‘West Side Story’ افتتاح تساوی معترضان در برادوی

وجود دارد یک گروه کر در خارج از برادوی تئاتر روز پنج شنبه در مراسم افتتاحیه شب جدید احیای “داستان وست ساید” اما آنچه که خوانده بود اعتراض شعار.

یک گروه از حدود 100 نفر خواستار حذف از بازیگران عضو Amar Ramasar که اخراج شد و سپس دوباره در سال گذشته در شهر نیویورک باله برای به اشتراک گذاری عکس های برهنه از زنان و صریح متون.

معترضان شعار می دادند “هی هی هو هو Amar Ramasar کردم برو!” قبل از پرده بالا رفت و حتی به عنوان باز شب جشن درو چنین ستاره به عنوان Andrea Martin, Julie Taymor, Vanessa Hudgens, Alec Baldwin and Iman.


تظاهرات در خارج از برادوی نشان می دهد که نسبتا نادر است اما رخ داده است توسط ضد ساینتولوژی فعالان خارج “همه فرزندان من” با بازی کتی هولمز در سال 2008 و “از میلان پسران” در سال 2010 توسط مردم ناراحت است که نشان می دهد مواد.

الکساندرا Waterbury, یک دانشجوی سابق با شهرستان باله های وابسته به مدرسه, مدرسه باله آمریکا, اتهام در سال 2018 که Ramasar و دو مرد دیگر به اشتراک گذاشته شده عکس های برهنه از او گرفته شده و بدون دانش خود را با مردان دیگر در این شرکت است.

پس, پس از آن, شده است وجود دارد یک درخواست برای حذف Ramasar از “داستان وست ساید” که در آن او نقش برنارد رهبر کوسه. تولید کنندگان در بیانیه هفته گذشته حمایت این بازیگر اشاره کرد که این حادثه در زمان و مکان های مختلف در یک محل کار “بوده و هر دو به طور کامل از ظهر و قطعی به این نتیجه رسیدند با توجه به قوانین خاص که در محل کار است.”

“وجود دارد صفر نظر داده شده به خود را به طور بالقوه در حال خاتمه از این محل عنوان شده است وجود دارد هیچ گناه از هر نوع تا کنون در این محل کار کردند.”

معترضان برگزار شد نشانه هایی است که خواندن: “بو برنارد” و “نگه داشتن شکارچیان کردن مرحله.” یکی از سازمان دهندگان مگان رابین گفت: او می خواست ادعا معتادان به دانستن آنها قرار داده شده است در اطلاع.

“من امیدوارم که ما می توانیم مجموعه ای از سابقه که برادوی است که هیچ جایی برای یک مجرم جنسی. وجود دارد هیچ جایی در کانون توجه برای یک مجرم جنسی و مردانی که قدرت خود سوء استفاده خواهد شد و در صورت عواقب آن” رابین گفت.

بازیگر انجمن حقوق صاحبان سهام است که نشان دهنده بیش از 51,000 بازیگران حرفه ای و مرحله مدیران با صدور بیانیه ای گفت این است که در تلاش برای اطمینان حاصل شود که تمام برادوی بازیگران در آزار و اذیت-رایگان محیط زیست است.

“هر کس در” داستان وست ساید ” را می باید قادر به رفتن به محل کار و انجام احساس امن و محافظت شده در محل کار خود را. حقوق صاحبان سهام شده است در ارتباط با مدیر کل و اعضای نشان می دهد. به عنوان یک اتحادیه سهام نقش است به اطمینان حاصل شود که کاربران ما در حال محافظت در محل کار و ما را که مسئولیت بسیار جدی است. سهام ادامه خواهد داد برای برگزاری همه کارفرمایان را موظف به حفظ امن و آزار و اذیت-رایگان محیط زیست” گفت: مدیر اجرایی, مریم McColl.

Ramasar و یکی دیگر از رقصنده در ابتدا فسخ توسط باله نیویورک. سوم رقصنده استعفا داد و قبل از او می تواند از کار اخراج شدند. خود را, اتحادیه اروپا, آمریکا, انجمن صنفی هنرمندان موسیقی به دادگاه تجدید نظر این اخراج به داور و هر دو دوباره در سال گذشته است. Ramasar نمی بازگشت به باله شرکت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید