WeWork مدیران از دست دادن پیشنهاد به سرعت کت و شلوار شکست خورده SoftBank مقابله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دو مستقل WeWork مدیران موفق به سرعت مسیر خود طرح دعوی در دادگاه بیش از SoftBank گروه Corp. تصمیم به قراضه 3 میلیارد دلار خرید سهام است که بخشی از یک بسته نجات مبارزه فضای اداری ارائه دهنده امن اکتبر گذشته.

دلاور خزانه قاضی Andre بوچارد گفت: WeWork اعضای هیئت مدیره را نشان نمی دهد آنها می خواهم رنج می برند “آسیب های جبران ناپذیر” توسط نیاز به صبر طولانی برای یک محاکمه که بوچارد را برای ژانویه. مدیران خواسته بود برای محاکمه در ماه آگوست شروع اما قاضی گفت که بیاستفاده به دلیل دادگاه اختلالات ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

“ما احساس خشنودی که دادگاه به رسمیت شناخته شده و فقدان هر گونه ‘قریب الوقوع آسیب های جبران ناپذیر’ ادعا کرد که توسط کمیته ویژه ای است و با توجه به احزاب و زمان مورد نیاز برای یک محاکمه عادلانه” گفت: Rob تاونسند SoftBank رئیس امور حقوقی.


“ما همچنان به طور کامل متعهد به دفاع از منافع WeWork اقلیت سهامداران,” کمیته ویژه از WeWork مدیران در بیانیه ای گفت:.

سخنگوی WeWork کاهش یافته است به نظر.

SoftBank توافق برای خرید سهام از سابق اجرایی آدم نویمان معیار سرمایه و سرمایه گذاران دیگر به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا در سال گذشته. در اواسط ماه مارس در ژاپن کنگلومرا اطلاع سهامداران که برخی از معامله شرایط تا به حال نشده است ملاقات کرد و پس از آن اوراق را ارائه می دهند.

مستقل WeWork مدیران متهم SoftBank از “پشیمانی خریدار” و reneging در وعده خود را به استفاده از “بهترین تلاش” برای نهایی کردن سهام-توافق نامه خرید.

در حالی که SoftBank قادر به بلافاصله بار مدیره با آن نامزد تحت توافق WeWork و بعد فورا رفت واز دسترسی به 1.1 میلیارد دلار در تامین مالی که وعده داده شده بود دیوید برگر وکیل برای WeWork مدیران گفت: قاضی است.

“شرکت نیاز به دسترسی به تامین مالی” در تسریع اساس و تنها راه برای انجام این کار به نیروی بسته شدن معامله برگر گفت.

در این مورد ما شرکت. v. سافت گروه Corp. شماره 2020-0258 دلاور خزانه دادگاه (ویلمینگتون).


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>