ما اهدا US$10m به یونیسف و صلیب سرخ از ما US$50m Covid-19 جهانی صندوق خیریه جهت تسکین فوری تلاش

Category: وب وایر Comments: No comments

به روز رسانی در استاندارد چارترد را Covid-19 جهانی صندوق خیریه – ارائه تسکین فوری و دراز مدت پشتیبانی

 Stan “گروه” است امروز اعلام جزئیات بیشتر در چه گروه ارائه خواهد شد هر دو کوتاه مدت امداد و دراز مدت کمک برای جوامع در سراسر آن 59 بازارهای طریق به تازگی راه اندازی US$50m Covid-19 جهانی صندوق خیریه.

صندوق عمل خواهد شد در دو متمایز قطعات.

فاز 1 – تسکین فوری برای جوامع در ژوئیه سال 2020

این گروه فراهم خواهد US$25m از بودجه برای تسکین فوری از تاثیر Covid-19 با تمام بودجه تعهدات ساخته شده توسط ژوئیه سال 2020 است. برای اطمینان از بودجه اختصاص داده شده بر روی زمین که در آن آنها می توانند ارائه سریع و هدفمند تاثیر این گروه:

  • متعهد US$5 متر از بودجه به صلیب سرخ* فوری پزشکی از جمله ارائه اولیه و ثانویه مراقبت های بهداشتی ارتباطات از اقدامات حفاظت از ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان صلیب سرخ و توزیع مواد غذایی, مراقبت و آموزش و پرورش بسته برای کسانی که تحت تاثیر Covid-19.
  • متعهد US$5 متر از بودجه به یونیسف برای فوری, آموزشی, حمایت از کودکان آسیب پذیر در سراسر 12 بازارهای آفریقا و جنوب آسیا است. بودجه را به تمرکز بر روی ارائه آموزش از راه دور از طریق تلویزیون و رادیو آنلاین و سیستم عامل های تلفن همراه و حفاظت از کودکان از جمله مراقبت جایگزین ترتیبات و خانواده خدمات ردیابی برای کودکان از خانواده هایشان جدا شده با توجه به Covid-19 آموزش برای مددکاران اجتماعی برای انجام بازدیدکننده داشته است خانه به کودکان آسیب پذیر برای پشتیبانی سلامت روانی و جایگزین مراقبت و حفاظت از خدمات برای کودکان از پدر و مادر یا مراقبان تحت تاثیر Covid-19.
  • ارائه US$15m از کمک های مالی به این گروه چهار منطقه (آسه آن و جنوب آسیا و آفریقا و خاورمیانه و اروپا و آمریکا و چین و جنوب آسیا) به پرداخت به محلی غیر دولتی همکاران. به تاریخ US$4.2 m بودجه در حال حاضر متعهد شده است در سراسر 17 بازار.

فاز 2 – حمایت از بهبود اقتصادی و حمایت از معیشت

 این گروه فراهم خواهد US$25m بودجه برای حفاظت از اشتغال و فرصت های آموزشی کمک های دراز مدت بهبود جوامع نهفته Covid-19. بودجه آغاز خواهد شد در ماه اوت سال 2020 با هدف به تحویل پروژه های پایان 2021. بخشی از US$25m اهداء خواهد شد به طور مستقیم توسط استاندارد چارترد کارکنان از طریق از یک ماه به کمپین شروع در 27 آوریل است.

دراز مدت سرمایه گذاری را از تمرکز بر دو حوزه:

  • آموزش افراد جوان برای به دست آوردن اشتغال از جمله شناسایی و جدید آموزش کارکنان بهداشت و re-آموزش افراد جوان که از دست داده اند شغل خود را برای فرصت های جدید است. وجوه پرداخت خواهد شد در همکاری با سازمان های غیر دولتی محلی و متخصص در این مناطق است.
  • بودجه برای خرد و کسب و کارهای کوچک از جمله دانه بودجه آموزش و یا اقتباس از کسب و کار موجود به تمرکز بر روی محصولات جدید و یا خدمات است. این بودجه خیریه می کند و شامل وام های تجاری است.

