چه می شود اگر …

Category: آرکانساس Comments: No comments

من نمی فرض به نقد و بررسی یک فیلم پس از تماشای اعتبارات باز پس بیایید تماس بگیرید این یک نقد و بررسی از HBO این سریال توطئه علیه امریکا. من فقط دیده می شود چه هر کس دیگری که مصرف حق بیمه کانال های کابل دیده است. من به انتظار برای دیدن چگونه آن را بازی می کند درست مثل بقیه از شما.

از سوی دیگر من می دانم که در سال 2004 فیلیپ راث رمان که بر اساس آن داستان است و در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه David Simon و اد برنز, شرکت نویسندگان و تولید کنندگان از این سری را جدا از کتاب. این نشانه خوبی برای چشم انداز از سری زیرا به عنوان جریمه یک رمان به عنوان توطئه علیه امریکا است (و با وجود برخی از مشکلات ما آدرس در یک لحظه آن را بسیار خوب رمان) آن را به آسانی سازگار به روی صفحه نمایش.

معمولا pulpier رمان — رمان از اقدامات به جای ایده ها — که بهترین ترجمه برای فیلم و تلویزیون است.

یکی از چیزهایی که باعث می شود خواندن متفاوت از تماشای یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی است که این تعداد از همکاران لازم را برای ایجاد اتصال ممکن است. یک فیلم مشترک عمل می کنند که نیاز به هماهنگی تلاش های ده ها تن — اگر نه — صدها نفر از مردم هر یک از آنها می رود در مورد کار خود را در راه منحصر به فرد.

در حالی که یک مدیر ممکن است تصور چگونه یک فیلم باید نگاه و دید که لزوما رقیق شده توسط این واقعیت است که مردم دیگر مجبور به انجام این چشم انداز. بازیگران نگاه به آنها نگاه وجود دارد و تنها تا آنجا که ممکن است با انجام پروتز و اثرات دیجیتال. طراحان صحنه و لباس را انتخاب مستقل از presumptive کنترل اطلاعاتی از این پروژه است.

تمامی فیلم ها به خطر بیافتد توسط محدودیت های از مردم که آنها را حمل کردن; بهترین نحوی تبدیل به بیش از مجموع تلاش های فردی قرار داده به آنها. در حالی که یک نویسنده درگیر خواننده مستقيم ذهن به ذهن ارتباطات است.

هنوز هم وجود دارد محدودیت و هنوز هم به خطر انداخته و عمل خواندن است نهایت همکاری و همچنین, اما یک نویسنده واقعی کنترل بر هر آنچه در جهان او مي باشد. بیشتر منحصر به فرد نویسنده صدای سخت تر از آن است که به تکرار توسط کمیته.

راث که در سال 2018 به حال یک صدای منحصر به فرد. و این یکی از دلایلی که چرا این فیلم ساخته شده و از کار خود را — Goodbye, Columbus (1969), Khazaal شکایت (1972), Human Stain (سال 2003) مرثیه (2008), The Humbling (2014), خشم (2016) و آمریکا معنوی (2016) — به طور کلی شپشو. (من دوست دارم کارگردان اسپانیایی Isabel Coixet را مرثیه زیادی اما همین حالا آن را دریافت و به خصوص Rothian; Coixet را مهربانتر فمینیستی جهان بینی غالب بیش از راث misanthropy. و در حالی که من دیده نمی جیمز Schamus’ خشممن درک می کنم این خیلی خوب است.)

راث صرف مقدار زیادی از زمان سرگردان در اطراف در داخل سر خود را از شخصیت و درونی است که همیشه یک مشکل برای فیلمسازان. تنها راه حل این است که با به کارگیری صدای اور که برخی از مخاطبان پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خارج از قرار دادن بیش از حتی زیرنویس.

من فرض کنید یک مدیر می تواند تصمیم به شخصیت های soliloquize این افکار اما با توجه به چیزهایی که در واقع اتفاق می افتد در روث بای نورنبرگ کتاب (تلخ میانسال اساتید امور با غیرممکن زیبا, دانشجویان تحصیلات تکمیلی, چارلز لیندنبرگ می شود رئیس جمهور ایالات متحده این بندر Ruppert Mundys بیس بال باشگاه می شود دائم جاده تیم) هر کسی که تصمیم می گیرد به ترجمه یکی از راث آثار به نمایش در حال رفتن به باید تصمیم بگیرید که آیا به تکیه به thinky بیت تمرکز بر روی رابطه جنسی و درام و یا به ساخت 16 ساعت فیلم با تعداد زیادی از فرسایش و آمد و رفت دانشگاهیان emoting و گفتن زشت جوک.

