آنچه در آن طول می کشد به یک مادر

Category: آرکانساس Comments: No comments

ژوئن 6 اولین بار من را به ناهار خوردن در داخل یک رستوران پس از coronavirus آمار این کشور بسیار سخت است.

من به یاد داشته باشید تاریخ به دلیل آن بود که مادر را تولد 90 و ما خانواده کوچک جمع شده بودند برای جشن, برای غذا خوردن صحبت و خنده است. ما نشسته تقریبا کاملا به تنهایی در یک اتاق بزرگ برگزار شد بررسی منوها عینک ماسک تا نوشیدنی ما وارد شد و تا به حال به درخواست نمک و فلفل شیکر آن حذف شده بود به دلیل covid-19 نگرانی.

و شش نفر از ما در جدول به یاد کسی که نبود پدر که فوت سپتامبر. 4 در سن 91 پس از 70 سال از ازدواج به مادر من دوروتی لی اسمیت حال.

اما اغلب ما خندید gawked در بزرگ دیس غذا Mama دستور داد–به اندازه کافی برای دو شب مانده-و کارت های مشترک و هدیه: کیسه آب نبات سرگرمی لابی کارت هدیه, گل های تازه و بیشتر.

ما همچنین تحسین زنی که به کالج رفت زمانی که من و خواهرم کمی بودند که به کمک ما ارسال به دانشگاه توسط آموزش دانشکده برای سال های بسیاری که ایستاده بود به ما هنگامی که ما موفق به کسب افتخارات و, بله, حتی زمانی که ما مطرح ابرو. مطمئن شوید که او را تهدید به تماس با پلیس چند بار وقتی که من کوچک بود و بدرفتار و هنوز هم به اندازه کافی جوان به او اعتقاد دارند. اما او مادر, زنی که همچنین کمک به مراقبت از نوه های او: دو مرد جوان و دختر من.

مامان مشغول به کار در خارج از خانه–کمتر رایج در اواخر دهه 1950 و ’60s-اما در مورد بود به عنوان سنتی به عنوان یک زن می تواند دریافت کنید. من یک عکس که در آن او با پوشیدن پاشنه یکشنبه, لباس و آرایش در حالی که او با من در یک مدرسه در زمین بازی مشخص شده درخت. من به نظر نمی آید بیش از حد یا بد.

از آنجا که او بازنشسته شد او ماند مشغول ایجاد, آیا با نخ پارچه و یا رنگ. او می تواند انجام یک مکالمه در حالی که crocheting افغانستان زیادی عروسک حتی یک جوجه تیغی است که در آن سوزن دوزی در خدمت به مخلوق را تیز قلم پر. او پتو با کار دست و گلدوزی.

او همیشه هوشمند است. هنگامی که او جوان بود او تا به حال به نظر می رسد از یک ستاره سینما و او به دنبال بهترین 90 سال من می دانم. او خودش را به استفاده از یک کامپیوتر در سن 67 یک افروختن آتش در 80s و تلفن همراه او به عنوان نزدیک 90. او هنوز هم کار بر روی پیام کوتاه اما یکی از طرفداران بزرگ از پینترست, که در آن او می شود بسیاری از ایده های صنایع دستی.

Mama چالش این است که برای آموزش من به قلاب دوزی و دلهره آور طرح است که باعث می شود خواهر من Terri خنده با صدای بلند. مامان و من صحبت در مورد داشتن ما اولین جلسه یکشنبه گذشته قبل از ما شرکت در یک آنلاین خدمات کلیسا اما تصمیم او صبر و اعصاب ممکن است نازک می پوشند توسط کلیسا زمان و نیاز به یک اعتراف. بنابراین ما با تاخیر یک در یک کلاس.

به عنوان یک زن جوان مامان مشغول به کار مقدار زیادی در داخل خانه بیش از حد: آشپزی, جارو, صیقل, اتو, داوطلب با my Girl Scout troop.

زمانی که من در کلاس 10 و بیمار شد او حتی خود را صرف ناهار در نظر گرفتن مرا به خانه برای خوردن به طوری که من می خواهم که یک ناهار سالم از آنهایی که در کافه تریا مدرسه. وقتی که دیگر بچه ها با خوردن همبرگر, من لذت بردن از یک تکیه گوشت بره ریز ریز کردن و یا مانند.

من به ارث می برند نه مادر من از کارهای داخلی و یا نقاشی. من می دوختن یک دکمه; من نمی سجاف لباس و یا به سرعت موضوع یک سوزن بدون یک بحران. من حتی نمی رسم احترام مرد چوب. من البته می تواند خلاء, اما ترجیح می دهم به مسافت گلکاری خاک و حفاری علف های هرز از باغ گیاهان دارویی.

من در دورانی که دختران در زمان خانه اقتصاد آن را دوست دارم یا نه. من آن را دوست ندارم. زمانی که من عینک یک خط به لباس من ساخته شده به مدرسه هر معلم نیاز و hemline سقوط از خط سینه به پایین دامن. نوعی لباس بود و هنوز هم متوسط. امروزه ما ممکن است آن را یک سر بالا و پایین طراحی شده است.

من هم به ارث نمی برند مادر من خوی او به عنوان به خوبی آگاه است. بر خلاف او من خجالتی نیست و دور از جنجال و حتی زمانی که من شاید باید.

در یک ایمیل به زمانی که من در چین به اتخاذ من پدر و مادر دستور من “را فراموش نکنید …. نمی توانید با استدلال به هر کسی بیش از وجود دارد!”

Mama نیز شاعر است. او هرگز آن را بپذیرد و یا به اشتراک گذاشتن یک علنا او است. او نوشت: یکی برای عموی من نرم و صاف کردن زمانی که او دریایی در جنگ جهانی دوم بود و او فقط یک بچه است. او نوشت: یکی در مورد مامان نانا من و او نوشت: یکی برای دختر من آنی زمانی که او یک کودک نو پا. من می خواهم با افتخار برای به اشتراک گذاشتن شعر در مورد آنی اگر کسی می تواند آن را پیدا کنید در این حرکت جعبه که من به پایان رسید نامید.

Mama است همچنین متوسط بیش از حد ، او از من پرسید چه ستون این هفته خواهد نگرانی است. من به او گفتم این امر تمرکز در او و شاید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در تمسخر هر دو–او چرا که او اهمیت جلوه او ارزش و مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که او نگران من بیگانه برخی از خوانندگان. او احتمالا در سمت راست دومی.

و به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن, من تصمیم گرفتم به افتخار تولد مادرم آرزو و جلوگیری از خانه او توییتهایی و یا همسران خود را (سه) و دختر (بیت من چگونه بسیاری از) این هفته است. اما من به شما اطمینان دهم: مقاله نویس که دوست دارد یک بحث خوب خواهد بود.

دبرا هیل-شلتون را می توان در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @nottalking.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>