چه باید بکنید هنگامی که شما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را

Category: آرکانساس Comments: No comments

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر می تواند عمیق. بسیاری از مردم در حال حاضر از دست دادن شغل با بیکاری پریدن در یک رکورد سرعت. حتی کسانی که اقامت شاغل می تواند در صورت کاهش ساعت یا عدم اطمینان در مورد چگونه حقوق خود را ادامه خواهد داد.

اگر شما در یک وضعیت که در آن شما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را و یا به احتمال زیاد به زودی, شما ممکن است برخی از گزینه های برای محدود کردن آسیب به امور مالی خود را.

اولویت بندی ملزومات

قبل از پرداخت هر چیز دیگری سعی کنید برای پوشش اصول اولیه: پناهگاه (رهن یا اجاره), مواد غذایی و آب و برق.

حمل و نقل خدمات تلفن همراه و مراقبت از کودک در حال ضرورت و اگر آنها اجازه می دهد تا شما را به کار می کنند.

که اخیرا به تصویب بسته محرک اقتصادی فدرال شامل 120 روز ممنوعیت اخراج برای بسیاری از مستاجرها و همچنین به عنوان یک مهلت قانونی برای سلب حق مالکیت برای بسیاری از وام های مسکن. افرادی که فدرال حمایت وام مسکن (از جمله فنی فردی مک FHA VA و ایالات متحده وزارت کشاورزی) و چه کسی می تواند گواه covid-19-مربوط به مشکلات مالی می تواند درخواست شکیبایی خود را از وام دهندگان وام مسکن.

اگر شما در حال رفتن به از دست ندهید همین یک وام مسکن, پرداخت تماس با وام دهنده خود را در مورد مشکلات و در نظر گرفتن گزینه های صحبت کردن با یک مشاور مسکن تایید شده توسط ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است. شما می توانید تماس بگیرید گروه در (888) 995-4673 برای round-the-clock اجتناب از سلب حق اقامه دعوی کمک.

جزئیات بیشتر در مورد چه باید بکنید اگر شما از دست یک پرداخت وام مسکن در بیت.ly/وام مسکن-کمک.

مسکن مشاوران می تواند کمک به مستاجرها به عنوان به خوبی. منبع خوب دیگر این است که فقط سرپناه که می تواند نقطه شما را به سازمان های محلی مبارزه با اخراج و بی خانمانی. همچنین اورژانس اجاره کمک های ممکن است در دسترس است. شروع جستجوی خود را برای کمک به در arkansas211.org.

محلی خود را 211 سازمان نیز می تواند ارتباط شما را به منابع به پرداخت برای سایر ملزومات از جمله مواد غذایی و آب و برق. بسیاری از آب و برق قول داده اند که به حالت تعلیق و قطع. بسیاری نیز ارائه کم هزینه تر “تاسیسات” خدمات و یا برنامه های پرداخت اگر شما سقوط پشت سر.

اگر ماشین شما پرداخت بیش از حد گران هستند و شما مدیون کمتر از ماشین ارزش است, شما ممکن است قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری وام. در غیر این صورت بهترین گزینه می تواند به فروش آن و خرید چیزی ارزان تر در صورت امکان. اگر شما مدیون بیش از ارزش خودرو شما ممکن است هنوز قادر به فروش آن اگر شما می توانید وام های شخصی برای پوشش تفاوت در آنچه به شما مدیون است. سعی کنید برای جلوگیری از تملک ثانوی یا داوطلبانه و یا در غیر این صورت از آنجا که شما هنوز هم می تواند در قلاب برای هر گونه کسری بودجه و اعتبار خود را رنج می برند.

بعدی-سطح اولویت

مالیات و حمایت از کودکان و بیمه ها هزینه های است که می تواند عواقب جدی داشته باشد زمانی که شما موفق به پرداخت.