در برخی موارد طرح در برابر امریکا به نظر می رسد طبیعی برای صفحه نمایش-آن را در واقع یک جایگزین تاریخ در مورد آنچه ممکن است اتفاق افتاده بود قهرمان آمریکایی چارلز لیندنبرگ اجرا در برابر فرانکلین D. روزولت در سال 1940 انتخابات و برنده شد. چه بوده است عواقب آمریکایی یهودی نازی ها هوادار که فریب خورده توسط هیتلر تبدیل شدن به رئيس جمهور ؟

این است که نه بیش از حد متفاوت از فرض از فیلیپ ک دیک مرد در قلعه بالا (اقتباس به یک سری در آمازون نخست) یا رابرت هریس’ پدری, اما آن را پیچیده و شاید عمیق تر توسط راث گفتن داستان از طریق یک شخصیت به نام فیلیپ راث که مانند نویسنده فیلیپ راث شد و 7 سال در سال 1940.

در کتاب راث جایگاه خود و تمام خانواده خود را تمام نیوآرک, N. J., محله, در این جهان متناوب. رمان توطئه علیه امریکا نیز یک حافظه بازی نه دور از گفتن وودی آلن Stardust Memories یا Alfonso Cuarón را رم.

این Roths که تجربه لیندنبرگ در انتخابات و پیامدهای آن. در رمان فیلیپ هنری برادر بزرگتر شنی (یک هنرمند و مجری تبلیغات در زندگی واقعی) انتخاب شده است برای یک لیندنبرگ دولت برنامه ای به نام فقط مردمی و ارسال از دور به زندگی با تبادل خانواده در کنتاکی مزرعه به جذب به جریان اصلی امریکا است. او گرداند و تحقیر خانواده اش تماس آنها را “گتوی یهودیان.”

سیمون و سوختگی بلافاصله با توزیع این autofictional دستگاه تغییر نام خانوادگی لوین بلافاصله unhooking آن از راث و شخصیت او و تمام کسانی که در جهانهای دیگر که او در آن قرار داده شده شخصیت های به نام فیلیپ راث.

هرمان لوین (Morgan Spector) است که به عنوان هرمان راث بود موفق عامل بیمه زندگی در یک عمدتا یهودی محله طبقه متوسط با همسر Bess (Zoe Kazan) و فرزندان شنی (Caleb Malis) و فیلیپ (Azhy رابرتسون).

سیمون و سوختگی باید انجام شود بیش از جدا کردن پروژه های خود را با Roth تاریخ شخصی و حافظه است. تا کنون آنها را به انجام یک کار بسیار خوب از توزیع این فیلم نقطه نظر ما اجازه تماشای جهان گشوده از طریق چشم از شخصیت های دیگر از جوان فیلیپ.

آنها ساخته شده زنان قوی تر و پیچیده تر — من به یاد داشته باشید خیلی در مورد Bess از کتاب است اما در اینجا او را قوی و مصمم حضور. او همچنین بطور قابل توجهی کمتر از او ناامید تک خواهر ساناز (وینونا رایدر); در این کتاب او مسن تر بود.

ساناز مسیر شامل گرفتن با خاخام لیونل Bengelsdorf (جان تورتورو) جنوب یهودی که پشتیبانی از لیندنبرگ کرد.

راث معروف بود برای آنچه که برخی می مشخص به عنوان یک گونه خاص از زن ستیزی (و دیگران استدلال می کنند فقط یک منحصر به فرد و به طور خاص نر چشم انداز). تا کنون در قسمت کارگردان Better Call Saul و Downton Abbey جانباز Minkie Spiro این سریال است و نه عضو است که خاص اوست.

خود را 1940 نیوآرک است که احتمالا بسیار شبیه به سال 1940 نیوآرک راث انجام شده در اطراف سر خود را; آن را به عنوان بیش از حد خاص به عنوان راث خوانندگان را در درک خود را Weequahic محله بوده است. این ارائه طریق کهربا تب و تاب بودن از نوستالژی یک برگ طبقه متوسط آمریکا جایی است که همه ما ممکن است تشخیص از خانواده عکس و یا فیلم با ایوان که در آن عمیق-اپیلاسیون ، boaty سر خوردن خودرو ،

سازمان دیده بان این خودرو به عنوان سری پیشرفت: آنها باید Chevrolets و Cadillacs شاید چند Chryslers. هیچ فورد چرا که هنری فورد گاه به گاه ستیزی.

