آنچه در آن مانند به نظر می رسد

Category: آرکانساس Comments: No comments

نظر ستون کامل از مقالات مربوط به این تلاش برای “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” برخی استدلال می کنند که عبارت نباید گرفته شده به معنای واقعی کلمه فقط به طور جدی. که پول بیشتر باید مورد استفاده قرار گیرد برای خدمات اجتماعی کمتر در زندان است. که تعداد کمی از مردم واقعا فکر می کنم آمریکایی ها باید پال خواستار قطع بودجه دولت خود را در ادارات پلیس. این فقط یک شعار.

شاید.

سپس دوباره, شاید ما باید نه تنها گوش دادن به آنچه که برخی از مردم می گویند اما مراقب آنچه که دیگران انجام می دهند. اگر شما می خواهید یک مثال خوب از آنچه defunding پلیس نگاه می خواهم شما می توانید پیدا کردن یکی. در بزرگ غربی است.

در سیاتل معترضان خواستار defunding پلیس اعلام کرده اند در شش بلوک بخشی از شهر کاپیتول هیل خودمختار منطقه و مردمی که شروع به تماس با آن CHAZ. وجود دارد یک پلیس حوزه وجود دارد اما از آن رها شده بود در اوایل این هفته پس از درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان.

افسران ظاهرا عقب نشینی از این محل به “سرکوب خشونت است.” و چگونه است که معلوم?

اعزام می گویند که نگهبانان مسلح از نوع مختلف استخدام شده اند به پلیس این منطقه در حالی که پلیس وجود ندارد. و معلوم اخاذی در حال تبدیل شدن به یک مشکل است.

“ما شنیده anecdotally گزارش از شهروندان و کسب و کار خواسته به پرداخت هزینه برای کار در این منطقه” معاون رئیس پلیس سیاتل به خبرنگاران گفت. “این است که به جرم اخاذی. اگر کسی قرار گرفته است برای این کار ما نیاز به آنها را به 911 تماس بگیرید.”

@@nepAccording به فاکس نیوز, افرادی که زندگی در داخل مرزهای CHAZ یا کار وجود دارد “التماس برای کمک کند.” و چه کسی آنها التماس? لباس

مجوز نشان-حمل پلیس از سیاتل اداره پلیس. متاسفانه برای کسانی که در داخل CHAZ پلیس گفته شده است به دور ماندن مگر آنها وجود دارد برای مواقع اضطراری call./@@nep

این دیگر غیر رسمی اما همه بیش از حد واقعی نگهبانان مسلح قرار داده اند شمشیربازی در اطراف منطقه. مردم باید برای نشان دادن ID برای دریافت از طریق پست های بازرسی. و در اینجا برخی از ما فکر می کردم مشکل این بود که تمام قدرت در دست برخی از لباس شخصی نوع که قدرت رفتن به سر خود را.

(توجه: رهبران اعتراضات در حال اجرا در این شش بلوک بخشی از شهر ظاهرا دیدن نیاز به امنیت و امنیتی مسلح در آن است. همه در حالی که “خواستار” که سیاتل از بین بردن کل آن اداره پلیس.)

کسانی که چیزهایی در حال اجرا در داخل می گویند همه چیز gangbusters. قهوه رایگان است. مردم sit-ins به بحث در مورد سیاست مودبانه. کسی حتی فکر به ارائه زباله وانت.

سی ان ان گزارش روز شنبه که پلیس می خواهند به حرکت به عقب به منطقه و به خود را در حال حاضر-سوار کردن حوزه ساختمان است. گزارش های دیگر می گویند معترضان هیچ برنامه ای برای ترک. و رهبری سیاسی در سیاتل به طوری که آن را نه هل دادن همه چیز. بنابراین این خودمختار منطقه می تواند در حالی که طول بکشد.

بقیه از ما را تماشا خواهد کرد این آزمایش است. و ببینید چه مدت پلیس-منطقه آزاد و رایگان قهوه طول می کشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>