WeWork را بیشتر کاهش کارکنان تا پایان مارس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با وجود از بین بردن هزاران نفر از معاملات در شش ماه گذشته WeWork برنامه ای برای نگه داشتن برش.

این شرکت را بیشتر کاهش یافته تا پایان ماه آینده Sandeep Mathrani رئیس اجرایی گفت: در جلسه هیات سه شنبه. او مشخص نیست این حجم از کاهش, اما گفت که امیدوار است این خواهد بود که آخرین دور با توجه به صوتی از جلسه بررسی شده توسط بلومبرگ.

Mathrani صحبت کرد و در کنار مارسلو Claure, WeWork رئیس اجرایی و یک مدیر اجرایی در شرکت بزرگترین سرمایه گذار SoftBank گروه Corp. Mathrani گفت: رهبری است که به دنبال در هر بخشی از شرکت و که برخی از تیم ها ممکن است ضربه سخت تر از دیگران است.


“من می دانم که وجود دارد این است که گمانه زنی های زیادی در مورد چگونه به کاهش خواهد بود,” او گفت:. “مردم به دنبال یک درصد یا یک عدد است. واقعیت این است که ما به دنبال در همه آن.”

سخنگوی WeWork شرکت ما شرکت. کاهش یافته است به نظر.

WeWork برش حدود 2,400 کارکنان پس از تلاش برای به شکست در دیدنی مد سال گذشته است. این شرکت مانند بسیاری دیگر شده است ضربه سخت اثر بیماری همه گیر کوروناویروس. مشتریان در مواجهه با مشکلات اقتصادی ممکن است تمدید قرارداد خود و یا ممکن است جست و خیز پرداخت اجاره.

در روز سه شنبه Mathrani گفت که به منظور WeWork موفق به رفتن به جلو “بازسازی اجتناب ناپذیر است.” همانطور که برای کاهش شغل: “من می خواهم به انجام یک بار آن را و می دانم که ما یک شرکت همه ما می تواند به جلو حرکت کند با,” او گفت:.

دیگر مدیران در تماس مورد بحث چگونه WeWork سازگار خواهد شد رفتن به جلو. این شرکت با توجه به طرح های جدید برای برخی از فضاهای آن در یک پست-همه گیر عصر زمانی که کارکنان ممکن است در دفتر اما مایل به ماندن از هم جدا. کسانی که بیشتر شامل فضای بین میز اشغال محدودیت در زمینه های مشترک و راه یکی از مسیرهای سراسر دفتر برای جلوگیری از تنگناها.

مدیران هشدار داد که این شرکت که در حال حاضر در بحران مالی, نیاز به دریافت هزینه در خط. “به من اجازه دهید بسیار روشن است: با یا بدون Covid ما نیاز به اجرای منظم تر کسب و کار” گفت: Kimberly راس WeWork جدید رئیس امور مالی.

“نه صبر به خواسته می شود برای کاهش هزینه ها. فعال باشید. اگر شما زباله های از بین بردن آن. اگر شما هزینه های غیر ضروری جلوگیری از آن” راس گفت. “هر دلار ما صرف نیاز به یک تاثیر قابل اندازه گیری در فروش عضو, تجربه, سود یا پول نقد. اگر آن را نمی کند, پس از آن واقعا چرا ما باید صرف پول؟”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>