به انجمن خوش آمدید بهترین مکان بر روی زمین

Category: وب وایر Comments: No comments

نام تجاری, همکاری با لولا MullenLowe بارسلونا برای جشن روز مادر با یک فیلم عاطفی تأمل در هنگام تولد در طول Covid-19 بازیگران واقعی مادران

هزاران نفر از زنان با توجه به تولد در اسپانیا در طول Covid-19 بحران و TOUS پرداخت ادای احترام ویژه ای برای آنها در این روز مادر. اگر تولد یک چالش است تحت شرایط عادی پس از انجام آن به تنهایی و بدون شریک زندگی یا خانواده نزدیک و پر از ترس و عدم اطمینان را احاطه کرده است که هر لحظه است و حتی بیشتر قابل تحسین است.

TOUS یک نام تجاری است که جشن مادران و زنان هر روز به ارمغان می آورد به نور شجاعت و فداکاری است که این زنان در حال تجربه در حال حرکت و قدرتمند فیلم و به هر یک هدیه برای بزرگداشت این مناسبت است. “این فیلم ادای احترام به یکی از تعیین کننده ترین لحظه در زندگی یک زن; هنگامی که او می شود یک مادر است. در طول این بحران ما احساس می کنیم این مهم برای بلند کردن هر یک از دیگر و حمایت از یکدیگر است. ما می خواهیم مادران جدید به می دانم که ما به فکر آنها است و اگر چه این لحظه ممکن است دقیقا چگونه آنها آن را تصور آن را هنوز هم باید برای همیشه گرامی می گوید:” Anaïs دیورند بازاریابی و ارتباطات مدیر TOUS.

طوس – خوش آمدید به بهترین مکان بر روی زمین

فیلم راه اندازی شد در تاریخ 20 مارس در سراسر TOUS ” رسانه های اجتماعی در اسپانیا و پرتغال و بازارهای دیگر را انتخاب کنید. Néstor گارسیا و Nacho Oñate, اجرایی, مدیران خلاق از لولا MullenLowe بارسلونا می گوید: “در این واقعیت است که ما همه در زندگی وجود دارد یک گروه از مردم که مجبور به زندگی می کنند بسیار مهم و حساس لحظه ای در زندگی خود – تبدیل شدن به یک مادر – و اگر با داشتن یک فرزند است در حال حاضر شجاع تصور انجام آن را عملا به تنهایی و گاهی اوقات بدون یک شریک احاطه شده توسط ترس و نگرانی.”

اعتبار:

آژانس: لولا MullenLowe بارسلونا
مشتری: TOUS
کمپین: روز مادر
مشتری اطلاعات تماس: Anaïs دیورند Montse جیمنز
اجرایی مدیران خلاق: Néstor گارسیا, Nacho Oñate
خلاق استاد راهنما: سرای گنزالز
تیم خلاق: Carolina Pinheiro, مارسلو Monzillo, Arantxa گیل بلانکا Oriz y جثه بنیتو.
کسب و کار جهانی کارگردان: میگوئل گومز-Aleixandre
حساب کاربری مدیر: ایرنه مسقورا
مدیر پروژه: Carola Torralbo
رئیس استراتژی: گوهر رومرو
استراتژیست رسانه های اجتماعی: Estefanía ناوارو
آژانس تهیه کننده: FREELANCEFOR
تولید پست: McNulty

این مقاله در اصل منتشر شد در LBBO

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>