WeWork مدیره آماده برای یک مبارزه به عنوان SoftBank سرد می شود پا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مدیر عامل شرکت SoftBank Masayoshi پسر صحبت در توکیو در Nov. 6, 2019. ژاپنی کنگلومرا موافقت کرده بود برای خرید به 3 میلیارد دلار سهام از WeWork سرمایه گذاران و کارکنان.

عکس: kazuhiro nogi/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برخی از WeWork مدیران در حال آماده سازی خود برای مبارزه با SoftBank گروه Corp. ‘s حرکت می کند به دور از بخشی از آن نجات مشترک-دفتر ارائه دهنده presaging چه چیزی می تواند شدید داخلی جنگ فقط به عنوان راه اندازی هایش با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

مستقل WeWork اعضای هیئت مدیره باید صرف روزهای اخیر با وزن گزینه های خود را از جمله راه حل های حقوقی پس از SoftBank نشان داد این امر از یک معامله به صرف تا 3 میلیارد دلار برای خرید سهام شرکت سرمایه گذاران و کارکنان.

سخنگوی هیئت مدیره کمیته از مدیران مستقل گفت: آنها “متعهد به در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که پیشنهاد مناقصه است که سافت وعده داده شده به کارکنان و سهامداران به اتمام است.”

سخنگوی SoftBank که کنترل نیمی از WeWork مدیره گفت: آن “در ادامه به احترام به تعهدات خود” در معامله. “در اکتبر توافق طرفین به ویژه بسته شرایط برای حفاظت از سافت [که] باید راضی باشد قبل از پیشنهاد مناقصه می تواند تکمیل شود,” او گفت:. “همانطور که در حال حاضر آنها نیست.”

وال استریت ژورنال گزارش روز شنبه که SoftBank اطلاع WeWork سهامداران که در آن معتقد نظارتی پروب به راه اندازی کسب و کار از جمله از کمیسیون بورس و اوراق بهادار و وزارت دادگستری ایالات متحده اجازه می دهد آن را به انصراف از مناقصه ارائه دهد. آن همچنین با اشاره به عدم پیشرفت در یک جداگانه سازماندهی مجدد از WeWork چین عملیات.

هیئت مدیره clash آخرین چیزی است WeWork نیاز در زمانی که گسترش همه گیر است و خالی کردن آن از فضای کاری. WeWork در قلاب برای اجاره بلند مدت حتی اگر مستاجران آن حرکت می کند که باعث می شود آن را بشدت آسیب پذیر به رکود است.

مناقصه ارائه شد بخشی از یک طرح نجات WeWork مجبور شد به دنبال پس از آن تلاش عمومی در سال گذشته شکست خورده است. سافت همچنین توافق کردند برای سرعت بخشیدن به 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سهام و وام 5 میلیارد دلار به این شرکت بود که در حال اجرا از پول نقد.

آدم نویمان بود که مجلس به عنوان WeWork ارشد اجرایی حق فروش نزدیک به 1 میلیارد دلار در سهام در ارائه.

دو تا از مدیران که تشکیل کمیته ویژه, سرمایه گذاری, سرمایه داری بروس Dunlevie و مربی سابق Inc. مدیر عامل شرکت Lew فرانکفورت در حال کار با بانک سرمایه گذاری Perella واینبرگ همکاران LP و حقوقی ویلسون Sonsini, Goodrich & Rosati. در یک پنج شنبه شب در تماس تلفنی آنها در مورد روش های آنها باور دارند که آنها می توانند نیروی SoftBank به دنبال از طریق با سرمایه گذاری به گفته افراد آشنا با این موضوع.

Softbank را “بهانه ای برای تلاش برای نزدیک نامناسب هستند و متقلب” کمیته سخنگوی گفت. “Reneging در توافق خواهد بود به طور کامل غیر اخلاقی به خصوص با توجه به محیط زیست است.”

یک نماینده برای WeWork که پدر و مادر شناخته شده است ما به عنوان شرکت ، کاهش یافته است به نظر.

این پیشنهاد به پایان خواهد رسید مارس 1 و نیز در دسترس بوده است به اوایل کارکنان و سرمایه گذاران مانند آقای Dunlevie شرکت سرمایه معیار. فعلی و سابق WeWork کارکنان به استثنای آقای نویمان می شده اند قادر به فروش حدود 550 میلیون ارزش سهام با توجه به داخلی تخمین می زند.

یک سافت سخنگوی گفت: کارکنان فعلی را دریافت کمتر از 10 درصد از درآمد حاصل. (کارکنان که پیوست اخیرا نگه دارید گزینه های سهام قیمت زیر ارزش سافت ارائه به طوری که آنها نمی توانند شرکت کنند.)

تحت شرایط WeWork نجات سافت می توانید راه رفتن به دور از پیشنهاد اگر دولت تحقیقات را یک “ماده عوارض جانبی” یا زین این شرکت با “مواد مسئولیت.” معنای دقیق این کلمات است که یک موضوع برای یک قاضی اما مدیران مستقل استدلال می کنند که تحقیقات بعید است که منجر به جریمه یا نیروی تغییرات به WeWork کسب و کار.

دادگاه ها به طور کلی تمایلی به اجازه دهید سرد-footed خریداران کردن قلاب. اما آن اتفاق می افتد به صورت دوره ای مانند رها شده خط لوله ادغام در سال 2016. خریداران می توانند گاهی اوقات با استفاده از تهدید به قطع یک معامله بهتر به عنوان Verizon Communications , Inc. آیا یاهو پس از اعلام نقض داده ها در حالی که خود را ادغام شد و در حال بررسی است.

WeWork اول دریافت احضاریه از SEC در ماه نوامبر به گفته افراد آشنا با این موضوع. که بررسی و موازی یکی توسط وزارت دادگستری مرکز در یک سرمایه گذاری قبلی توسط SoftBank و اینکه آیا WeWork صادق بود در آن آشکار به مردم گفت.

که سرمایه گذاری مطرح شده 6 میلیارد دلار اما WeWork هنوز خونریزی پول نقد. برنامه ریزی IPO و مرتبط با قرض گرفتن scrapped در ماه سپتامبر پس از سرمایه گذاران آینده نگر خودداری کردند در این شرکت ضرر و زیان بزرگ و آقای نویمان رفتار نامتعارف.

SoftBank و مدیر اجرایی Masayoshi پسر در حال دست و پنجه نرم کردن با سقوط قیمت سهام است که کاهش ارزش عظیم آن سرمایه گذاری نمونه کارها. آن را به تازگی اعلام کرد که $4.8 میلیارد سهم بیع متقابل برای جلب رضایت سرمایه گذار فعال الیوت مدیریت شرکت روز سه شنبه S&P Global Inc. کاهش SoftBank اعتبار چشم انداز منفی است که می تواند صدمه دیده است توانایی خود را برای قرض گرفتن.

SoftBank را پس گرد قرار می دهد Marcelo Claure در یک نقطه سخت. دیرین SoftBank اجرایی شد WeWork رئیس اجرایی را به عنوان بخشی از نجات و تلاش برای اطمینان بخشیدن به کارکنان در حالی که عمیق کاهش و اخراج و استخدام جدید مدیر عامل شرکت Sandeep Mathrani.

نوشتن به لیز هافمن در [email protected] و مورین فارل در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>