“از انتخاب تقریبا هیچ کس در محله یهودی متعلق به فورد, خودرو, با وجود آن که محبوب ترین خودرو در کشور” راث نوشت: در مقاله ای برای نیویورک تایمز در سال 2004 و توضیح داد که چگونه او به نوشتن رمان خود را.

“بزرگ جهان آمد به خانه ما هر روز از طریق گزارش های خبری در رادیو و تلویزیون که پدر من به گوش به طور منظم” راث نوشت. “و روزنامه ها است که او را به خانه آورد و با او در پایان روز و از طریق گفتگو با دوستان و خانواده خود را از نگرانی فوق العاده ای برای آنچه که قرار بود در اروپا و در اینجا در امریکا است.

“حتی قبل از اینکه من شروع مدرسه, من در حال حاضر می دانستم که چیزی در مورد نازی ها یهودی ستیزی و آمریکا ستیزی بود که دامن زده یک راه یا دیگری با چهره های برجسته مانند هنری فورد و چارلز لیندنبرگ که در آن سال همراه با ستارگان سینما مثل چاپلین و والنتینو بودند در میان معروف ترین افراد مشهور بین المللی از قرن.

“احتراق موتور نابغه فورد و هوانوردی آس لیندنبرگ — و ملت ما ضد سامی وزیر تبلیغات رادیو کشیش پدر چارلز کولین — شد نفرت به پدر من نیز به دایره خود را از دوستان.”

راث نوشته است که او فکر کردم برای این کتاب از یک جمله او در Arthur شلسینگر زندگینامه نشان داد که در سال 1940 چند جمهوری خواه isolationists امیدوار بودیم که لیندنبرگ خواهد اجرا برای رئيس جمهور.

“که همه وجود دارد که یک جمله با اشاره به لیندنبرگ و به یک واقعیت در مورد او من می خواهم شناخته شده نیست. از آن ساخته شده من فکر می کنم ” چه می شود اگر آنها تا به حال؟'” راث نوشت. این سوال به رهبری او را به نوشتن رمان.

“به داستان لیندنبرگ ریاست جمهوری از نقطه نظر خانواده خود من بود خود به خود انتخاب کنید. برای تغییر واقعیت تاریخی با ساخت لیندنبرگ امریکا 33rd رئیس جمهور در حالی که هر چیز دیگری به عنوان نزدیک به واقعی حقیقت را می کردم-که این کار به عنوان من آن را دیدم. من می خواستم برای ایجاد فضای زمان واقعی در حال حاضر به یک واقعیت به عنوان اصیل آمریکایی به عنوان واقعیت در شلسینگر کتاب.”

هنگامی که آن را منتشر شد من فکر کردم راث را به توطئه علیه امریکا یکی از کوچک خود را از کتاب. در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از فاشیست و isolationists در ایالات متحده در سال 1940 شانس لیندنبرگ ضرب و شتم FDR در انتخابات پارلمانی به نظر می رسید از راه دور.

و لیندنبرگ در حالی که به دور از یک قهرمان آمریکایی بود که بیشتر به یک vainglorious انسان مستعد ابتلا به چاپلوسی نسبت به عملی سیاسی ، اما بیشتر از آن کتاب به نظر می رسید مانند یک محجبه حمله جورج دبلیو بوش — که هیچ لیندنبرگ.

این احساس مانند گذشته بخشی از این کتاب شده بود با عجله مانند راث برخوردار بودند ساخت این کابوس امریکا اما تا به حال هیچ ایده چگونه به پایان برساند. بنابراین این نوع از سقوط نشان می دهد که شاید هیتلر تهدید لیندنبرگ در سال 1932 ربودن نوزاد پسر خود را — که واقعا به قتل رسیده اما spirited away مطرح شود توسط نازی ها.

با توجه به راه ما دیده ایم همه چیز به نوبه خود در سال های اخیر, من تمایل به راث اعتبار بیشتر. کوچک وجود دارد اما با دوام فشار فاشیسم در آمریکا آرایش. آن خود را نشان داد در سال 1940. آن را هرگز دور شده اند.

ایمیل:

[email protected]

www.blooddirtangels.com

وینونا رایدر ستاره به عنوان اولین Finkel در دیوید سیمون و اد برنز’ HBO اقتباس از فیلیپ راث رمان توطئه علیه امریکا است.

Zoe Kazan است الیزابت “Bess” لوین در دیوید سیمون و اد برنز’ HBO اقتباس از فیلیپ راث رمان توطئه علیه امریکا است. در حالی که راث رمان نوشته شده است از بزرگسالان دیدگاه Bess’ 7 ساله پسر miniseries توزیع از میان چند شخصیت.

MovieStyle در 03/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>