Westchester خاخام میان نیویورک را تایید موارد Covid-19

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خاخام از یک Westchester County جماعت است که دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است.

خاخام روون فینک از جوانان اسرائیل از نیو راشل معبد بود که در میان تایید موارد Covid-19 قبلا اعلام شده توسط مقامات دولتی با توجه به بیانیه ای که روز شنبه در وب سایت دانشگاه یشیوا که در آن فینک می آموزد دو دوره.

بسیاری از اعضای فینک را جماعت خواسته شد به خود قرنطینه پیش از آن در هفته زمانی که یک فرد در کنیسه جامعه یک وکیل که با این نسخهها کار در منهتن در بیمارستان بستری شد. از آن زمان به بعد برخی از افرادی که دوستان و یا بستگان وکیل باید آزمایش مثبت است.


محلی شیوع شده است مسئول همه اما تعداد کمی از نیویورک 23 موارد تایید شده بیماری از جمله یکی دیگر از تست مثبت اعلام کرد جمعه توسط شهردار, بیل د Blasio.

فینک جدا کرده خود را به عنوان یک احتیاط پیش از آن در هفته گفتن عبادت در Facebook مجوز های ارسال که پس از قرنطینه منظور “مقدس تعهد است که همه ما باید بسیار جدی است.”

“این یک بازی بسیار احساسی از زمان تلاش برای همه ما,” او نوشت ، “هنگامی که ما برای اولین بار شنیده ام از coronavirus به نظر می رسید بنابراین از راه دور. آن در حال حاضر نه تنها به آستان ما اما پر سر و صدا زندگی ما است.”

منهتن پردیس دانشگاه یشیوا در حال حاضر بسته از طریق پنج شنبه به این دلیل که زده وکیل این دانش آموز وجود دارد و دارای آزمایش مثبت برای Covid-19. دانشگاه گفت که مشاوره فینک را به دانشجویان خود قرنطینه تا اطلاع ثانوی.

کنیسه وب سایت می گوید این بسته از طریق پنج شنبه.

مقامات بهداشت گفته بود که افرادی که خدمات با حضور در کنیسه Feb. 22 و یک تشییع جنازه و بت میتسوا Feb. 23 باید خود قرنطینه حداقل تا یکشنبه.

در آنجا پراکنده بودند از تعطیلی مدرسه در منطقه اروپا گسترده تر گسترش ویروس. دو نخبگان مدارس خصوصی در منهتن همه دختران اسپنس و همه پسران دانشگاهی, بسته سهشنبه چون خانواده در ارتباط با مدارس تحت نظارت بود برای ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>