لایحه زمستان, گروه, مدیر اجرایی, stan گفت:

“همکاری با یونیسف و صلیب سرخ و همچنین به عنوان محلی NGO شرکای حیاتی خواهد بود در اجازه می دهد ما را به ارائه سریع و موثر پزشکی و آموزشی برای کمک به برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جوامع ما. اما ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از دراز مدت اقتصادی و سلامت تاثیر Covid-19 و به همین دلیل تمرکز ما نیز بر حمایت از بهبود اقتصادی و حمایت از معیشت.

من فوق العاده افتخار می کنم که همکاران من در سراسر این بانک نشان داده اند به شدت قصد خود را به شخصی کمک های مالی به عنوان بخشی از بودجه ما تعهدات است.”

هنریتا جلو, مدیر اجرایی یونیسف گفت:

“تحت Covid-19 نزدیک به 190 کشور تحمیل کرده اند تعطیلی مدارس موثر بر 1.5 میلیارد کودکان و افراد جوان است. به عنوان بحران همچنان به تشدید کودکان محدود در خانه نه تنها از دست رفته را در خود آموزش و پرورش است اما در وعده های غذایی مدرسه و ضروری بهداشتی و اجتماعی-خدمات حفاظت. با خیلی در خطر یونیسف سپاسگزار به استاندارد چارترد را سخاوتمندانه US$5 میلیون سهم به ما Covid-19 پاسخ به اطمینان حاصل شود که کودکان و افراد جوان دریافت حمایت آنها نیاز دارید در این زمان فوق العاده ای.”

مایک Adamson, مدیر عامل شرکت در صلیب سرخ بریتانیا گفت:

“جهان بی سابقه ای مواجه اورژانس جهانی در coronavirus و ما بسیار سپاسگزار مهربانی استاندارد چارترد نشان داده است از طریق این کمک مالی سخاوتمندانه.

برای بیش از 150 سال صلیب سرخ شده است کمک به مردم در بحران هر که هستند و هر کجا که زندگی می کنند. این ویروس می کند نه احترام به مرزها و در حال حاضر به طور قابل توجهی تحت تاثیر جمعیت در سراسر جهان است. ما می دانیم که ما واکنش جهانی تنها به عنوان قوی به عنوان توانایی ضعیف ترین نظام سلامت را پاسخ دهند و این کمک مالی به ما کمک خواهد کرد تحویل حیاتی ما کار را به فقیرترین و آسیب پذیرترین مردم است.”

علاوه بر مراحل بالا این گروه نیز در جای خود قرار داده جامع برنامه پشتیبانی برای مشتریان و همکاران از جمله:

  • ما 1 میلیارد دلار تامین مالی برای شرکت های که ارائه کالا و خدمات برای کمک به مبارزه با Covid-19 و کسانی که برنامه ریزی سوئیچ به ساخت محصولات است که در تقاضای بالا هستند برای مبارزه با جهانی همه گیر.
  • جامع حمایت از طرح به صورت خرده فروشی و کسب و کار مشتریان از جمله بازپرداخت وام تعطیلات هزینه چشم پوشی و یا لغو و تمدید امکانات.
  • هیچ همکاران خواسته شده است به ترک این بانک با توجه به تاثیر Covid-19 و نه ما قصد داریم به هر گونه اخراج و به عنوان نتیجه همه گیر. ما نمی furloughed هر یک از ما 84,000 همکاران در سراسر 59 بازار همه آنها سخت در حال کار برای پشتیبانی از مشتریان و مشتریان.

– به پایان می رسد –

*صلیب سرخ چتر اصطلاح برای صلیب سرخ بریتانیا و کمیته بین المللی صلیب سرخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>