WeWork شکایت به جبران $20M از شهرستان املاک و مستغلات شخص مهم و برجسته

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

WeWork راه اندازی یک طرح دعوی در دادگاه در منهتن دیوان عالی کشور در روز دوشنبه به جبران $20 میلیون آن را می گوید رنگارنگ نیویورک املاک و مستغلات اجرایی شرکت swiped از آن برای توسعه گسترده معامله در سان فرانسیسکو.

مبارزه coworking شرکت ادعا می کند آن را پرداخت Maximus املاک و مستغلات شرکای 20 میلیون دلار به عنوان یک “انحصار هزینه” برای سرمایه گذاری در سان فرانسیسکو مجتمع مسکونی Parkmerced 150 هکتار پردیس از حدود 3000 واحد مسکونی. این معامله که می شده اند WeWork بزرگترین خرید املاک و مستغلات است که قبلا گزارش شده است.

Maximus بود که شرکت تاسیس شده توسط نیویورک املاک و مستغلات سرمایه گذار رابرت Rosania را توسعه داده است که قصد دارد در سال های اخیر به طور چشمگیری افزایش حجم آلاینده ملک با اضافه کردن به عنوان بسیاری از 7000 واحد است. سان فرانسیسکو مسکونی بازار مثل نیویورک است, عرضه گرسنگی است و در مواجهه با یک قیمت و بی خانمانی بحران است.
 


به گفته منابع آشنا با WeWork برنامه های این شرکت و رییس اجرایی, آدم نویمان زده مقابله با Rosania پور 500 میلیون دلار یا بیشتر به Parkmerced پروژه که در آن نویمان پیش بینی ساخت یک coworking محل برای نام تجاری و همچنین عامل WeWork را co-زندگی, کسب و کار, WeLive در بخشی از این برنامه ریزی شده واحد های مسکونی.

این معامله هرگز پیشرفت و سال گذشته WeWork—احاطه شده توسط نصب ضرر و زیان مالی و رشد سوال در مورد نویمان مدیریت شرکت—تقریبا فرار از بودجه قبل از نجات توسط ژاپنی مالی شرکت SoftBank نجات آن از سقوط.

نویمان سرنگون شد در این روند و WeWork است پس از ریختن بسیاری از جانبی کسب و کار فراتر از آن هسته coworking عملیات. این شرکت به نظر می رسد به رها کردن تلاش های خود برای رشد WeLive. نویمان یک بار حمایت خوابگاه به سبک آپارتمان مفهوم به عنوان آینده زندگی را برای بسته های پول کارآفرینان علاقه مند در گرفتن جای پا در مسکونی گران قیمت در بازارهای نیویورک و سان فرانسیسکو.

این foundering اسب شاخدار سرزنش Maximus برای عدم نزدیک در این شرکت سرمایه گذاری برنامه ریزی شده و متهم است که این شرکت حاضر به بازگشت به انحصار هزینه مشخص شده در قرارداد است و نادیده گرفته مطالبات خود برای بازپرداخت با توجه به سوابق دادگاه.
 
“متهمان غیر قانونی حفظ و نگهداری از $20 میلیون انحصار هزینه به منزله نقض مدت ورق و بدون هیچ گونه پایه و اساسی در قانون و یا حقوق صاحبان سهام” WeWork ادعا در کت و شلوار.

Rosania—سریع صحبت کردن املاک و مستغلات ثابت که گل رز به شهرت به عنوان یک ارشد ستارگان مدیریت اجرایی قبل از خیره کننده خرید اینترنتی با بنیانگذار لری Gluck آب پز که به بیش از یک میلیون دلار به دادگاه نبرد خود را شناخته شده است شطرنجی کت و عینک آفتابی نشسته بر پیشانی خود را. او یک بار palled در اطراف با فهرست-شراب متقلب رودی Kurniawan که به اعدام محکوم شده در سال 2013 است.

Rosania و WeWork سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

سهشنبه وال استریت ژورنال گزارش داد که SoftBank می تواند جمع شدن بخشی از آن 8 میلیارد دلار کمک مالی از WeWork. در این گزارش آمده است که SoftBank حال هشدار سهامداران در coworking شرکت است که آن را ممکن است دبه در بخشی از نجات, توافق آن زده به عنوان بخشی از معامله برای به دست آوردن 3 میلیارد دلار از سهام خود در این شرکت از جمله تقریبا 1 میلیارد دلار در سهام که نویمان برنامه ریزی شده بود به فروش این بانک به عنوان بخشی از طرح خروج.
 


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>