آنچه به تماس آخرین NY بودجه اعداد ؟ وحشتناک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به کومو دولت انداخت در اطراف برخی از اعداد بزرگ بیش از آخر هفته ترسیم آنچه اتفاق می افتد به دولت هزینه اگر دولت فدرال نمی آیند تا با میلیاردها دلار کمک های جدید.

گرفتن نیست به اندازه کافی توجه است که کمک نمی های زیادی برای حل این مشکل در سال آینده است.


اولین شماره 10 میلیارد دلار از میزان هزینه های که باید به طور قطع از فقط تصویب بودجه بدون فدرال اعتراض کردند. این رقم کاهش کمتر از 8 میلیارد دلار از آنچه صرف شده در سال گذشته است. کاهش در حال رفتن به مدرسه کمک, کمک به شهر نیویورک و شاید برنامه Medicaid.

کاهش در درآمد وسرد است. دولت در حال حاضر پروژه هایی که مالیات را کاهش تقریبا 9 درصد از سال گذشته است. بزرگترین از دست دادن دلار از کاهش مالیات بر درآمد شخصی پرداخت چرا که بازار سهام کاهش و کوچک وال استریت پاداش. بزرگترین درصد کاهش در فروش, درآمد مالیاتی به دلیل هزینه شده است و فلج اقتصادی shutdown.

آنچه مهم است در مورد این شماره است که دولت انتظار داشتند درآمد مالیاتی به رشد 7 درصد. بنابراین کاهش در حد انتظار درآمد برای سال مالی آغاز شد که 1 آوریل در ترتیب 16% و یا 13 میلیارد دلار است.

مهم ترین نقطه ممکن است حتی اگر دولت فدرال سواری برای نجات با 10 میلیارد دلار چشم انداز دولت و شهر نیست خیلی روشن تر به دلیل انتظار می رود که اقتصاد برای چند سال بهبود می یابند.

اگر دولت می شود 10 میلیارد دلار نیست و کاهش هزینه های کسری بودجه دولت چهره در سال آینده ، امپراتوری مرکز اشاره کرد اگر صرف نیست و محدود کردن شکاف ها می تواند به $17 میلیارد دلار در سال 2020 سال مالی و 19 میلیارد دلار در هر یک از موارد زیر دو سال است. آن را اضافه کنید تا به 55 میلیارد دلار خواهد رساند. ایالت نیویورک هرگز مواجه بودجه که مشکل شدید.

این شهر وضع به همان اندازه وخیم و کابوس از دهه 1970 بحران مالی می تواند تکرار شود. اگر دولت به دنبال از طریق یک تهدید به 20 درصد کاهش در مدرسه کمک های شهر نیویورک را ببینید کاهش از $11.4 میلیارد دلار به 9.1 میلیارد دلار در سال است که بخشی از بودجه به تنهایی و مستقل بودجه دفتر تخمین می زند.

از 2.3 میلیارد دلار است که قابل توجه خود را در یک 89 میلیارد دلار پیشنهاد برای سال مالی آغاز ژوئیه 1. در تمام شهر متکی بر دولت حدود 17 درصد از درآمد خود را.

تاریخچه همچنین می گوید دولت به طور دائم آن را کاهش می دهد کمک به شهرستان اشاره کرد ماریا Doulis معاون رئیس جمهور در شهروندان کمیسیون مالی و بودجه. آخرین باری که دولت تا به حال مشکلات بودجه آن حذف بیش از 200 میلیون دلار آن به این شهرستان در درآمد های. دولت شده است تغییر دیگر هزینه های تدریجی به شهر در سال های اخیر به عنوان به خوبی.

مالی کارشناسان را خواستار شده است در شهردار, بیل د Blasio را بسیار تهاجمی تر اقدام به کاهش هزینه ها از او بوده است مایل به انجام است. اعداد می گویند قرار دادن تصمیم گیری های دشوار خواهد فقط مشکل را بدتر می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>