“ما در حال تلاش برای انجام آنچه ما می توانیم’: Rock Town, رسومات باعث ضد عفونی کننده دست در میان coronavirus

Category: آرکانساس Comments: No comments

آن را در زمان حدود 24 ساعت برای سنگ شهر رسومات خود را برای ایجاد ضد عفونی کننده دست اما تنها 10 دقیقه به اجرا هنگامی که آن را ارائه دو گالن به صورت رایگان به عموم شنبه بعد از ظهر.

بیشتر درباره 100 گالن در حال حاضر در راه, مدیر, مکینتاش همراهان گفت: با برنامه به ادامه ارائه آن به صورت رایگان در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

“این یک چیز ما می توانیم در اینجا” همراهان گفت. “ما در حال تلاش برای انجام آنچه که ما می تواند به شما کمک کند.”

همراهان صاحب فیل گفت: Brandon تماس گرفته شد توسط کنگره ایالات متحده تپه فرانسوی دفتر سهشنبه درخواست اگر کارخانه یا محل تقطیر خواهد بود قادر به ایجاد ضد عفونی کننده دست. فروشگاه های فروش شده اند از این محصول برای سال جدید کروناویروس گسترش در سراسر کشور است.

همراهان گفت: Brandon توسعه و دستور العمل های ساخته شده دو گالن که قرار شد در ساعت 2 بعد از ظهر چهارشنبه و خالی بعد از مدت کوتاهی. بیشتر ضد عفونی کننده بود که آماده برای چهارشنبه همراهان گفت: اما افراد محدود به 200 میلی لیتر هر روز در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

این ضد عفونی کننده 70 درصد الکل همراهان گفت: بالای 60 درصد الکل آستانه مورد نیاز در نظر گرفته شود مفید در برابر ویروس.

حدود 100 گالن ضد عفونی کننده است و تمام رسومات به منابع در حال حاضر همراهان گفت.

به ضد عفونی کننده همراهان گفت: آن را با استفاده از الکل از آن ودکا-روند ساخت. در یک مرحله مشروبات الکلی است که اساسا الکل دانه حدود 190 اثبات است.

به جای در نظر گرفتن تمام الکل و تبدیل آن به ودکا که 80 اثبات همراهان گفت: برخی شده منحرف برای استفاده در ضد عفونی کننده.

همراهان گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ودکا برای فروش و taproom هنوز باز است اگر تور را متوقف کرده اند برای جلوگیری از تجمع گروه های زیادی در مناطق کوچک است.

کارخانه یا محل تقطیر تشویق مردم به انتخاب کنید تا مشروب می نوشند, در خانه اگر آنها در حال تمرین های اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>