشنهاد که برای من کار می کرد.” (افسوس که او نیست بازگشت یک خبرنگار ایمیل و متن بنابراین پیشنهاد ناشناخته باقی می ماند.)

با فرفره تحویل و فروشگاه خواروبار کارگران در اعتصاب و در اعتراض به عدم حفاظت از سلامت و خطر پرداخت بسیاری از افرادی که استفاده از خدمات تحویل — اما قطعا نه همه احساس تضاد.

تبلیغات“ما منتقل شده بار بیماری بر روی ما کم درآمد و اسپانیایی همسایه گفت:” Valéria Souza, 39, شهر بوستون کارمند. “خریداران با قرار دادن خود در معرض خطر است.”

اما با اسکلروز متعدد و آسم او تحت دستورات پزشک برای جلوگیری از فضاهای عمومی است احتیاط این بدان معناست که او نمی تواند با خیال راحت رفتن به فروشگاه مواد غذایی و تقویت تحویل اضطراب.

هفته گذشته زمانی که Souza شد چند روز به یک تحویل افروزی او به راحتی از افراد به صورت تصادفی در توییتر. “کسی که در اوماها نبراسکا گفت: در آن زمان پنج روز اما آنها سفارش خود را دریافت کنید,” او گفت:. “آن را تسکین بود.”

استرس نیز مواج در طرف دیگر از این جهت که در آن فرفره مواد غذایی تحویل کارگران مانند تارا Forcellati یک مادر تنها از شرق بوستون نیز از ترس عفونت اما نیاز به حمایت خانواده خود را.

همه گیر شده و شغل است که در حال حاضر سخت سخت تر است. “تقریبا در هر جهت کامل فروشگاه مواد غذایی — یک هفته از مواد غذایی در یک زمان” Forcellati گفت. یک منظور استفاده می شود که به دو ساعت به طور كامل از پذیرش یک شغل به خرید و تحویل آن در حال حاضر طول می کشد بیش از سه.

در میان چالش های جدید: خطوط برای رسیدن به فروشگاه و قفسه های خالی است که بیشتر ارسال پیامک با مشتریان در مورد امکان جایگزینی اقلام — زمان است که کاهش به یک خریدار ساعتی درآمد.

“من در یک سبد بازار و در کل ماکارونی, بخش, تنها چیزی که در دسترس بودند آرنج. اما [مشتری] می خواستم orecchiette. آنها فقط آن را ندارد. ما رفت و برگشت به جلو و عقب چهار بار. او مانند ” آنچه در مورد این نام تجاری است ؟ یا این یکی؟’ اما آن استخوان لخت. همه آنها تا به حال آرنج.”

تبلیغاتدر همین حال عنوان می شود مصرف کنندگان دریافت locked out of سنتی سوپرمارکت تحویل و وانت, خدمات آنها به دنبال منابع جایگزین: مزارع کوچک و عمده فروشان و رستوران ها است که آغاز شده و فروش مواد غذایی.

در Brookline 60-چیزی کارمند دانشگاه که می خواهم قادر به کتاب Instacart هیجان زده بود برای یادگیری در مورد بورس, بازار, جعبه اشتراک شرکت که مبادرت به فروش گاهی خنده دار به دنبال تولید است.

او بلافاصله رفت و آنلاین به برنامه تحویل. اما . . . “با توجه به تقاضای بالا ما به طور موقت متوقف شد اولین بار سفارشات و راه اندازی یک waitlist به پذیرش مشترکین جدید را به عنوان به زودی به عنوان ما قادر” سایت اطلاع او.

یک لیست انتظار برای misshapen کدو سبز? اوه برای روز هنگامی که شکرگزاری خرید استرس زا بود.

.


بث Teitell را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @bethteitell.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>