IRS و اداره مالیات دولتی می تواند بخشی از دستمزد خود را تصاحب پول از حساب بانکی شما و حتی شما ارسال به زندان (اگر چه که نمی کند معمولا اتفاق می افتد مگر اینکه شما عمدا مرتکب تقلب مالیاتی). مشابه مجازات در انتظار کسانی که موفق به پرداخت حمایت از کودکان.

سقوط در پرداخت بیمه در ضمن می تواند سیاست های خود را به مرور ترک شما آسیب پذیر به طور بالقوه فاجعه بار هزینه.

برخی از گزینه های برای تسکین:

◼️ IRS به عقب رانده مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده ژوئیه 15. در آرکانزاس مهلت برای پر کردن مالیات فردی نیز منتقل شده است و تا 15 ژوئیه. مالیاتی سازمان با برنامه های پرداخت اگر شما نمی توانید بلافاصله پس از پرداخت آنچه شما مدیون است.

◼️ شما ممکن است قادر به تغییر یک کودک حمایت از توافق اگر شما رفتن به دادگاه.

◼️ اگر بیمه خود را غیرقابل تحمل است, بحث را به بیمه گر در مورد جایگزین و یا در اطراف مغازه برای کمتر از گران قیمت و سیاست.

هر چیز دیگری

دسترسی به اعتباری می تواند کمک به شما پرداخت صورتحساب خود را هنگامی که درآمد کافی نیست. در حالت ایده آل شما می توانید حداقل پرداخت هر گونه وام و یا کارت های اعتباری پس از رد پرداخت به طور جدی می تواند آسیب نمره اعتباری خود را و توانایی خود را به قرض گرفتن. دست به اندازه کافی پرداخت و شما می تواند به صورت مجموعه تماس دعاوی و دستمزد تامین خواسته.

اما برخی از لوایح که “مکث” را فشار دهید. شما می توانید بپرسید برای تحمل در فدرال وام های دانشجویی, برای مثال, که اجازه می دهد تا شما به طور موقت متوقف ساختن پرداخت. پس از بهره فدرال وام های آموزش و پرورش شده است چشم پوشی در دوران بحران و تحمل نمی افزایش می دهد آنچه شما مدیون است. به علاوه فدرال وام های درآمد محور طرح بازپرداخت است که به طور بالقوه می تواند به کاهش مورد نیاز خود را پرداخت به صفر است. وزارت آموزش ایالات متحده کمک های فدرال دانشجویی سایت اطلاعات. ببینید ed.gov.

در همین حال برخی از بانک ها و وام دهندگان دیگر در حال ارائه به مشتریان خود گزینه های بیشتر بعد از تنظیم کننده فدرال تشویق موسسات مالی برای کمک به مصرف کنندگان تحت تاثیر این بیماری همه گیر. برای مثال کارت های اعتباری صادر کنندگان از جمله پایتخت یک و امریکن اکسپرس اجازه می دهد مشتریان که درخواست برای کمک به جست و خیز پرداخت ماهانه بدون مجازات. تماس با وام دهندگان خود را برای دیدن آنچه در دسترس و چگونه برای واجد شرایط برای هر گونه کمک.

متاسفانه گاهی اوقات در دسترس کمک کافی نیست. یک مشاور اعتباری بدهی مدیریت طرح می تواند اجازه می دهد شما را به بازپرداخت بدهی های خود را در نرخ پایین تر و یا شما ممکن است نیاز به در نظر گرفتن ورشکستگی آن متوقف می شود مجموعه فعالیت و قانونی پاکسازی بسیاری از بدهی. شما می توانید تعداد افرادی که از بنیاد ملی برای اعتباری مشاوره و انجمن ملی وکلای مدافع ورشکستگی مصرف کننده بود.

این ستون ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط امور مالی شخصی سایت NerdWallet. لیز وستون یک مقاله نویس در NerdWallet یک برنامه ریز مالی خبره و نویسنده از نمره های اعتباری خود را.

سبک در 04/13/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>