WeWork شکست خورده IPO طبع اعتماد به نفس سرمایه گذار در Proptech

WeWork های دیدنی و جذاب کاهش در سال گذشته منجر به اعتماد سرمایه گذاران در املاک و فن آوری, صنعت, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

تنها 45 درصد از به اصطلاح proptech سرمایه گذاران گفت: آنها برنامه را به سرمایه گذاری بیشتر در سال 2020 از 2019 از بالا از 64 درصد در اواسط سال گذشته است.

همکاری, راه اندازی, WeWork را شکست اولیه ارائه عمومی کمک صنعت تبدیل شدن به بیشتر واقع بینانه در مورد آنچه با این نسخهها کار به عنوان یک مدل کسب و کار گفت: هارون جلوگیری از بنیانگذاران MetaProp نیویورک LLC نیویورک-بر اساس شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر املاک و مستغلات تکنولوژی تولید شده است که این نظرسنجی با هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک و موسسه سلطنتی Chartered Surveyors. به طور کلی اعتماد به نفس سرمایه گذار, اما, بالاتر بود در پایان سال 2019 از پایان سال 2018 است.


این proptech صنعت شد آخرین buzzword و سرمایه گذاری تو رفتگی در دیوار چند سال پیش. این رده شامل همه چیز از ساختمان مدیریت تکنولوژی سنسور برای گرفتن اطلاعات در زمان واقعی بر روی تغییرات دما برای سیستم عامل مانند Opendoor که با استفاده از الگوریتمهای کامپیوتری برای خرید و فروش خانه بیش از یک برنامه است.

سرمایه گذاران به احتمال زیاد به تغییر دور از دارایی های سنگین شرکت هایی مانند WeWork که یک مدل کسب و کار نوآورانه اما درون منفجر در بخشی از ضرر و زیان بزرگ و بدون برنامه مشخص برای سود و تمرکز بیشتر به شدت در نوآوری های فن آوری است که می تواند مختل صنعت املاک و مستغلات با توجه به بلوک.

راه اندازی هنوز اعتماد به نفس در مورد افزایش بودجه با 81% انتظار آن را می شود آسان تر و یا در مورد همان است که در سال 2019 به افزایش سرمایه در سال 2020 است.

در ضمن WeWork پدر و مادر ما شرکت. است که بازسازی آن در مدیریت تیم و تلاش برای نجات این وضعیت است. در هفته گذشته این شرکت منصوب جدید اجرایی و اضافه شده به آن هیئت مدیره SoftBank گروه Corp. Kirthiga ردی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید