WeWork می پرسد صاحبخانه برای کاهش اجاره خود را تا 30 درصد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

WeWork که در بحث با بزرگترین صاحبخانه در سطح جهان به عنوان coworking غول هدف بریده بریده تا آنجا که 30% از آن فراوان بار اجاره بدهی با توجه به مردم با آگاهی از این مذاکرات.

WeWork اجرایی Sandeep Mathrani شده است تماس با بزرگترین صاحبان ساختمان ها که در نیویورک–بر اساس شرکت است مستاجر و تبادل راه حل ها از جمله درآمد های موافقت نامه های مردم گفت: درخواست نمی شود به عنوان مذاکرات خصوصی هستند.

این سافت, گروه حمایت شرکت فروش صاحبخانه فرصتی برای به اشتراک گذاری در آینده خود را وارونه اگر آنها به توافق برسند به موجود تبدیل اجاره به معاملات است که دست آنها را بیشتر از درآمد تولید شده توسط هر یک از اموال. نشانه های اولیه که صاحبخانه تمایلی به مردم گفت.


یک نماینده برای WeWork کاهش یافته است به نظر. این شرکت قبلا گفته آن را دنبال مهاجرت به دارایی نور استراتژی مانند سرمایه گذاری مشترک و مدیریت توافق نامه.

همانطور که از ژوئن 30, WeWork بود در قلاب برای حداقل $47 میلیارد دلار در اجاره بدهی تعلق طول آن سال از سرمایه گذاری حمایت فوق العاده خطرناک گسترش با توجه به براده. در حال حاضر با آن مواجه بالقوه بحران نقدی به عنوان Covid-19 شیوع فشار این شرکت به برخی از مکان های.

WeWork ارائه شده است برخی از مستاجران تخفیف برای به حداقل رساندن لغو شد.

اکثر WeWork را اجاره می برگزار شده توسط وسایل نقلیه هدف ویژه است که شرکت را قادر به دبه در پرداخت اجاره در یک مکان بدون خطر به شرکت مادر. تا کنون این شرکت خودداری کرده است که چنین اقدام جدی به عنوان آن می تواند مانع WeWork توانایی اجاره فضای جدید است.

همانطور که از ژوئن 30, WeWork تا به حال ارائه حمایت های اعتباری در رابطه با اجاره در قالب شرکت تضمین 4.5 میلیارد دلار. این شرکت تا به حال $4.4 میلیارد دلار پول نقد به عنوان Dec. 31.

در آن ارائه عمومی اولیه دفترچه در ماه اوت WeWork هشدار داد که “هیچ مشکلی” در آن مکان نشست اجاره تعهدات “می تواند ما را تحت تاثیر قرار نقدینگی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>