WeWork را نویمان فرنگی خطر در کالیفرنیا خواص

WeWork بنیانگذاران آدم نویمان به فروش سهام خود در چند خواص در قلب دره سیلیکون انهدام یک معامله املاک و مستغلات است که بیمه های دفتر های شرکت “آینده از شهرستانها” ابتکار عمل به گفته افراد آشنا با این وضعیت.

نویمان را شریک در پروژه های شهری جامعه ادامه خواهد داد به منظور توسعه سایت در مرکز شهر سان خوزه به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی جدید با Westbank Corp., ونکوور مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت همراه با پترسون و OPTrust.

“هدف ما در مرکز شهر سن خوزه است که برای ایجاد یک جامعه برای اقتصاد خلاق است که به ارمغان می آورد شرکت های خارج از خود “موجود در شهرکهای صنعتی و ادغام آنها را در این شهر شهری پارچه” Westbank بنیانگذار ایان گیلیسپی در بیانیه ای گفت. نویمان دیگر درگیر با سایت, با توجه به افرادی که خواسته نمی شود به شناسایی بحث خصوصی معامله. یک سخنگوی WeWork بنیانگذاران کاهش یافته است به نظر.


سن خوزه در بازار املاک و مستغلات پررونق است که سرمایه گذاران است که این شهر خواب آلود مرکز شهر آماده است برای گرفتن موج بعدی از تکنولوژی شرکت گسترش است. گوگل قصد دارد برای ساخت یک پردیس فقط در غرب منطقه کسب و کار مرکزی با مسکن و فضا برای 20,000 کارگران است. توسعه دهندگان از جمله Jay Paul Co. و بوستون, خواص, Inc. همچنین پیشنهاد زیادی از پروژه های جدید است.

جامعه شهری که به دست آورد و نزدیک به دو دوجین خواص در سن خوزه, شرط بندی است که منطقه خلیج بزرگترین شهر می تواند به یک مقصد. رهبری سابق eBay Inc. اجرایی Gary Dillabough و دره سیلیکون املاک و مستغلات جانباز جف Arrillaga این شرکت با صرف صدها میلیون دلار گردآوری مرکز شهر ملک در سال های اخیر از جمله سازه های تاریخی مانند بانک مرکزی ایتالیا ساخت.

که برج را بخشی از همکاری های جدید با Westbank و اولین پروژه ای که این گروه با این نسخهها کار بر روی. خواص دیگر شامل موزه محل BoTown عنوان دره چشمه کوچه و 225 غرب Julian با توجه به بیانیه ای که فاش نمی, شرایط همکاری.

“از اولین روز ملاقات ما Ian ما زده بودند را دید و می دانست که ما می تواند فوق العاده خوش شانس برای الهام بخشیدن به او را با منحصر به فرد شهر-ساختمان فرصت در مرکز شهر سان خوزه” Dillabough در بیانیه ای گفت:. “ما مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با تمام Westbank تیم خود را پیشگام رویکرد به شهر ما.”

نویمان که رفتگان به عنوان WeWork ارشد اجرایی در ماه سپتامبر شخصا خریداری شده اکثر علاقه در مرکز شهر سان خوزه خواص در چه WeWork شرح داده شده در عمومی اولیه ارائه اسناد و مدارک به عنوان “اولین گام در دستیابی به چشم انداز این شرکت برای آینده شهرها است.” تلاش شده است در سوال از دفتر های شرکت اوراق IPO خود را برنامه.

سریع پرده برداشتن از سهم فروش نیز در زمان این تلفات در نویمان ثروت است.

در اوایل سال 2019 او با ارزش بیش از 10 میلیارد دلار-حداقل روی کاغذ-بر اساس دفتر های شرکت اوج $47 میلیارد دلار ارزیابی با توجه به محاسبات توسط میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. که پس از کاهش یافته و به 1.3 میلیارد دلار پس از SoftBank گروه Corp. نجات از تلاش دفتر های شرکت به ارزش آن در کمتر از 8 میلیارد دلار در ماه اکتبر.

Westbank را Gillespie بهترین و شناخته شده در کانادا که در آن او کمک کرد تا تبدیل ونکوور افق با ساختمان های مجلل طراحی شده توسط ستاره معماران. شرکت او به تازگی مجموعه مناظر خود را در ایالات متحده و یک تعداد انگشت شماری از پروژه های در سیاتل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید