WeWork جدید بحران: ‘محل کار هرگز همان خواهد شد پس از این

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

WeWork مدیران استفاده می شود به عقده روحی بیش از تعداد زیادی از مردم آنها می تواند بسته به هر یک از شرکت مشترک محیط کاری. گفتند بیشتر شلوغ دفتر و کمک به ایجاد فضای احساس فعال و جرقه همکاری زمانی که میز آمپول تضعیف گذشته هر یک از دیگر در راهرو. این روش تا به حال یک مزیت اضافه شده به حداکثر رساندن درآمد حاصل از هر یک از شرکت دفتر کار.

آن زمان تنها چند هفته و جهانی و همه گیر است که برای استراتژی برای تبدیل شدن به یک عامل بازدارنده برای مشتریان و مسئولیت عمده برای یک شرکت است که نمی توانیم بیشتر از شکست است. اکثریت قریب به اتفاق WeWork دفاتر باز باقی می ماند هر چند با مردم به مراتب کمتر در آینده نسبت به قبل. دفاتر که باید توقیف تنها تا زمانی که به صراحت دستور داده شده توسط مقامات و یا پس از یک مورد تایید شده از یک Covid-19 عفونت است. حتی در آن محل هستند و به طور معمول بسته به صورت یک شبه تمیز کردن و دوباره باز روز بعد.

برای WeWork در حال حاضر تضعیف شده پس از سال گذشته تلاش ناموفق برای رفتن به مکان های عمومی, عوارض ناشی از کوروناویروس می تواند معامله یک ضربه مهلک. این امتناع از تماس به بازپرداخت مشتریان گیر کار از خانه و یا انتشار آنها را از اجاره نامه بدون مجازات هر چند از آن ارائه شده به صرف برنامه ریزی شده اجاره بها را افزایش می دهد در حداقل یک زن و شوهر از موارد. در همان زمان, آن را تلاش برای مذاکره مجدد شرایط با خود صاحبخانه به کاهش بار مالی. سخنگوی WeWork شرکت ما شرکت. کاهش یافته است به نظر.


همکاری شرکت ها در حال تلاش برای انطباق در حالی که بسیاری از مشتریان خود را—به خصوص کسب و کارهای کوچک—در نظر گرفتن لغو قرارداد و یا مجبور می شوند به طور پیش فرض. بیش از یک چهارم از WeWork مشتریان در ماه به ماه اجاره به عنوان آخرین ماه ژوئن برای شرکت در دفترچه برای ارائه عمومی اولیه.

Knotel یک کوچکتر WeWork رقیب که اجاره فضای اداری است نیروبخش برای کار از خانه حرکت است که می تواند به عنوان طولانی به عنوان یک سال آمل گفت: Sarva رئیس اجرایی. مانند WeWork, Knotel نگه داشتن مکان های باز و درخواست مستأجر به ادامه پرداخت در حال حاضر در حالی که راه اندازی هایش با اثرات دراز مدت در استفاده از. “من کاملا مطمئنم که محل کار هرگز همان خواهد شد پس از این” Sarva گفت. “من شده است گوش دادن و صحبت کردن به مردم است و این 9/11. آن را می شود در ذهن مردم برای یک مدت زمان طولانی است.”

حتی قبل از این ویروس WeWork شد و وضعیتی وخیم از کاهش شدید آن را ساخته شده در پاییز گذشته به شناور باقی می ماند. این شرکت اعلام کرد در ماه نوامبر آن را فسخ در مورد 2,400 کارکنان. پروژه موسوم میان مدیریت هاکسلی یک مرجع برای نویسنده شجاع دنیای جدیدبا توجه به یک فرد آشنا با این موضوع که خواسته نمی شود به بحث شناسایی پرسنل مهم است. این اخراج در ادامه با ده ها تن از کارگران بی سر و صدا از دست دادن شغل خود در ماه گذشته سه نفر آشنا با این حرکت گفت. در روز سه شنبه, WeWork ثبت مدارک جدید دولت برای اخراج مؤثر 45 بیشتر کارگران است.

نقدی همچنان یک نگرانی است. WeWork گفت: در هفته گذشته آن را تا دسترسی به میلیاردها دلار بدهی اما از ماه سپتامبر این شرکت در حال از دست دادن بیش از 400 میلیون دلار در ماه است. WeWork بزرگترین حامی, SoftBank گروه Corp. در حال حاضر تهدید به باز کردن یک معامله به خرید سهام از سهامداران است. اگر چه SoftBank اصرار داشت آن را متعهد به WeWork حرکت خواهد بلوک بسیار مورد نیاز 1.1 میلیارد دلار خط اعتباری به شرکت. آخرین مهلت برای SoftBank برای تکمیل معامله در یک هفته.

در نهایت وجود ویروس. مستاجران در مواجهه با مشکلات اقتصادی و یا طولانی مدت مقرر به محل کار از خانه می تواند انتخاب کنید برای تمدید کوتاه مدت اجاره ترک WeWork در قلاب برای میلیاردها در دراز مدت اجاره بدهی.

WeWork کارکنان در حال پرسش این شرکت دست زدن به بحران بهداشت و درمان. زمانی که WeWork آموخته مستاجر در شهر نیویورک آزمایش مثبت برای Covid-19 هفته گذشته در محل Lexington خیابان بسته بود یکشنبه شب برای تمیز کردن و دوباره باز کردن در روز جمعه با توجه به یک ایمیل به مستاجران بررسی شده توسط بلومبرگ. از واشنگتن پست گزارش داد در یک عمل مشابه در خیابان مدیسون محل که بسته شد دوباره باز روز بعد و سپس دوباره بسته پس از مشتری های مختلف گزارش شده عفونت.

مدیران باید گفت: بیش از اعتراض از کارکنان که WeWork دفاتر باید باز بماند چرا که برخی از مشتریان با ارائه خدمات ضروری مانند مراقبت های بهداشتی بیمه و یا تمیز کردن وسایل. “ما باید یک تعهد به حفظ ساختمان های ما باز” Marcelo Claure اجرایی رئیس و Sandeep Mathrani مدیر عامل شرکت نوشت: در یک مفصل ایمیل به کارکنان. این شرکت تأکید پیام با یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز روز یکشنبه ضمن تشکر از مشتریان ارائه “خدمات برای مقابله با Covid-19 و تمام کسانی که کمک به جامعه.”

هر یک از شرکت کار شرکت است پاسخ متفاوت به وقوع. بال زنان متمرکز فضای کاری دهنده است که شمارش WeWork به عنوان یک حامی به تازگی بسته تمام 11 مکان و آدری Gelman, مدیر عامل شرکت گفت: او تماس مقامات به ارائه فضاهای “برای تلاش های امدادی.” راه اندازی دیگر به نام تشکیل بسته بیش از نیمی از آن سایت است. کوشا مانند WeWork و Knotel است نگهداری دفاتر موجود با محدود نیروی انسانی.

به عنوان قانونگذاران در سراسر جهان تصویب اقدامات مختلف برای محافظت از آسیب پذیر مستاجران همکاری شرکت ممکن است قادر به جمع آوری اجاره در بعضی از نقاط. در بخش هایی از آسیا WeWork برقرار اجاره تعطیلات برای مشتریان با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. WeWork که به نوبه خود به دنبال آن خود را تسکین. آن را با نزدیک شدن حداقل یکی از بزرگ صاحبخانه در لندن در مورد دریافت کوتاه مدت امتیازات در اجاره یک فرد با آگاهی از این مذاکرات گفت.

آدم Mutschler یک مربی اجرایی که اجاره WeWork دفتر خود در واشنگتن گفت: این شرکت است که غیر مسئولانه با باز ماندن و شارژ او در طول یک بحران زمانی که مقامات درخواست او را به ماندن در خانه. “پیام خود را در مورد جامعه” Mutschler گفت. “اما این است که یک جامعه حرکت می کند. اگر شما مراقبت شما نزدیک است.” Mutschler گفت: او امضا دو سال اجاره در پاییز گذشته به صرفه جویی در حدود 10% در فضای اداری اما هنگامی که بحران است او می خواهد برای پیدا کردن یک راه برای پایان دادن به قرارداد خود را در اوایل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>