استاندارد چارترد پیشرو در بانکداری بین المللی و اطالعات یک رهبر جهانی در کسب و کار ابر نرم افزار تخصصی صنعت امروز اعلام کرد یک پیمان استراتژیک را به شما معرفی اطالعات Nexus شبکه به مشتریان بانک. توسط digitising مالی زنجیره تامین کسب و کار می تواند به حداقل رساندن زنجیره تامین تاخیر و اصطکاک در حالی که تولید کنندگان می تواند به نفع از بهبود دسترسی به سرمایه است.

این اطالعات Nexus شبکه تبدیل به طور سنتی فرایند دستی از داده ها تطبیق در سراسر چندین اسناد تجاری از جمله سفارشات خرید فاکتورها و حمل و نقل اسناد و مدارک. این کمک می کند تا برای سرعت بخشیدن به تامین مالی تجارت, چرخه تامین کنندگان اجازه می دهد برای دسترسی به سرمایه سریعتر و در بیشتر نقاط بحرانی در معامله چرخه و به عنوان نتیجه اطمینان در زمان تحویل کالا.

میله جانسون مدیر کل و سر از آمریکا در اطالعات گفت: “فاکتور مصوبات سنتی غیر خودکار محیط اغلب به هفته کامل قرار دادن فشار بر تولید کنندگان و آوردن مشاجره به رابطه خریدار و فروشنده. آهسته فاکتور مطابق با تاخیر تجارت تامین مالی چرخه جلوگیری از تامین کنندگان از به دست آوردن سرمایه آنها نیاز به ارائه کیفیت و سازگار کالا در زمان.”

مایکل Sugirin جهانی سر باز کردن حساب تجارت, محصول, مدیریت, استاندارد چارترد گفت: “در حالی که بزرگ بوده اند به دست آورد برخی از سطح اتوماسیون از طریق پیچیده برنامه ریزی منابع سازمانی سیستم های حدود 80 درصد از اطلاعات مورد استفاده در مطابق با منابع هستند از اسناد ساکن با خارجی احزاب است. این کتابچه تطبیق فرایند وقت گیر است و اغلب منجر به تاخیر در تامین مالی تجارت چرخه که اثرات تامین کننده توانایی خود را برای دیدار با سرمایه در گردش نیاز دارد, بسیاری از آنها تمایل به کوچک و متوسط کسب و کار. این همکاری استراتژیک آدرس این شکاف را کاهش می دهد و سرمایه هزینه های مربوط و خطر از زنجیره تامین است.”

از طریق پیمان استراتژیک استاندارد چارترد مراجعه مشتریان به اطالعات و اطالعات Nexus شبکه بر اساس نیازهای خاص آنها را قادر به بهره مندی از خودکار تطبیق و دیجیتالی اسناد و فرآیندهای تحویل داده اطالعات شبکه 65,000 کسب و کار در سراسر جهان. در علاوه بر این به ارائه گسترده تر خدمات مالی به مشتریان اطالعات Nexus شبکه فراهم می کند و جهانی در شبانه روزی و مداوم خدمات و پشتیبانی به تامین کنندگان بدون نیاز به دخالت لنگر خریدار. این توافق نیز قادر استاندارد چارترد به گسترش روابط مشتری از طریق انتقال دیجیتال راه حل هایی که آدرس منابع و اسناد پرداختنی ناکارآمدی در حالی که امکان نوآوری و رشد.

مایکل Sugirin افزود: “به عنوان مشتری ما اعتماد بانکی شریک هدف ما این است که به حمایت آنها در دیجیتال شدن دستگاه سفر از طریق تسریع خود اسناد پرداختنی پذیرش و تسهیل صادرات و درآمد حاصل از, و به عنوان یک نتیجه بهبود سرمایه در گردش چرخه. ما هیجان زده به معرفی این توافق نامه در محل با اطالعات که پلت فرم ارائه نه تنها متناسب با بازارهای در حال ظهور ردپای که تولید تجاری قابل توجهی اسناد و مدارک در جریان بلکه سهام مشابه تعهد در حمایت از توسعه پایدار و هوشمند در زنجیره تامین.”

——

در مورد اطالعات

اطالعات یک رهبر جهانی در کسب و کار ابر نرم افزار تخصصی صنعت. با 17,300 کارکنان و بیش از 68,000 مشتریان در بیش از 170 کشور Infor نرم افزار طراحی شده است برای پیشرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.infor.com.

استاندارد چارترد

ما پیشرو بانکداری بین المللی, با حضور در 60 از جهان ترین بازارهای پویا و در خدمت مشتریان در بیشتر 85. هدف ما این است که به درایو تجارت و رفاه از طریق منحصر به فرد ما تنوع و ما میراث و ارزش های بیان شده در نام تجاری ما قول می دهم اینجا برای خوب است.

Stan ذکر شده است در لندن و هنگ کنگ بورس و همچنین بمبئی و ملی در مبادلات سهام در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im